1

@Dziki15 Otóż nie.

1

@Sherem Ten „Bousquets” mi nie pasi

1

@robsesh Pizza jeszcze jakaś by się przydała i by było ideolo.

1

@Kapitan hawk Broń Boże.

0

@Encore @SeeleyBooth @LaSTeR Oki, dzięki za opinie! :)

3

@Encore Ja nie bardzo, bo w związku jestem od dłuższego już czasu, ale jak tak patrzę po znajomych to używają tego częściej niż messengera :P

0

Z ciekawości - co sądzicie o Tinderze lub podobnych aplikacjach?

0

@CalcioFan Świetna uwaga

1

@IronSanHybrid Szkoda tylko, że większość lasek (a może i facetów), które się burzą, również mają swoją cenę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty

0

@ViscaBarca123 Rewolucji nie będzie dopóki w drużynie jest Messi i maskuje braki Barcelony, stety-niestety.

0

Szkoda, że bez klasyku w finale

0

@MaTt_BarcaFan Ale drużyna z Anglii nie ma swoich szeregach Zlatana :p

0

@MaTt_BarcaFan Lepiej żeby był w słabszym klubie i regularnie grał, niż w lepszym ale siedział na ławie.

0

@Mario96w To znaczy fajnie, że się dzielisz takimi informacjami, serio super, tylko, że ja naprawdę używałem różnych diet i jakaś tam wiedzę mam, żeby powiedz iż wiem z czym to się „je”. Chodzi mi tylko o to, że wiele osób negatywnie ocenia działania takiej diety i jestem ciekaw czym to jest spowodowane. Obecnie stoję przy tym iż jest ona dla niektórych niezrozumiała i mimo, że jedzą co chcą patrząc tylko na to, aby zmieścić się w kaloryczności, to np nie trzymają odpowiedniej ilości białka.

0

@SeeleyBooth No właśnie, ale mimo tej diety białko trzymałeś cały czas na optymalnym poziomie, tak?

0

@blaugrana010491 Nie no z całym szacunkiem kolego, bo nawet jestem pod wrażeniem, że dałeś radę jeść tylko kurę, ryż i jajka przez 3 miesiące ale... nie dałbym rady tak się zamęczać i szczerze mówiąc nie widzę w tym większego sensu - ani zdrowo, ani lepszych efektów się nie osiąganie.

3

@Avada Kedavra Ale ja wiem na czym polega redukowanie tkanki tłuszczowej. Ćwiczę i stosuje diety od x lat. Pytam z ciekawości, bo interesuje mnie jakie ludzie mają założenia przy w/w diecie.

0

Ktoś tutaj stosuje może dietę IIFYM i chciałby się podzielić tym, jak wyglądają jego posiłki w ciągu dnia? (Bez szczegółów, ale no oko stosunek brudnego żarcia do czystego).

0

@Arkon Ja jestem zakochany w The end of the fucking world.

0

@barteq Dziękuje bardzo!

2

Siemka, ktoś tutaj podawał info (chyba nawet strone www) na temat rezerwacji mieszkania w Barcelonie u Polaków. Właśnie wybieram się niedługo na wakacje do Katalonii i ma ktoś może ten adres? Fajnie by się było zatrzymać u rodaków. Z góry dziękuje!

0

@damian16161212 Generalnie split to najmniej efektywny sposób trenowania (jeżeli mówimy tu o typowym splicie, tj każda partia mięśniowa raz w tygodniu). Polecam za to plany push/pull lub góra/dół, a na początek FBW wydaję się równie dobrym wyborem.

1

@IronSanHybrid W sensie nie chcę Cię urazić, ale jak czasami czytam Twoje komentarze, to mam wrażenie, że wymyślasz przykłady na potwierdzenie swojej tezy.

Ciężko uwierzyć, że poważnie doświadczasz tak ekstremalnie skrajnych zdarzeń jak czytanie przez księdza kto ile dał, czy tamte sytuacje z zamkniętymi sklepami w niedziele.

Faktycznie jednak takie sytuacje się zdarzają, ale właśnie trzeba pamiętać, iż są to przypadki skrajne i nie mogą być traktowane jako większość, jako coś normalnego; naturalnego.

Co do presji, to myślę, że jest to bardzo subiektywne odczucie, gdyż jeden - tak jak mówisz - rzeczywiście może odczuwać obowiązek złożenia pieniężnej ofiary, ale na pewno jest też ten drugi, który ma to zupełnie gdzieś. Tym bardziej jeżeli nie angażuje się w życie kościoła. Generalnie ciężko to jakoś uregulować.

9

@IronSanHybrid Generalnie to - z całym szacunkiem - ale chyba lubisz narzekać. To niedziele niehandlowe, to księża. Przecież to już naprawdę jest najmniejszy problem. U mnie w mieście, jeśli nie potwierdzisz kolędy w swojej parafii to nikt do Ciebie nie przyjdzie. Nawet jeśli u Ciebie pukają do drzwi, to raz na rok powiedzieć komuś „nie” to chyba nie jest problem.

A idea jest prosta i wcześniej przytoczona. Chodzi o wspólną modlitwę i pobłogosławienie domu, przekonanie najmłodszych do pełnienia służby jako ministrant. Szczególnie w mniejszych miastach, tudzież wsiach ksiądz odgrywa bardzo dużą rolę i takie spotkania budują więzi.

Co do pieniędzy to należy pamiętać, że nie jest to żaden przymus. Tak samo jak w kościele nie musisz wrzucać na tacę. Nie mówię, że dla niektórych księży cel materialny nie jest tym priorytetowym, wszak są tylko ludźmi, ale wydaje mi się, że gdyby to był cel kościoła jako instytucji, to po prostu wprowadzili by obowiązkowo płatne kolędy, tłumacząc się słabym stanem kościoła, chociażby.

1

@Nano22 Generalnie nie o to chodzi w „ok boomer”. Po prostu wiele osób nadużywa tego określenia.

1

@Chwytliwy Podobno usunięcie posta to takie ostrzeżenie, wiec lepiej przystopuj xd

0

@betonito Na pewno nie wzrostu, no co to za pytania xd

0

@betonito Psychikę ma silniejszą Neymar, moim zdaniem, ale w ogólnym rozrachunku na pewno nie jest lepszym piłkarzem niż Lio.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?