Ramos9248
Dołączył/a: lipiec 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lucca87 @elmayakos
Nie szukam pracy dla siebie, ja już znalazłem swoje miejsce. Przeglądałem z ciekawości i zarobki to jest po prostu jakaś żenada.
0
@lucca87 Nie znalazłem ani jednej oferty w której podawali duże zarobki. A ogłoszenia przeglądałem na olx, indeed i chyba właśnie pracuj.pl
0
@macio_944 No ja jakoś nie znalazłem ani jednej ludzkiej oferty , a 5k dla nauczyciela to nie jest wygórowana kwota. Szkoda, ze mamy realia jakie mamy.
0
Tak sobie przeglądam oferty pracy, to aż przykro się robi jakie warunki (wypłaty) oferują pracodawcy w Polsce.
0
@koszol 2:2 obstawiam
0
@Arkon Filmy:
1. Joker - innego dobrego filmu wypuszczonego w tym roku nie widziałem.
Seriale:
1. End of the fckn World s2
2. The Society
3. Black Mirror s5
1
@Persyfl Nie rozumiem za bardzo stwierdzenia, iż Twoje ego jest na tyle rozrośnięte, ze nie potrzebujesz się boostować cudzymi osiągnięciami.
To chyba normalne, ze jeśli wygrywa Twoja REPREZENTARKA (czy tego chcesz czy nie - ona nas, mnie czy Ciebie, całą Polskę - reprezentuje) wygrywa to czuje się radość i dumę. Tak samo jak Polska reprezentacja w Piłce nożnej wygrywa to czuje się dumę i myślę, że ego, które notabene też mam przerośnięte, ma tu mało do rzeczy.
116
Niby duma, ze mamy Polską Noblistkę, ale jak otwiera usta to już wstyd.
1
@Adamski69 Więcej niż klub
0
@BarcaInfo Afkors, że najlepszy.
0
@AnnaMarianna Nie wiem, szczerze. Ja bardziej jestem zwolennikiem tych bardziej naukowych teorii o miłości, które mówią o tym, ze czynniki takie jak np zapach, decydują o możności zakochania się w drugiej osobie. Oprócz cech fizycznych, moja partnerka jest dla mnie wyjątkowa oczywiście również pod względem cech osobowości. Nie stresuje się, rozumie moje specyficzne poczucie humoru. Nadajemy na tych samych falach. Kilku znajomych powiedziało mi nawet, ze ona to taki ja zamknięty w ciele kobiety. Niektórzy szukają przeciwieństw, a może ja właśnie szukałem bratniej duszy? Ciężko powiedzieć, ale rzeczywiste warto się nad tym zastanowić.
0
@Avada Kedavra I tak się powinno żyć, pena czilera i utopia, a nie jakieś prace za 3k.
1
@AnnaMarianna Nie ma się co oszukiwać - głównie wygląd.
0
@Colon C. Ronaldo - Özil, Iniesta - Xavi.
33
@Azi Z takim poczuciem humoru to pewnie panny nie dają Ci spokoju
3
@Norkusik To widzę jakiś maniak seriali, skoro chcesz obejrzeć wszystkie.
A tak poważnie, to Netflix jest w tak atrakcyjnej cenie w porównaniu do produkcji jakie oferuje, że nie warto dusić grosz.
0
@Rewolucja123 Skąd ta niechęć do Liverpoolu? Przecież grają super piłkę. Dodatkowo Klopp to taki gość, ze ciężko go nie lubić.
3
@kubusnitecki Niestety nie. Tu są tylko kibice Realu.
0
@ArterkHD Rytuał
0
@IAmLegend Jest jeszcze łatwiej
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kleps0n
Ale z Ciebie kawalarz, hahaha!
0
@Avada Kedavra Coś pieknego
2
@Janiama Zgadzam się ze wszystkim, oprócz z szacunkiem dla BI.
5
Dobrze, że jestem na głodówce, bo bym się zrzygał.
0
@WisniaKala poprawione miła wiśnio!
10
Jakbym napisał co sądzę o wynikach złotej piłki, poszedłbym do więzienia.
0
Gdzie transmisja złotego balona?
1
@dasouzar11 Ejjjjj
0
@Kajtek77 O, to ciekawe - nie słyszałem o tym, ale fajnie wiedzieć. Rzeczywiście zacofane.