Ramos9248
Dołączył/a: lipiec 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tom0VeB Mam 2 chow-chow’y (:
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Wilczeq Kopacz Ewa
0
@msmsms Tylko szczupła, atrakcyjna. Nie mógłbym być z kobietą, która o siebie nie dba, tzn jest gruba.
0
@CalvinCandie Znać Polskę tylko z opowiadań dziadków I żyć pod rosyjską batutą - piękna sprawa.
70
@18wojtek99 Ich sprawa co robią ze swoimi pieniędzmi.
5
@barcanawieki Akurat my - jako Polacy - musimy być wdzięczni religii. Już abstrahując od tego czy ktoś jest wierzący czy nie, to prawda jest taka, ze gdyby nie wiara wcześniejszych pokoleń to prawdopodobnie nie byłoby nas na mapie świata.
9
Ja wiem, ze to co się dzieje obecnie na Amazonce jest straszne, ale to sianie paniki i farmazonów; „Za 30 lat będziemy się wyżynać za pitną wodę”, „Rząd płaci za rodzenie dzieci, a świat już jest przeludniony o ponad połowę!” jest co najmniej śmieszne i z pełnym spokojem ducha, ludzi szerzących takie herezje mogę nazwać świrami.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Antimadridista~ Ja jestem sympatykiem Realu, a uwierz mi, ze wolałbym aby Neymar wylądował w Barcelonie. Poziom piłkarski to nie wszystko.
0
@Messibestplayerintheworld W porównaniu do Sportu, Mundo czy ASa to Marca jest dość wiarygodnym źródłem. Szczególnie jeśli chodzi o Real.
4
@AmigoBlancos
2022
AmigoBlancos wciąż mnie irytuje.
0
@Mario96w Według badań, wartości odżywcze dostarczane z mięsa w dzisiejszych czasach są takie same jak 30 lat temu.
4
Jak się spojrzy na piłkarzy jak wykonują ćwiczenia na siłowni, to nic dziwnego, ze tak często łapią kontuzje.
2
@patrykzmc2000 L’Equipe ma słabe informacje jeśli chodzi o PSG. Klub miał z nimi kosę gdy opublikowali o nich nieprzyjemny artykuł i odsunął ten dziennik od wszelkich informacji. Jeśli ktoś chce wiarygodne źródło to polecam Paris United.
0
@Suzu Sprawa sądowa.
0
@robsesh Byli trenerzy, którzy dostawali większy oklep, a nie byli tak szybko zwalniani. Po prostu szatni się Rafa nie spodobał. Twoja zaś teoria o Zidane jest bardzo śmieszna, dzięki za rozbawienie.
0
@Phatro To ja (15 znaków)
0
@Cave Wydaję mi się, że mimo wszystko, rozumowanie zarządu Barcelony w kwestii wyboru trenera było słuszne. Przynajmniej teoretycznie. W Madrycie filozofia bądź co bądź jest podobna. Najpierw był tyran w postaci Mourinho, a potem „ciepła klucha” Ancelotti i zdobycie Decimy. Gdy drużyna poczuła się zbytnio rozpieszczona przyszła zmiana w postaci Beniteza, który szybko przypomniał piłkarzom co to jest ostry trening, dzięki czemu Zidane był w pewnym sensie oddechem dla Królewskich. Może moja teoria jest błędna, ale sądzę, że Barcelona ma podobną taktykę w zatrudnianiu trenerów.
0
@Chwytliwy Z Trojmiasta, proszę Pana.
0
Nie wiem dlaczego, ale mam wrażenie, ze Dembele mógłby nawiązać całkiem dobry kontakt z Benzemą, gdyby tylko ten drugi był regularnie powoływany do kadry.
1
@Vxb93 W takim razie obczaj „The Society”. Również głównym wątkiem jest pewna tajemniczość i niewiadoma, którą bohaterzy serialu próbują rozwiązać.
0
@Chwytliwy Pewnie tak, ale u mnie jest gorąco a nie parno. Myślałem, ze kolega może z moich rejonów :p
1
@Vxb93 Może „Dark”? Sporo tajemniczości.
2
@notev Za słaby na pierwszy skład Barcelony, to na pewno.
2
@MesQueUnClub96 Zwykły, średni grajek
0
@FC1899Barca Jak Ty byś wytrzymał w Barcelonie? :P
1
@sonek Za globalne ocieplenie również bym obwiniał Valverde. Kasy ma, a nic z tym nie robi. Żałosne.
0
@KamQiX A ja właśnie miałem odwrotne wrażenie. Imponował mi bardzo kiedy zaliczał swój debiutancki sezon w Chelsea pod skrzydłami Mou. Wtedy myślałem, że będzie to klasowy skrzydłowy. Jednak po tym co go widziałem w Romie to odniosłem wrażenie, że to ktoś jak Di Maria - czasem błyśnie, ale generalnie nogi nie nadążają za pomysłami (może to dlatego, że Rome oglądałem tylko w potyczkach Europejskich). Jednak grą w Liverpoolu udowodnił mi, że się myliłem, chociaż i tak wyżej stawiam Mane.
0
@Michaelo2000 W zakresie obowiązków może i nie, ale wydaje mi się, że praca piłkarza (jak i większość prac które wykonuję się w grupie) niejako "wymaga" integrowania się z zespołem, nawet jeśli nie bierzemy udziału w danym projekcie, tj meczu. Taka niepisana zasada, z czystej przyzwoitości.