Ramos9248
Dołączył/a: lipiec 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@norbi77 Podziwiam was. Myślałem, ze nie da się tam wyłapać bana.
3
@AmigoBlancos Mam wrażenie, ze każdy Twój post jest taki, aby przypodobać się kibicom Barcy na La Rambli... Ale może się mylę, to tylko wrażenie.
0
@Orlik00 Największym plusem jest to, ze ukazuje prawdę. Ale film jako film to dla mnie nudny.
4
@Commando Płaczącego chomika.
1
Co sądzicie o YouTube Shore?
0
@nieprzysiadalnosc W Holandii posiadanie Maryśki nie jest legalne, tylko tolerowane. I nie - żadne konsekwencje Ci nie grożą po powrocie do Polski.
1
@szkutnik91 Czy nadwagi to nie wiadomo, ale w obwodach rzeczywiście za dużo. Chociaż to pewnie kwestia zdjęcia.
0
@jeyx77x Wilfried Zaha w listopadzie będzie miał 27 lat. Już nie taki młodzieniaszek. Felix, Jović, Jesus - obstawiam, że oni mają największy potencjał.
2
@LaSTeR Moim zdaniem Real i Barcelona mają bardzo podobny problem jeśli chodzi pomocników. Są bardzo statyczni. De Jong jest świetnym pomocnikiem, ale to taki typ piłkarza który rzadko szarżuje; zrobi kółeczko, zatrzyma się, rozglądnie, celnie poda, ale nie ma w sobie tego szaleństwa. Uważam, że zarówno w Madrycie jak i w Barcelonie potrzeba innego typu piłkarza, coś a'la Pogba/KDB, aniżeli De Jong czy Eriksen.
0
@maciuss94 Ja mam wrażenie, że jest bardzo zamknięty w sobie, a u takich często jest tak, że jak wszystko "działa" to oni też grają super, ale jak nie idzie to nie biorą odpowiedzialności na swoje barki. Pewnie się mylę.
1
@barcelonaLM Zgłaszam się!
0
@Kamilos84 Skąd się wziął ten mit, że Neymar to marzenie Pereza?
0
@FanBarca1899 Po prostu nie jadłem przetworzonego żarcia. Same "czyste" jedzenie. Ketchupu czy przypraw sobie nie odmawiałem, ale zaprzestałem jedzenia na mieście, większość rzeczy robiłem sobie sam.
2
@Barcelismo Dużo ładniejsze niż pierwszy komplet.
2
@FanBarca1899 Męczyłem się z trądzikiem od podstawówki do 3 klasy liceum. Mi osobiście nic nie pomagało, ani żaden antybiotyk, ani żadna maść. Dopiero jak zwróciłem uwagę na to co jem i zmieniłem swoją dietę, to w ciągu kilku miesięcy zniknęło wszystko i nie wróciło po dziś dzień.
0
@Commando Ani kibice Realu go nie chcą, ani Neymara pewnie tam nie ciągnie. Jeśli Perez się rzeczywiście wmieszał w ten transfer to gra tylko o podbicie ceny - tak myślę.
0
@DC7 A o czym pisać podczas okienka transferowego, jak nie o plotkach :
1
@RobiS No upierdliwe to jest. Pamietam, ze szczególnie mnie bolało przy przełykaniu śliny przez te dwa dni.
2
@RobiS Miałem kilkukrotnie i jedyne co brałem to zwykle krople do uszu. U mnie zawsze wyglądało to tak, że 1 dnia czułem, ze coś jest nie tak . 2 dzień najgorszy ból i właśnie ledwo co słyszałem. 3 dzień do przeżycia, a potem już luzik i odzyskiwanie słuchu. Czyli można powiedzieć, ze ból i „głuchota” trwały 2 dni, a potem wszystko powoli wracało do normalności.
0
@marcin000019 Ja tak miałem jak samo złącze było zepsute, a nie mikrofon.
0
@Messibestplayerintheworld Inter w 2010 wygrał i Ligę Mistrzów i Seria A (wiadomo sędziowe itp). Niby jak się spojrzy na ligową tabelę to Roma tylko -2, ale to dopiero pod koniec sezonu Inter spuścił z tonu i zaczął gubić punkty w lidze (Chyba, że źle pamiętam?).
0
@Skila_nie_kupisz ?????? Czytaj ze zrozumieniem, proszę.
4
@arsenallondyn0 Z tych zawodników, którzy przenieśli się do Azji to mi najbardziej szkoda Carrasco. Świetny piłkarz.
0
@Nano22 W których meczach widziałeś te wałki?
0
@Lincolm Zapytali ich, to powiedzieli co sądzą. Przecież to normalne.
2
@BarcaInfo Tego nie wiesz. Niepotrzebnie kreujesz się na kogoś, kto zna Leo prywatnie. Swoje informację czerpiesz jedynie z mediów.
1
@BarcaInfo We wszystkim trzeba mieć umiar. Nic nie mówi - źle, bo kapitan powinien brać pewne rzeczy na swoje barki, ale teraz za to przesadził w drugą stronę. Mógł po prostu powiedzieć o słabej dyspozycji sędziego i tyle, pewnie nikt by nie miał problemu, a jeszcze by mu klaskali. Z tą korupcją to jednak poleciał za grubo, tym bardziej po takim meczu. Przynajmniej moim zdaniem.
1
@adamt1996 Mam wrażenie, że większym echem odbiły się słowa Leo, niż sam mecz.
6
@kkbarca Mam nadzieję, że dostanie walkę z Soldiciem i... przegra.
3
@BartqRKO "Umiejętność gry z przodu jak i z tyłu na kosmicznym poziomie przez całą karierę" - Z tym, że grał z tyłu na kosmicznym poziomie przez całą karierę się nie zgodzę.