1

@norbi77 Podziwiam was. Myślałem, ze nie da się tam wyłapać bana.

3

@AmigoBlancos Mam wrażenie, ze każdy Twój post jest taki, aby przypodobać się kibicom Barcy na La Rambli... Ale może się mylę, to tylko wrażenie.

0

@Orlik00 Największym plusem jest to, ze ukazuje prawdę. Ale film jako film to dla mnie nudny.

4

@Commando Płaczącego chomika.

1

Co sądzicie o YouTube Shore?

0

@nieprzysiadalnosc W Holandii posiadanie Maryśki nie jest legalne, tylko tolerowane. I nie - żadne konsekwencje Ci nie grożą po powrocie do Polski.

1

@szkutnik91 Czy nadwagi to nie wiadomo, ale w obwodach rzeczywiście za dużo. Chociaż to pewnie kwestia zdjęcia.

0

@jeyx77x Wilfried Zaha w listopadzie będzie miał 27 lat. Już nie taki młodzieniaszek. Felix, Jović, Jesus - obstawiam, że oni mają największy potencjał.

2

@LaSTeR Moim zdaniem Real i Barcelona mają bardzo podobny problem jeśli chodzi pomocników. Są bardzo statyczni. De Jong jest świetnym pomocnikiem, ale to taki typ piłkarza który rzadko szarżuje; zrobi kółeczko, zatrzyma się, rozglądnie, celnie poda, ale nie ma w sobie tego szaleństwa. Uważam, że zarówno w Madrycie jak i w Barcelonie potrzeba innego typu piłkarza, coś a'la Pogba/KDB, aniżeli De Jong czy Eriksen.

0

@maciuss94 Ja mam wrażenie, że jest bardzo zamknięty w sobie, a u takich często jest tak, że jak wszystko "działa" to oni też grają super, ale jak nie idzie to nie biorą odpowiedzialności na swoje barki. Pewnie się mylę.

1

@barcelonaLM Zgłaszam się!

0

@Kamilos84 Skąd się wziął ten mit, że Neymar to marzenie Pereza?

0

@FanBarca1899 Po prostu nie jadłem przetworzonego żarcia. Same "czyste" jedzenie. Ketchupu czy przypraw sobie nie odmawiałem, ale zaprzestałem jedzenia na mieście, większość rzeczy robiłem sobie sam.

2

@Barcelismo Dużo ładniejsze niż pierwszy komplet.

2

@FanBarca1899 Męczyłem się z trądzikiem od podstawówki do 3 klasy liceum. Mi osobiście nic nie pomagało, ani żaden antybiotyk, ani żadna maść. Dopiero jak zwróciłem uwagę na to co jem i zmieniłem swoją dietę, to w ciągu kilku miesięcy zniknęło wszystko i nie wróciło po dziś dzień.

0

@Commando Ani kibice Realu go nie chcą, ani Neymara pewnie tam nie ciągnie. Jeśli Perez się rzeczywiście wmieszał w ten transfer to gra tylko o podbicie ceny - tak myślę.

0

@DC7 A o czym pisać podczas okienka transferowego, jak nie o plotkach :

1

@RobiS No upierdliwe to jest. Pamietam, ze szczególnie mnie bolało przy przełykaniu śliny przez te dwa dni.

2

@RobiS Miałem kilkukrotnie i jedyne co brałem to zwykle krople do uszu. U mnie zawsze wyglądało to tak, że 1 dnia czułem, ze coś jest nie tak . 2 dzień najgorszy ból i właśnie ledwo co słyszałem. 3 dzień do przeżycia, a potem już luzik i odzyskiwanie słuchu. Czyli można powiedzieć, ze ból i „głuchota” trwały 2 dni, a potem wszystko powoli wracało do normalności.

0

@marcin000019 Ja tak miałem jak samo złącze było zepsute, a nie mikrofon.

0

@Messibestplayerintheworld Inter w 2010 wygrał i Ligę Mistrzów i Seria A (wiadomo sędziowe itp). Niby jak się spojrzy na ligową tabelę to Roma tylko -2, ale to dopiero pod koniec sezonu Inter spuścił z tonu i zaczął gubić punkty w lidze (Chyba, że źle pamiętam?).

0

@Skila_nie_kupisz ?????? Czytaj ze zrozumieniem, proszę.

4

@arsenallondyn0 Z tych zawodników, którzy przenieśli się do Azji to mi najbardziej szkoda Carrasco. Świetny piłkarz.

0

@Nano22 W których meczach widziałeś te wałki?

0

@Lincolm Zapytali ich, to powiedzieli co sądzą. Przecież to normalne.

2

@BarcaInfo Tego nie wiesz. Niepotrzebnie kreujesz się na kogoś, kto zna Leo prywatnie. Swoje informację czerpiesz jedynie z mediów.

1

@BarcaInfo We wszystkim trzeba mieć umiar. Nic nie mówi - źle, bo kapitan powinien brać pewne rzeczy na swoje barki, ale teraz za to przesadził w drugą stronę. Mógł po prostu powiedzieć o słabej dyspozycji sędziego i tyle, pewnie nikt by nie miał problemu, a jeszcze by mu klaskali. Z tą korupcją to jednak poleciał za grubo, tym bardziej po takim meczu. Przynajmniej moim zdaniem.

1

@adamt1996 Mam wrażenie, że większym echem odbiły się słowa Leo, niż sam mecz.

6

@kkbarca Mam nadzieję, że dostanie walkę z Soldiciem i... przegra.

3

@BartqRKO "Umiejętność gry z przodu jak i z tyłu na kosmicznym poziomie przez całą karierę" - Z tym, że grał z tyłu na kosmicznym poziomie przez całą karierę się nie zgodzę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?