Ramos9248
Dołączył/a: lipiec 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyli mówicie, ze sklep Legit? :D
5
De Jong dobry występ moim zdaniem, ma w sobie dużo spokoju, ale mi jeszcze bardziej zaimponował De Ligt.
0
Orientuje się ktoś czy w TK Maxx są oryginalne rzeczy? Niby duża firma i nie mogłaby sobie przecież pozwolić na handel podróbkami, ale z drugiej strony bluzy championa za 100zł wzbudzajà podejrzenia.
0
Niezłe Kubuś.
7
Ramos’a, gdyż jest wspaniałym kapitanem.
0
Niekoniecznie logiczne. Są osoby, dla których wynik czy styl gry nie są najważniejsze.
0
Chcielibyście, aby jakiś trener prowadził drużynę Barcelony przez taki długi okres czasu jak np: Wenger Arsenal czy Ferguson MU? Jeśli tak, to kogo byście widzieli w tej roli? Guardiola?
1
Ciekawe, chociaż bardziej bym go widział w roli Jokera. Zobaczymy co Sir Alex wymyśli.
2
Podobno 4-4-1-1, z wysuniętym Berbatovem i Rooney’em za plecami. Na lewym boku CR7 a na prawym Tevez/Nani.
0
Sport365.live
0
Oczywiście, że używanego.
1
Iphone 7 znajdziesz w okolicach tysiaczka.
0
A De Jong to czasem nie przypomina stylem gry bardziej takiego typowego ŚP typu Kroos czy Arthur, a nie defensywnego pomocnika? Pytam serio, nie widziałem chłopaka w akcji, ale tak mi się kojarzy.
0
Islandia. Chociaż mysle, ze Ty wiesz najlepiej czy Twoja druga połówka preferuje drinka pod palmą, coś ekstremalnego a może wspinaczke po górach.
0
Coutinho to genialny piłkarz, ale tylko jak jest w formie. I tu leży problem - nie potrafi tej formy ustabilizować. Jest nieregularny, co było widoczne w Liverpoolu, a teraz w Barcelonie. Trochę jak swego czasu Fabregas.
1
Też bym wymienił.
0
O Douglasa się pytał ponoć.
1
Z Coutinho to taki Isco bedzie, mam wrazenie. Wspanialy piłkarz, ale nieregularny. Na 12 zawodnika jak złoto, ale presja 160 baniek robi swoje.
0
Szpoko loko
2
Krzysiu ma jeszcze trochę do udowodnienia, ale życzę Rodakowi jak najlepiej. Oby wskoczył na poziom Lewego i grał w równie wielkim klubie jak Bayern. Nosa do bramek na pewno gościu ma.
0
Aaa teraz pamiętam, ale nie sądziłem, że ta akcja zapadnie komukolwiek w pamięci.
0
A na rynku bieda jeśli chodzi o klasowe 9-tki.
1
Coutinho nawet w Live nie był regularny z formą.. Syndrom Fabregasa. Zaraz odpali i bedzie hype, potem zgaśnie i tak w kółko. Aż odejdzie do Chelsea.
0
?
0
No i git.
0
Kwestia indywidualna. Zależy jakie filmy/seriale Ci się podobają. Ja korzystam z tego już kilka miesięcy i zdecydowanie warto.
0
Co sądzicie o tym kawałku? :)
0
Dużo osób tak mówi, ale jest to błędna nazwa.
0
O tym Najmanie tak głośno się w internecie zrobiło, więc pewnie można się go spodziewać na Fame MMA 3.
0
El Clasico to mecz między Realem Madryt a Barceloną. Gran Derbi to derby Sevilli, czyli mecz pomiędzy Realem Betis a Sevillą.