0

Czyli mówicie, ze sklep Legit? :D

5

De Jong dobry występ moim zdaniem, ma w sobie dużo spokoju, ale mi jeszcze bardziej zaimponował De Ligt.

0

Orientuje się ktoś czy w TK Maxx są oryginalne rzeczy? Niby duża firma i nie mogłaby sobie przecież pozwolić na handel podróbkami, ale z drugiej strony bluzy championa za 100zł wzbudzajà podejrzenia.

0

Niezłe Kubuś.

7

Ramos’a, gdyż jest wspaniałym kapitanem.

0

Niekoniecznie logiczne. Są osoby, dla których wynik czy styl gry nie są najważniejsze.

0

Chcielibyście, aby jakiś trener prowadził drużynę Barcelony przez taki długi okres czasu jak np: Wenger Arsenal czy Ferguson MU? Jeśli tak, to kogo byście widzieli w tej roli? Guardiola?

1

Ciekawe, chociaż bardziej bym go widział w roli Jokera. Zobaczymy co Sir Alex wymyśli.

2

Podobno 4-4-1-1, z wysuniętym Berbatovem i Rooney’em za plecami. Na lewym boku CR7 a na prawym Tevez/Nani.

0

Sport365.live

0

Oczywiście, że używanego.

1

Iphone 7 znajdziesz w okolicach tysiaczka.

0

A De Jong to czasem nie przypomina stylem gry bardziej takiego typowego ŚP typu Kroos czy Arthur, a nie defensywnego pomocnika? Pytam serio, nie widziałem chłopaka w akcji, ale tak mi się kojarzy.

0

Islandia. Chociaż mysle, ze Ty wiesz najlepiej czy Twoja druga połówka preferuje drinka pod palmą, coś ekstremalnego a może wspinaczke po górach.

0

Coutinho to genialny piłkarz, ale tylko jak jest w formie. I tu leży problem - nie potrafi tej formy ustabilizować. Jest nieregularny, co było widoczne w Liverpoolu, a teraz w Barcelonie. Trochę jak swego czasu Fabregas.

1

Też bym wymienił.

0

O Douglasa się pytał ponoć.

1

Z Coutinho to taki Isco bedzie, mam wrazenie. Wspanialy piłkarz, ale nieregularny. Na 12 zawodnika jak złoto, ale presja 160 baniek robi swoje.

0

Szpoko loko

2

Krzysiu ma jeszcze trochę do udowodnienia, ale życzę Rodakowi jak najlepiej. Oby wskoczył na poziom Lewego i grał w równie wielkim klubie jak Bayern. Nosa do bramek na pewno gościu ma.

0

Aaa teraz pamiętam, ale nie sądziłem, że ta akcja zapadnie komukolwiek w pamięci.

0

A na rynku bieda jeśli chodzi o klasowe 9-tki.

1

Coutinho nawet w Live nie był regularny z formą.. Syndrom Fabregasa. Zaraz odpali i bedzie hype, potem zgaśnie i tak w kółko. Aż odejdzie do Chelsea.

0

?

0

No i git.

0

Kwestia indywidualna. Zależy jakie filmy/seriale Ci się podobają. Ja korzystam z tego już kilka miesięcy i zdecydowanie warto.

0

Co sądzicie o tym kawałku? :)

0

Dużo osób tak mówi, ale jest to błędna nazwa.

0

O tym Najmanie tak głośno się w internecie zrobiło, więc pewnie można się go spodziewać na Fame MMA 3.

0

El Clasico to mecz między Realem Madryt a Barceloną. Gran Derbi to derby Sevilli, czyli mecz pomiędzy Realem Betis a Sevillą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?