Ramos9248
Dołączył/a: lipiec 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tom0VeB Chyba staged, bo nie wierzę, że po takim ciosie stracił przytomność XD
2
@SeeleyBooth A kto Ci powiedział, że na redukcji nie możesz sobie wypić? :P
0
@Kacper1432
GK: Rui Patricio
DEF: Bednarek
MID: Jorginho
ST: Dzeko
0
@FafitFCB Z białkiem fajnie zmieszać, chociażby dla smaku
0
@norbi77 Czyli siostra znowu zabalowała...
2
@Lincolm Griezmann jako śn
0
@fajny_football Ter Stegen - Semedo; De Ligt; Umtiti; Alba - Busquets; De Jong; Arthur - Messi; Neymar; Griezmann.
0
@aguero10 Wydaję mi się, że w swojej pierwotnej wypowiedzi postawiłeś Marce na równi z AS’em, Mundo i Sportem, a Marca to mimo wszystko tier wyżej (moim zdaniem). Jasne, ze się mylą, jasne, ze nie są super wiarygodnym informatorem, ale uważam, ze stawianie Marci na równi np z Mundo jest krzywdzące dla Madryckiego brukowca.
0
@aguero10 Akurat informacje Marci często są trafne.
0
@Ghotti Nie ma co dramatyzować, ale patrząc na to, że obecnie na prawym skrzydle w Realu gra albo Bale, albo Vasquez, to nie da się ukryć, że taki Mbappe na pewno by podwyższył poziom ofensywny drużyny z Madrytu. Gdyby Messi odszedł nagle z Barcelony, to też nie jest powiedziane, że Barca nie miałaby szans w walce o Ligę, ale na pewno zjazd poziomu drużyny byłby odczuwalny. Dlatego to normalne, ze ludzie się martwią transferami u największego rywala.
0
@Norkusik Pewnie się stresuje chłop, dlatego taki nienaturalny.
1
@Lola120 The Society.
0
@filon Fajnie, że poznałeś prywatnie tak wielu bohaterów piłki nożnej, że masz o nich wyrobione zdanie. Pozazdrościć.
0
@kerouac Czyli życzysz mu kontuzji? Bo to właśnie to przystopowało Robbena czy Kake. Słabo.
2
@viscajasiek Bliskowschodni ciężarny filmowiec XD
0
@Socjopata Mi też. "Hotel nauczka" najlepsza nutka - moim zdaniem.
1
Ktoś słuchał nowej EP'ki (Diabły i zapałki) Kukona? Jak wrażenia?
0
@COU_11 Dla mnie niczym się nie wyróżnia. "Raper" jakich wielu. Polecam Kukona.
1
@DanielVeB Nie, że perma, ale pewnie jest wielu takich osób jak ja, którzy po prostu nie przepadają za jego osobą. O zielone raczej zazdrosny nie jestem, wszak nawet mój nickname udowadnia, że raczej mi na nich nie zależy :D
3
@kerouac Dzięki, mam nadzieję, że dostaniesz złotą piłkę.
0
@MatiFCB2000 We Mati2000 świrujesz po tej maturze
1
@SamuraJack Jak szanujący się dentysta to nie ma mowy o jakimkolwiek bólu. No, może poza ukłuciem w dziąsło podczas podawania znieczulenia jeśli jesteś wrażliwy.
0
@Momalsino Wydaję mi się, że Cristiano jak był w Realu to nie tylko przez hype i nakręcanie w mediach wygrywał Złote Piłki, ale jednak coś tam kopnąć potrafił. Tak serio to nie ma co się przejmować tą nagrodą, dla mnie jest totalnie obojętna, to tylko wyróżnienie indywidualne jakich wiele.
0
O Ndombele tez sporo piszą.
0
Po prostu lubisz ćwiczyć splitem? Czy coś innego tez za tym przemawia?
0
Szanuje ludzi z takim charakterem jak Mourinho. Wierny swoim pomysłom, przekonany o słuszności swojej filozofii. Typ lidera. Twardy i trudny charakter - mówi to co myśli, często nie zważając na konsekwencje. Jako trener zalicza obecnie spadek, ale osobiście wciąż uważam go za jednego z najbardziej wytrawnych taktykow trenerskich.
0
Są tu jakieś koksy z siłowni? Jeśli tak, to jaki jest wasz ulubiony typ planu? Fbw, split, push/pull?
1
No skoro sam piszesz, że tego tysiaka wydasz na dojazdy i „życie tam” to moim zdaniem nie warto. Lepiej się wstrzymać i poszukać czegoś lepszego. Osobiście uważam, że dla wyuczonych osób pracy jest od groma w każdym większym mieście, za naprawdę fajne pieniądze. Czasami potrzeba po prostu cierpliwości i dobrego researchu.
0
Nie wiedziałem, że Ramos odwiedza La Ramble - wybacz.
0
Sęk w tym, ze nie słyszę tego od znajomych :(