Ramos9248
Dołączył/a: lipiec 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BieVo 3:0 dla Lechii
2
@Pogba Bardzo ładny, ale uważam, ze można by zmieścić jeszcze więcej szczegółów. 8/10.
0
@Mns21 No zobaczymy :P
0
@LuisSalvano Ja mam inną teorie co do Coutinho. Oglądałem go już w Liverpoolu i chłopak nigdy nie był regularny. Miewał wspaniałe mecze, ale potrafił tez przez 3 kolejne kolejki być totalnie niewidocznym i Klopp decydował się na zdjęcie go z boiska jako pierwszego. Dla mnie to taki trochę syndrom Fabregasa, który tez zawsze tracił formę na wiosnę(?).
0
@Chwytliwy City znowu Liga Mistrzów zweryfikuje, a PL wygra Tottenham.
0
@kaladin Najbardziej dziwi, ze PSG w ogóle chce Coutinho.
0
@szkutnik91 Są zapisani ale tylko dlatego, żeby nie blokować miejsc innym piłkarzom spoza Europy. Kubo z tego co mi się wydaje jest zapisany do Juvenilu A, a nie Castilli.
2
@mrboom Póki co większego nie ma.
0
@kamson24 Mimo wszystko bardziej tak mam po meksykańskim :D
6
@Bamek94 W brzuchu to nie, ale miałem pieczenie w innej części ciała... i to nie raz.
3
@kamiVeB Przecież napisał „kappa” :|
0
@notev Ja mysle, ze znam się na tym dość dobrze ;)
1
@Commando Ale jakich ćwiczeń górnych części ciała Ci brakuje? Jak chcesz poćwiczyć górną część ciała to lepiej kup sztangę/hantelki albo drążek. Na orbitreku to co najwyżej kondycję poprawisz.
0
@kielon93 Real podobno go nie chce.
0
@kuz Nigdy nie przestanie bawić
0
@Sawik_10 Skoro jesz wszystko to rozumiem dieta IIFYM? :)
0
@kerouac Jeśli taki Artur Szpilka zrobiłby redukcję (nie wiem jak wygląda obecnie, ale pamiętam go jako ulańca) to dlaczego jego "struktura" miałaby się znacząco nie zmienić? Przecież każdy człowiek może zbudować te 20kg mięśnia i zrzucić BF do 7-10% - każdy zdrowy człowiek, rzecz jasna. No tak, ludzie wstrzykują sterydy, aby wyglądać jak mutanty, ale miałem wrażenie, że mówimy tutaj o atletycznej, estetycznej sylwetce piłkarskiej (+/- CR7), a nie byciu mutantem, wszak to by przeszkadzało w wykonywanym przez Sergio zawodzie. Widocznie Twój kuzyn ma/miał niedostateczną wiedzę nt odżywiania i treningu skoro przez 1.5 roku udało mu się przytyć zaledwie 8kg, chociaż waga nie jest najważniejszym wyznacznikiem, bo nie wiemy jak zmieniała się proporcja między tkanką mięśniową, a tłuszczową.
4
@kerouac Nie wiem jaka jest dla Ciebie "granica", jednak to, że jest ektomorfikiem wcale w niczym go nie ogranicza. Frank Medrano ma przecież wspaniałą sylwetkę, a ten argument, że w ciuchach wygląda normalnie to nie wiem jak odbierać. Ma wyglądać nienormalnie?
3
@kerouac To raczej Ty żyjesz w błogiej nieświadomości. Nie ma znaczenia czy ekto, mezo czy endo. Każdy, zdrowy człowiek może zbudować tkankę mięśniową i tak - surplus kaloryczny i progresja ciężaru jest tego gwarantem, a żadne suplementy nie są konieczne.
0
@IronSanHybrid To komuś pasuje lub nie, czy nie da się go nie lubić? Jak w końcu?
3
@zenoowity To żeś się popisał...
0
@format1977 Bardziej bym widział 4-4-1-1 jeśli chodzi o Barcę.
19
@Chwytliwy Pan Tomek ma już wyrobioną renomę i mam wrażenie, ze on YouTuba traktuje bardziej jako miejsce w którym może się podzielić swoją opinią, a w mniejszym stopniu jako pracę.
4
@Chwytliwy Tworzenie atencji to ich praca, wiec nie ma co się dziwić.
1
@codemat Cam. Luźny film, ale fajny.
0
Zidane opuszcza Montreal i wraca do Hiszpanii z powodów osobistych. Ciekawe.
0
@MaŁolat Używany kupisz, a IP 7 jeszcze trochę będzie wspierany aktualizacjami. Polecam iPhony bo t jedyne telefony, które nawet po latach użytkowania mi się nie zacinaly, a tego samego nie mogę powiedzieć o żadnym telefonie na androidzie.
0
@fcbarcafan19 No ale autor napisał, ze właśnie nie chce dużego ekranu
0
@tomono Sumienie by mi nie pozwoliło polecić niczego innego niż iPhone. W tej cenie dorwiesz siódemkę.
1
@Chwytliwy Orzech włoski i pistacja.