Ramos9248
Dołączył/a: lipiec 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wasza ulubiona piosenka na ten moment?
0
@bartoszekkk Nie ma tam czegoś takiego jak La Rambla. No zresztą zbadaj teren sam, przecież nie da się tam zgubić.
1
@IronSanHybrid Mysle, ze jednak maja wyj****ne, tak samo jak na boisku :|
0
@bartoszekkk forum.realmadryt.pl? Chyba coś piłeś :D
0
@bartoszekkk Nie umiesz wpisać realmadryt.pl? Xd
1
@Luki 10 Napisz "Beagle" zamiast bigiel to znajdziesz więcej ofert.
0
@eosz Hiszpania
0
@Colon Ja wiem, ze z Twojej strony zawsze można spodziewać się kultury, ale wiesz jakie emocje budzi ten temat u niektórych użytkowników.
0
@Colon Ah shit, here we go again
3
@Odesseiron A widziałeś jak Łódź wygląda? Nic dziwnego, ze wszyscy uderzają na stadion :D.
0
@pawelpi04 „Każdy ma kuchnie na piętro” to tak dosłownie? W sensie jest jedna kuchnia na całe piętro, a nie ze każdy ma swoją?
Nigdy nie mieszkałem w akademiku D:
0
@RobsonPL Wiesz, co innego nie być zgodnym, a co innego jawnie z tego szydzić.
0
@antoniabc No właśnie przesłuchałem już cały album i kompletnie mi nie siada niestety. Ani jedna piosenka mi się nie podoba, ale dziękuję za polecenie. Z Polskich płyt to w tym roku spodobała mi się ep'ka Kukona - "Diabły i zapałki".
3
@Kapitan hawk Nie wiem jak was, ale mnie interesuję prawda o Smoleńsku. Abstrahując od wszystkich teorii spiskowych, to uważam, że mamy bardzo mało informacji o tej katastrofie, szczególnie patrząc przez pryzmat rangi tej tragedii.
1
@RobsonPL Wiem, że nie jestem Wawrzyszewski, ale jeśli pytasz co zrobili, to np obrazili moje uczucia religijne. Żebyśmy się zrozumieli, oczywiście nie popieram agresji wobec osób LGBT, tak samo jak wobec innych osób, ale po prostu nie przepadam za ich środowiskiem.
0
@Suzu Nie wiedziałem, że pozostał mu rok kontraktu. W takim razie cena 40mln wydaje się dużo bardziej realna.
@trolownik Nie wiem jak to było w tym sezonie, za dużo meczów Barcy nie oglądałem powiem szczerze.
0
@Colon Pytasz mnie o ulubione teksty? Bo myślę, że trochę źle napisałem swoją poprzednią wypowiedź. To nie jest tak, że słucham jakiejś ambitnej muzyki, bardziej doszukuję się ukrytego przekazu i zastanawiam się jaka potencjalna sytuacja mogła doprowadzić autora do napisania i opublikowania tak kontrowersyjnych słów, bądź jaki ból odczuwał. Dobrym przykładem tego, będzie np utwór grupy Bring me the Horizon - Hospital for souls.
@antoniabc No właśnie wierszy dość sporo czytałem, nawet kilka napisałem hehe :P
3
@Suzu Abstrahując od tego, że bardzo powątpiewam w to, że Juve by go puściło za 40 baniek, to jakoś nie widzę, aby pasował do Barcelony. Ma częste problemy z przyjęciem piłki, a to jest niewybaczalne w La Lidze, a szczególnie w takiej drużynie jak Barcelona. Z drugiej zaś strony jest młody i pewne elementy może poprawić, ale wydaję mi się, że taka Premier League dużo bardziej by mu odpowiadała.
0
@Colon Okej, dziękuję za odpowiedź. Pytałem z czystej ciekawości, gdyż ja akurat mam coś takiego, że lubię wnikliwie analizować teksty piosenek, a czasami nawet doszukiwać się ukrytych przekazów tam gdzie ich nie ma. Z tego powodu raczej ciężko mi czerpać przyjemność z samej muzyki (bitu?) bez słów.
8
@kiper09 Kiedyś gdy zarzucałem to samo Bale'owi na notatniku, to pewien ponadprzeciętnie inteligentny osobnik napisał mi, że w momencie w którym Gareth musiałby wracać i odbierać piłkę to szansę na kontuzję wzrosłyby o ponad 60% (nawet mnie nie pytaj jakiego wzoru używał). Może z Dembele jest podobna historia, wszak też trapią go kontuzje.
0
@JaSzymon Dla mnie 1/10, mimo, że wcześniejsze płyty Taco nawet mi siadały.
1
@Elnuum Mecz meczowi nierówny, ale Arsenal pokonał dość pewnie Bayern. Bawarczycy za to pewnie pokonali Real, więc wnioski nasuwają się same.
0
@WisniaKala No to nic tylko się cieszyć. Mi niestety nie pasuje klimat tych utworów.
0
@Colon Zawsze interesowało mnie jak ludzie są w stanie słuchać samej muzyki, tzn piosenki bez słów. Może mi powiesz, o czym myślisz słuchając tego lub podobnych utworów? Serio mnie to ciekawi.
0
@WisniaKala A ja się właśnie strasznie zawiodłem. W moim odczuciu totalna kicha.
0
@johny1212 Może trafiałem na słabe oferty, ale mi najtaniej zawsze wychodziło jak latałem na własną rękę, a nie z biurem podróży.
0
@Kuczek End of the fckn world i The Society mogę śmiało polecić.
0
@czosnekfcb To może spróbuj GTA V RP? Mega fajna zabawa - moim zdaniem.
1
@Polski_Nick Również dzięki za miłą dyskusję. Mimo odmiennych poglądów jakoś potrafiliśmy kulturalnie porozmawiać. To jest dla mnie ta cała "normalność" :).
0
@Polski_Nick No tak, rozumiem, jednak wcześniej rozmawialiśmy o tym dlaczego ludzie są przeciwko. Uważam, że właśnie ze względu na dzieci. Jasne, że związki partnerskie, a adopcja dzieci to dwa oddzielne tematy, ale myślę, że właśnie tego społeczeństwo się boi, bo w miarę logicznym jest, że już po tym jak otrzymają prawo do zawarcia małżeństwa to pójdą dalej, a dalszym krokiem jest adopcja dzieci. No bo skoro są małżeństwem to dlaczego nie mieliby stworzyć "normalnej" rodziny z dzieckiem? :P