1

@Bykunn Nie, musiałbym skłamać. Po prostu nie popadam w skrajności. Jeśli nie muszę to nie kupuje. Podobnie mam z mięsem. Staram się ograniczać. Sam sobie schabowego nie zrobię, ale jak Babcia poczęstuje to nie będę wybrzydzać :P Wiec taki ze mnie „bohater” na 50%.

1

@Grzesior667 Tak, staram się wspierać polskie firmy jak tylko mogę - nie widzę w tym nic złego. Tym bardziej, ze za niska cenę możesz mieć naprawdę fajną, wykonaną z dobrych materiałów basicową koszulkę i samemu pobawić się w designera. Mnie to przynajmniej jara. A telefon sprawnie działa, dziękuje :P

0

@Bykunn W legalnych placówkach owszem, ale w tych, w których nielegalnie wykorzystuje się dzieci nadal jest bardzo źle - przynajmniej z tego co wiem. Mam nadzieję, ze to jednak Ty masz racje i rzeczywiście poziom skoczył w górę.

1

@Janas11224 Gadżet rzeczywiście ładnie wykonany, ale jak sobie pomyślę, ze robiły to małe chińskie rączki w zwierzęcych warunkach to mi się odechciewa kupować :(

1

@dv7wisnia Ale z niego nicpoń

1

Czyli jednak ktoś ogląda lekkoatletykę :)

0

@kamyk_23 Ale kamyk, no mógłbyś chociaż dać jakieś kontrargumenty, bo takie „obrażanie” to mało co wnosi.

0

@osa91 Wszystkich na pewno nie wyłapali, chodziło mi tylko o to, ze jakieś tam postępowanie zostało wszczęte.

Nawiazując do marszy niepodległości za rządów PO, nie do końca chodziło mi o to, aby wmówić Ci, ze te zamieszki były spowodowane partia rządząca, bo to była oczywista wina społeczeństwa. Miałem na myśli, to, ze jakieś afery, bójki i rozróby dzieją się niezależnie od partii, bo niektórym przeszkadza to, ze ktoś chce uczcić na ulicy dzień niewątpliwe ważne dla historii naszego kraju, a innym to, ze homoseksualiści walczą o własne prawa. Przy takiej ilości osób nie jest ciężko o jakaś aferę, ale raczej mała tu wina rządu.


Co do wypowiedzi polityka PiS, który bronił napastników to szczerze - nie słyszałem o tym, jeśli jednak jest to prawda to absolutnie się z Tobą zgadzam. Skandaliczne zachowanie.

1

@osa91 Moim zdaniem policja dobrze reagowała w Białymstoku, a kilka osób zostało wezwanych do odpowiedzialności karnej. Chciałbym tylko przypomnieć jak wyglądały marsze niepodległości na rządów PO. Chyba, ze mówisz o jeszcze wcześniejszych latach, to przykro mi, ale nie wiem co się wtedy działo, wiec nie mam tutaj zdania, gdyż po prostu brak mi wiedzy.

1

@osa91 Tak, stać mnie na to. Jestem zdania, ze każdy kto poświęca na prace 8h dziennie, czyli polowe swojego aktywnego czasu (kolejne 8h to sen) powinien żyć godnie - niezależnie od tego czy sprząta czy nawiguje statkiem kosmicznym. Jestem również zdania, ze 3 czy 4 tysiące nie zapewniają takiego życia. Oczywistym jednak jest, że póki co to fikcja, ale cieszy mnie to, ze idziemy w kierunku podwyższania komfortu życia ludzi pracujących za minimalne stawki. Nie chce mi się wierzyć, ze wraz ze zwiększająca się pensja, aż tak podrożeją wszystkie usługi i produkty, ze podwyżki nie będą w ogóle odczuwalna. Ale to tylko wiara, a kak będzie? Cóż - się okaże.

0

@Janiama Od 2014, wcześniej ta działalność była na mojego Ojca. (Dodaje te informacje, gdyż może jest kluczowa? Nie wiem)

2

@YouShouldListenToMe No dobrze, przecież nie próbuje Cię zmusić do zmiany zdania. Ja tylko przedstawiłem swoje zdanie.

4

@osa91 Ale wiesz, uważam ze to, ze społeczeństwo jest chore (bo bicie kogoś za to jakie ma poglądy jest chore) to sprawa odrębna od polityki. Żadna partia nie zagwarantuje Ci, ze nie zostaniesz gdzieś przez coś i kogoś pobity.

Z ZUSem masz racje.

2

@Janiama Również prowadzę własna firmę, w sensie nie tylko to, ale jednak to jest moje główne źródło dochodu i trochę dziwi mnie to co piszesz, gdyż ja żadnych zmian nie odczułem (przynajmniej póki co)

1

@YouShouldListenToMe Zalezy kogo traktujemy za bogatego, bo jeśli kogoś kto zarabia 4k netto miesięcznie, to absolutnie nie powinno być takiego podatku, gdyż jest to kwota, która nie pozwala na komfortowe życie. Jeśli natomiast taki podatek mialamyvy płacić osoby z zarobkami np >50k netto/mies, to tak - nie przeszkadza mi to.

6

@osa91 Ja to w ogóle nie rozumiem ludzi tak mocno interesujących się polityką. Trochę w tym siedzę, aby mieć świadomość co się dzieje w moim kraju, ale absolutnie nie jestem fanatykiem. Uważam, ze jeżeli chcesz być bogaty czy biedny to wszytsko w Twoich rękach. Rząd wprowadza tylko kosmetyczne zmiany, jedni lepsze, jedne gorsze (od PO wole PiS, jeśli to ważne), ale tak naprawdę jesteśmy kowalami własnego losu. Więc zamiast pluć na daną partie (Oczywiście nie pisze tego stricte do Ciebie, tylko ogólnie) to może warto pomyśleć nad rozwojem osobistym i dążyć do swoich celów.

0

@jakub9611 XD Kuba no...

0

@Fabik87 Kurczę, a tak go lubiłem :(

1

7

@Puyolex Nie chodź na wykłady, tylko bierz notatki od tych, którzy chodzą. Na ćwiczenia za to obowiązkowo.

2

@Chwytliwy Jak kupiłeś miesiąc temu, to spróbuj na gwarancje oddać

0

@Adamski69 Taki trochę mem dla alternatywnek, w sensie sama oprawa graficzna.

0

@TheNekro94 Było trzeba zakończyć na zdaniu: „Choć z historii jestem noga totalna...”, zamiast pisać takie bzdury, ze nie mamy się czym chwalić.

0

@chudym Toż to egzystencja nie życie. No chyba, że Twoja praca to również Twoja pasja (mam nadzieje).

0

@Grzesior667 Jasne, pewnie, nie wiem jak mogłem się nie skumać. Zarwałem noc i mam zwiechy w myśleniu, sorka :D

0

@Grzesior667 Akurat wygląd (sylwetka) nie zawsze ma znaczenie. Jest sporo ulanych, a dobrych bokserów.

0

@Kacper1432 Okej, tylko, ze to nie są żadne gwiazdy a Soldić walczył już wcześniej czyli tez żadna nowość. Chodzi mi o to, ze nie ma żadnych walk na które serio by się czekało z zaciekawieniem, co można by nazwać najbardziej oczekiwaną walką w historii KSW. A co do Fame MMA - oni już przebijają oglądalnością KSW - i to kilkukrotnie.

3

Mega słaba karta KSW, szczególnie patrząc na to, że jest to jubileuszowa, 50 już gala.

1

@jacobFCB Fame MMA > KSW.

1

@baczmus Nagraj Krainę Lodu, zrób PIP na telewizorze między Potterem, a meczem. Oczywiście mecz wyciszony. 3 pieczenie na jednym ogniu :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?