0

Linka nie mam, ale za 5 minut będzie lecieć powtórka na TVP Sport jakby co.

0

Znacie? Lubicie takie klimaty, czy sądzicie, że to zwykły chłam?

0

To niezła dieta.

0

Myślę, że żaden racjonalny kibic nie wymaga tego, aby grać samymi wychowankami, bardziej chodzi o to, aby dostawali realną szansę i zaufanie.

2

A ja doskonale to rozumiem. Na świecie jest obecnie jak jest. Co się dzieje w Europie każdy widzi, stad niechęć ludzi do piłkarzy z TAMTYCH stron. Tym bardziej po tym co pokazała Arabia Saudyjska - po ich przykładzie widać, że sport ma wiele wspólnego z kulturą, tudzież religią danego kraju.

Jeśli chodzi o Barcelonę, cóż, tym właśnie sie wyróżniała. Wychowywała świetnych piłkarzy, a obecnie szkółka odeszła w zapomnienie i ściągają gwiazdy za gruby hajs. Obecnie to klub jak każdy inny.

0

De Gea - Alba; Godin; Varane; Kimmich - Busquets; Modrić; De Bruyne - Salah; Ronaldo; Messi.

0

No pewnie, zgadzam się jeśli chodzi o poziom umiejętności "zawodników", tym bardziej, że sam mam niemałe doświadczenie w sztukach walki. Myślę jednak, że tutaj chodzi głównie o rozrywkę. Może jestem dziecinny, czy jakiś niereformowalny, ale to, co dzieje się w UK i Stanach, apropos walki KSI vs Logan Paul naprawdę mnie interesuję.

0

Interesuję się ktoś zagranicznym YouTube'm? Chodzi mi konkretnie o walkę KSI vs Logan Paul. Jeśli porównywać to do Fame MMA, no to jednak różnica jest widoczna. Niestety na niekorzyść Polski.

1

Jak ja Cię szanuję człowieku i jeszcze ten awatar. ŻYJ WIECZNIE.

0

Okej, dzięki za info.

0

Becker już oficjalnie w The Reds? Niedawno z pracy wróciłem :D

1

Jeśli nie Barcelona, to komu życzycie triumfu w Lidze Mistrzów? Osobiście chętnie zobaczyłbym Liverpool z pucharem Europy.

0

Wasz ulubiony gracz, który nigdy nie był związany z Barceloną to?

0

Podejrzewam, że jesteś ogarnięty w temacie, przynajmniej takie sprawiasz wrażenie. Mogę więc poznać Twoje zdanie nt. Rekompozycji? Chodzi o powolny proces jednoczesnego palenia tkanki tłuszczowej i budowania masy mięsniowej, dzięki zero kalorycznemu, czyli ani redukcja, ani masa, jem tyle ile wynosi moje zapotrzebowanie do utrzymania wagi (w moim przypadku 2500kcal).

0

Okej, bardzo dziekuje za zainteresowanie sie tematem i cenne wskazowki. Kanal zaraz obczaje.

0

Tzn powiem szczerze, że jakiś tam bf jest i fajnie byłoby go spalić. Masy mięśniowej niestety mam znikomą ilość, dlatego jeśli miałbym już liczyć makrosy, to zastanawiałem się nad 0 kalorycznym. Celem takiej diety byłaby rekompozycja.

0

Okej, wielkie dzięki za porady. Ćwiczę programem FBW już 3 tygodnie, ale chciałem się upewnić czy na pewno dobrze robię. Co do makro to dzisiaj spróbuje coś sensownego przygotować. Jeszcze raz dzięki!

0

Dzięki za odpowiedź. Myślisz, że jako początkujący powinienem się od razu brać za wyliczanie makro? Czy po prostu odrzucić śmieciowe żarcie i z czasem dorzucić zbilansowaną dietę?

3

Wiem, że Olivier to obecnie chodzący mem, ale mnie już przestał bawić :(

0

Panie, w trójmieście 26 stopni i słoneczko ^^

3

No trochę się zbliżam do poziomu Giroud. Na MŚ oddałem tyle samo celnych strzałów co Francuz.

0

Są tutaj jakieś dzieki z siłowni? :D Jeśli tak, to myślicie, że FBW (Pn, Śr, Pt) dla początkującego to dobra opcja? Bo co forum kulturystyczne to inna opinia.

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

Mogę prosić o link do filmiku?

1

Skoro masz gdzieś moje zdanie, to po co zadajesz mi pytanie? Nie uważasz, że jest to nielogiczne? Twojego zdania o kapitanie Realu Madryt komentować nie będę, wszak nie zaprzeczam, że często na boisku odcina mu prąd. Nie o tym jednak była dyskusja.

0

A jeśli mam z tym problem to co? Powtórzysz ostatnie wyczyny pewnego streamera? Zapraszam.


Już abstrahując od tego, że mój nick ma coś do tego czy mam do Ciebie problem, gratuluję logiki.

4

Dokładnie to samo co z Argentyną. "Twoją" reprezentacją.

0

No skoro dalej twierdzisz, ze sukcesy Realu to zasługa sedziow to koncze dyskusje.

1

No tak, bo to przecież wina Realu, że Cristiano nie chce się oficjalnie pożegnać. Zakładając oczywiście, że ta plotka jest prawdziwa.

0

Warto zaznaczyć, że to właśnie La Sexta jako pierwsza informowała o rzekomym transferze Cristiano do Juve.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?