1

@DawidekFCB Rozumiem więc, że Ty Polskiej polityki nie oceniasz?

7

Donald Trump jest wporzo. Najlepszy prezydent od bardzo dawna.

0

@Pablopicasso27 Żeby pokazać kto jest najlepszy, musiałby wziąć walkę z Furym.

0

@Imacc Śmiesznie, że są to ludzie często z biednych dzielnic jak Nowy Port czy inne Orunie. W Sopocie ceny są wysokie, prawie jak w stolicy, wiec nic dziwnego, że inni mają ból tylka.

@martool Porównujesz gwałt do tradycji, która jest od lat na całym świecie. Która daje ludziom chwile uśmiechu. Nie wiem czy to odpowiednie.

1

@norbi77 Myślę, że empatia nie odgrywa tu tak wielkiej roli, chociaż nie mówię, że żadnej. Jeśli jednak Cię to ciekawi, to uważam, że całkiem empatyczny jestem. Płaczące dziecko czy przestraszony w domu pies, to w większości jednak wina rodzica/właściciela, dlatego ciężko tutaj współczuć. No chyba, że chodzą za Tobą ludzie i rzucają petardy pod nogi, w takim wypadku - szczerze współczuję.

E: Już Ci tłumaczę - jeśli masz psa, który jest wychowany tak, że ucieka to jest to wina właściciela. Wyobraź sobie, że zamiast wybuchającej petardy postawimy uciekającego kota. Reakcja psa będzie pewnie podobna. Jeśli ktoś nie potrafi, bądź mu się nie chce wychowywać psa to powinien go trzymać na smyczy.

Twoje ostatnie zdanie to już klasyczek, który nawet już nie bawi :(

3

@norbi77 Idąc Twoim tokiem myślenia - tak. Dlatego fajnie, że sam to wyśmiałeś.

Tak, jarają mnie kolorowe światełka na niebie. Uważam, że jest to piękne i mam gdzieś czy w Twojej opinii jest to zachowanie niegodne bytu ludzkiego. Tak samo mam gdzieś czy Twoje dziecko/pies płacze z tego powodu.

E: Jeżeli komuś pies zerwał się ze smyczy, bo usłyszał huk to ma super odpowiedzialnego właściciela, bo pewnie w dużej ilości przypadków pies uciekłby również, gdyby zauważył kota, a nie usłyszał hałas.

1

@xJLx Po prostu trzeba zrozumieć, iż ktoś może mieć gdzieś to, że Twoje czy inne dziecko lub zwierzę płacze bo usłyszy petardę/fajerwerki. Naprawdę, to są najgorszym przypadku 3 dni strzelania.

0

I petardy i fajerwerki mi się podobają.

0

@Katalończyk 99 Pewnie, że nie, ale Sopot jest jednym z najbardziej głośnych miast w Sopocie. Napisałem, przecież, że nawet zakładając, iż strzelają to mysle, ze dwa dni dacie radę wytrzymać.

E: Od razu założył, że jestem na wsi, wiec skoro zakłada takie rzeczy to myślałem, ze wie gdzie jestem. Jakiś fan czy coś.

4

@PatrychoO Tak. Podobają mi się petardy. Tak samo jak podobają mi się kobiety, samochody i mecze.

0

@norbi77 Jestem obecnie w Sopocie, jeśli według Ciebie to wieś to gratuluję. Idąc Twoim rokiem rozumowania to mieszkasz w niezłej patologii, a w takim wypadku myślę, że petardy są najmniejszym problemem.

3

@xJLx No to wytłumacz, że jest nowy rok i taką mamy tradycję. Jesteś Tatą (tak mniemam) to pewnie dobrze wiesz jak uspokój i zapewnić bezpieczeństwo dziecku.

@PatrychoO Jestem w kurorcie i jakoś nikt tu nie wali, a ludzi sporo. No ale niech będzie. Mieszkasz na ulicy, że Ci to przeszkadza? To tylko dzień czy dwa w roku, dasz rade.

8

@Katalończyk 99 Ale to Twoja subiektywna opinia. Mi się np to podoba. Jeśli przeszkadza Ci wszytsko co głośne to ciężko musi Ci się żyć w mieście. Dostawy, samochody, muzyka, sąsiedzi.

18

@Katalończyk 99 No, bo te kilka godzin strzelania w nowy rok i jakieś pojedyncze strzały przed/po to taka uciążliwa sprawa.

2

@obora69 Zamiast opłacać internet też przelej na fundacje... Nie dajmy się zwariować.

0

@itmustbejoke Dzięki, dzięki. Jutro dzwonię do drużyny i przekażę Twoje słowa otuchy. Przydadzą się bo rywal silny.

0

@itmustbejoke Jak sportowy to dobrze :D

1

@MarioVeB! Trochę szkoda, ale może efekt pozwoli zapomnieć o wydanej kapuście... a jak nie to alkohol.

0

@itmustbejoke Mam nadzieję, że to Twój najpiękniejszy moment 2019 roku związany z piłką nożną, a nie ogólnie.

1

Fajerwerki kupione, będzie strzelane jutro mocniej niż w 39r.

3

Wróg mego wroga jest moim przyjacielem. @Odesseiron i @Avada Kedavra to nasi bohaterzy, których potrzebujemy.

0

@Kurkmen Trochę to przykre, ale można sobie „wyszarpać” lepsze warunki. Kwestia negocjacji.

2

@Skaramuczi Nie ma szans, w tych rejonach za farmazon płaci się głową.

13

@prokofiew Walczak, zobacz jak walczy o premie.

1

@Odesseiron Kibicom Realu Sociedad pewnie tez było do śmiechu, gdy zobaczyli informacje o odejściu Martina.

0

@Munio Nie wiem

1

@VenoM A piłkarze jak zawsze niewinni... Mam wrażenie, ze powoli traktujemy „kopaczy” jak upośledzone dzieci, które nie posiadają własnego rozumu. Pamietajmy, że w większości to dorośli ludzie, którzy koszą nie mały grosz. Powinni wiedzieć jak się zachować w danych sytuacjach, co wypada - a co nie.

2

@XiriX Raz na 100 wejść się jakaś wyświetli.

0

@Nano22 Użytkuję

2

@l0Messini Nie. Monohydrat jest najlepiej przebadanym preparatem. Jeśli nie masz chorych nerek jest całkowicie bezpieczny. A retencja występuje czy to przy jabłczanie, czy przy mono.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?