Rastafarnianin
Dołączył/a: maj 2011
Kalisz
34 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
Badania naukowe dowodzą że pary bez ślubu sie nie rozwodzą
3
W kraju wódki abstynencja jest grzechem
1
@Luciano99 To nie, aż tak to nie
1
@Kapitan hawk byłym cyklem*
6
Krzyk najwyższą formą przekazu
3
@Lisek nie ma to jak polki witaminki z nimi byś nie miał takiego problemu. A tak serio to naprawde chory kraj, administracyjnie leży i kwiczy
1
Przyjdzie do seniorskiej piłki to zostanie zweryfikowany nie ma co go oceniać i już cisnąć że ma 30 lat
1
Mój ulubiony moment w pracy to gdy wychodzę z pracy
17
Uciśnieni prawicowi wersja oryginalna
0
Nie boj sie powiedzieć osobie niewidomej "do widzenia" - PKP InterCity
2
Jeden za wszystkich, wypłata za jednego.
4
@macio_944 No nie, aż tak to nie
23
Lepiej mieć dwóch ojców, niż ojca alkoholika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Jeszcze nie starość ale już nie radość
29
Czy prawa czy lewa, pyta gdzie chcesz dostać brame. Ferminito to Pan Piłkarz, krótko.
0
Gdyby przyszla oferta za Gaviego powiedzmy na 70 baniek odpalilibyście go za tyle?
1
Gdy facet jest 20 lat starszy od swojej kobiety to wykorzystywanie, manipulacja, o czym z nią rozmawia. Gdy kobieta ma 20 lat młodszego faceta to metafizyka, ikona, życie po swojemu.
0
@fumador jasne ze tak moze byc, wazne zeby dom byl dobrze ocieplony wtedy po dobraniu dobrej pompy wszystko gra
2
Pompa ciepła.
Halo, Mieciu słyszałem że u was -16.
A gdzie tam minus 2. Chyba że mówisz że na zewnątrz
0
@Pawlak1992 kasa misiu kasa, do tego rolnicy lubią walke a ona jest wojowniczką
0
Top8? My na playoffy nie zasługujemy xd
0
Widać Yamal był problemem
3
Nawet czesi sie juz nas nie boją bo wiedza ze nie mamy obrony XD
0
@Sysia11 nietypowy czyli jaki? Fałszywy skrzydłowy? XD
7
@Bolton Natura XD
5
Forma mutant^^
9
Tak się robi interesy w dzisiejszych czasach, ekspertowanie.
6
Dzisiaj dzień babci, pamiętajcie o swoich babciach, zadzwońcie, przyjedźcie, na pewno sie ucieszą.
Zdjecie niepowiązane.
0
Myślałem ze nastepca Flicka bedzie Fabregas, a tu sie szykuje wielki powrót Pepito^^