0

@Stinger_ ale szanse polakow na 2 serie wowczas rosną

0

@Criss18Barca i bardzo dobrze. Bo IO nie wygrywa najlepszy skoczek sezonu, od tego jest Puchar Swiata. A IO zeby sie egzotyczni tez mogli zaprezentować

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@MateS poczekaj pare dni skończą sie Mistrzostwa i juz nikt nie bedzie o tym sporcie pamiętał xd

11

Robimy ich na dziure z czystym kontem i morde utkają

2

Klasa, styl, szyk, elegancja

0

Co to za derby jak Espanyol jest z Cornella XD

5

Rodzice bez żadnych skrupułów, chcą kuć żelazo póki gorące

15

Ciekawe ilu trenerów na świecie mając do wyboru Pedriego czy Rice'a wzięłoby anglika

13

Troche sprawdził a troche nie, znowu się czepiajo

2

@norbi77 jeszcze tylko dwa lata i POLSKA ZNOWU BĘDZIE WIELKA!!!

0

@bartekvisca to dobra cena. Jesli płytki położy w tej cenie to naprawdę dobra cena

4

Dlaczego tak wielu Polaków nie lubi Lewego czy Igi Świątek? Bo to tytani pracy a takich się w kraju nie pochwala

21

Dużo nie zabrakło i mógłby to wszystko wytłumaczyć by każdy wiedział co ma myślec

8

@norbi77 co wtedy zagrał Neymar za mecz to klękajcie narody

0

Labambowcy dzisiaj w robocie mieliśmy ciekawą dyskusję czy zna ktoś parę (małżeństwo ewentualnie para z długim stażem) gdzie żona jest lewicowa a mąż prawicowy lub odwrotnie^^
Jak nas było kilka osób tak nikt takowego klarownego przykładu nie podał. Może wy żyjecie od kilku lat z osobą o mocno innych poglądach na świat, nie mówie tylko o polityce ale też światopoglądach.

0

@Criss18Barca Shliri to totalny GOAT

12

Komentarz usunięty

4

@Bocheno1 czyli dla mnie podwójnie, dzięki

3

Teraz już wiemy czemu Piotruś Pan za nic w świecie nie chciał dorosnąć

0

@Szczygiel06 Soldiers ludzie honoru za 3.5zl XD
Dostalem na święta 20 lat temu pod choinke i z sentymentu kupiłem i nawet troszke pograłem

7

To som dwie takie same szczujnie, potwierdzam mariusz z brajton

2

W tym kraju można załatwić absolutnie wszystko gdy zna sie odpowiednich ludzi^^

6

Przykre jest że tak wielu z was uważa bycie singlem za fajne, może faktycznie jakies 10 procent takie zycie cieszy. Samotność z wybory najczęściej nie naszego jest straszna a z wiekiem tylko ten stan sie pogarsza bo dopóki masz kumpli, masz rodziców ktorzy zyją to jest spoko, ale nim sie obejrzysz zostajesz sam. Szczególnie widać jak ludzie lubią być samotni w okresie świat i nowego roku gdzie mamy najwięcej samobójstw. Nigdy by nie zamienił żony i synka na życie samotnego faceta, nawet za to że miałbym duzo wiecej czasu i kasy bla bla bla

2

@adi7adi8 mamy 20 procent z następnego jego transferu^^

27

Mrozy siarczyste zawitały, dlatego obraz jakże wspaniały oddający klimacik świąt. Przed Państwem Stanisław Witkiewicz i jego "Noc zimowa w Zakopanem". Drzewa skąpane w białym śniegu, gwieździste niebo i do tego droga z widocznymi śladami sań. Kiedyś to były zimy teraz to nie ma zim. Zachwyca gra światłem i cieniem, artyzm czystej krwi.



@macio_944 @Zoker @8stoichkov8 @Jakchcesz @Forza_Juve @BillyButcher
@Comentateiro @Muszynianka @Safrani @misterio

0

@ranger3120 święta bez morgena to gorzej niż bez kevina

15

Dzisiaj obraz szwedzkiego malarza Hesselboma "Wigilia przy grobie". Widzimy samotną postać która przeżywa święta z bólem, cierpieniem, smutkiem. Gwieździsta noc, mała świeca na grobie, w tle widzimy tętniące życiem oświetlone miasto, które kontrastuje z pierwszym planem. Pamiętajmy o tych którzy spędzają te święta z poczuciem straty, gdy odchodzi ktoś kto był dla nas całym światem.



@macio_944 @Jakchcesz @BillyButcher @Forza_Juve @Muszynianka @Zoker
@Safrani @Comentateiro @8stoichkov8 @JimMorrisonFCB

11

Za mną mega udany rok czytelniczy. Ponad 120 książek, mówili ze przy dziecku nie można za dużo czytać. Mój sekret na czytanie jest prosty: Kicia Kocia, Pucio i Poznaje świat.

25

Dzisiaj obraz który wg mnie emanuje wręcz typową zimą w Polsce ostatnich lat jednakże powstał ponad 120 lat temu. Rapacki ukazał w sposób wręcz wybitny typowe roztopy, pluchę, piękno polskiej wsi tamtych lat (lub jak kto woli błotną brzydotę). Światło pięknie odbija się w kałuży, zachodzące słońce na horyzoncie dodaje potrzebnego smaku.



@macio_944 @Zoker @Jakchcesz @Comentateiro @fcbarcafan19 @Safrani
@BillyButcher @Forza_Juve @8stoichkov8 @Muszynianka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?