Rastafarnianin
Dołączył/a: maj 2011
Kalisz
34 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
25
Dzisiaj obraz który wg mnie emanuje wręcz typową zimą w Polsce ostatnich lat jednakże powstał ponad 120 lat temu. Rapacki ukazał w sposób wręcz wybitny typowe roztopy, pluchę, piękno polskiej wsi tamtych lat (lub jak kto woli błotną brzydotę). Światło pięknie odbija się w kałuży, zachodzące słońce na horyzoncie dodaje potrzebnego smaku.
@macio_944 @Zoker @Jakchcesz @Comentateiro @fcbarcafan19 @Safrani
@BillyButcher @Forza_Juve @8stoichkov8 @Muszynianka
5
@Safrani ale przecież oni dopiero 6 stycznia mają święta
16
Żodyn sie nie spodziewał tego po kibolach patriotach, żodyn XD
12
Poziom zidiocenia tych Julek jest naprawdę porażający
18
Ciężko lepiej wydać te 18zł niż na gruzowanie ruskich z dala od granicy
0
I co ciekawe komentatorzy z Eleven przy każdej z 3 decyzji mówili tak samo jak on.
6
Szydzenie z ruskich to nie tylko przywilej ale też obowiązek ktory powinien być zapisany w konstytucji
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Eric w środku nakrywa czapką Ding Donga, jak to brzmi, koszmarny jest Holender w środku pola
0
Przynajmniej wiadomo że kontraktu nie przedłużymy. Głowa i zdrowie nie poszly w parze z umiejętnościami
0
Młody Malysz dzisiaj z punktami!
3
"Musisz zrozumieć, że świata wcale nie interesuje, co przeżywasz, o czym myślisz i czego pragniesz. To wszystko tkwi w twojej głowie. Ona też nie obchodzi innych ludzi. Warta jesteś dla nich tyle, ile są w stanie od ciebie uzyskać"
5
Moim eksperckim okiem wielkiego fana polskiej ekstraklasy sądzę iż projekt Papszuna w Legii może wypalić, ale niewykluczone też jest że może nie wypalić. W każdym razie dzisiaj jeszcze nie wiadomo.
1
@FcPortoFan1999 Syn praca dom czyli z grubsza dorosłość^^
0
Chcialbym mieć wiecej czasu na ogladanie sportu, czasem nawet ciężko znaleźć czas na mecz Barcy a co dopiero jakieś rzutki na ten przykład ehh
2
@Zoker dlatego tak dobrze mieć takiego kolege jak Ty
13
@Vegeta88 na prawicy rozwód kościelny to wręcz norma, racja!
29
@July_6_BcN bo tak to już jest najczęściej na tej prawicy że najwięcej namawiają do życia takiego jakiego sami absolutnie nie przestrzegają^^
43
Ahh te wspaniałe konserwatywne wartości. Była sekretarka, od niedawna wiceprezes jego browarów. Żonka i dwójka dzieci poszła w odstawkę, zdradzał swoją żonę już w kampanii prezydenckiej ale kto by się tam tego czepiał XD
1
@Fc112 masz rację sto procent. Bardziej miałem na myśli fakt ze pierwsze wrażenie gdzies na imprezie moze duzo dodać do Twojej oceny początkowej^^
1
@July_6_BcN nie zgadzam sie z Tobą, jest sporo kobiet z dwiema lewymi nogami, duzo mniej niz chłopów ale są takowe xd
5
Przekichane być facetem i nie umieć tańczyć. Przeciez to plus 10 do skilla pewności siebie i w ogóle atrakcyjności. Żaden ze mnie Patrick Swayze ale podstawy chłop jakies powinien znać. Nie znam kobiety która by nie zwracała uwagi na umiejętności tańca u faceta. No chyba ze sama nie umie XD
1
Przy tylu samotnych madkach to ilosc dzieci wychowywanych przez same kobiety czyli mamy i babcie staje sie naszą swojską tradycją^^
4
@wojopancer Puchar Anglii i Tarcza Wspólnoty przez 3 lata w TVP Sport. W każdym sezonie pokażą 79 spotkań pucharu i 1 Tarczy Wspólnoty.
1
Tylko Yamal szarpie z przodu. Smutne ze jakość naszych zmienników jest tak daremnie niska
4
@Giwera Al Pacino w "Zapachu kobiety" wybitna rola, zdecydowanie topka w historii
2
Prezydent kraju w Europie ku chwale gawiedzi oczywiście chwali się tym że lał się z kibolami po lasach i przyrównuje to do udziału Sikorskiego w Afganistanie.
I jeszcze myśli że to jakoś argumentuje jego wyższość nad Sikorskim XD
1
@Fc112 w Polsce mieszkasz masz pisać po polsku!!!
3
Wzorowanie sie na tej Pani posłance, szczególnie w aspekcie wierności mężowi może faktycznie poprawić dzietnosc w Polsce^^
1
@blakkudium bez dwóch zdań potęgi europejskiej piłki 3ligowej XD