0

no.. spisek!

0

0

no to gratuluję mistrzostwa Hiszpanii FC Barcelonie.

0

idź z takimi komentarzami gdzie indziej bo za pejsy wytargam!

0

a co miał sam Ronaldo zrobić z Niemcami? I to jeszcze grając w 10? Pomyśl... Messi też jakoś nie pomógł drużynie w finale (jedno fatalne pudło) i Argentyna przegrała właśnie z Niemcami. Portugalia na MŚ nie wypadła źle - koniec końców 3 miejsce i identyczną liczbą punktów w porównaniu do drugiego miejsca (stosunek bramek tylko przesądził) Argentynę napędzał do pewnego momentu di Maria a cały turniej Mascherano (lepszy od Messiego) . Messi strzelił ładne gole w grupie śmiechu. Nie umniejszam jego gry ale mówię jak jest. Co niektórzy przesadzają oceniając jego grę ma MŚ.

2

3

no gdzie są ci co tak dopingowali i chcieli żeby Atletico przeszło? Jak można dopingować takim rzeźnikom i psychopatom..? Wygrał futbol.

4

sędzia pomógł Realowi? xD idź do psychiatry

0

chciałbyś hejterku, chciałbyś.

0

phi, to samo było jak Real rozwalił Bayern czyli "bo to słaby Bayern był i dlatego wygrali".

0

nudny? Co ty facet opowiadasz. Może będzie mało goli jak zwykle ale nudny na pewno nie będzie. To będzie wojna i gryzienie ziemi.

0

0

ty się dobrze czujesz? w samej la lidze Benzema ma 15 goli, Suarez 10. Nie kompromituj się następnym razem i sprawdź co ty tutaj dajesz...

1

skoro Atletico przed własną publicznością nie potrafiło gola strzelić i do tego zostało mocno zepchnięte, do tego Real miał o wiele więcej sytuacji bramkowych to dlaczego Atletico ma więcej kontrargumentów w rewanżu? Wytłumacz mi bo nie rozumiem.

2

no dobry jest ale skuteczności Ronaldo to on nie ma (vide mecz z Sevillą pierwszy z brzegu)

0

"nie twoja strona"? rozumiem że to ty jesteś jej właścicielem?

0

5:00



coś nieuważnie oglądałeś albo byłeś pijany, raz przedryblował 3 obrońców i wystawił świetną gałę Benzemie ale temu piłka odskoczyła jak trampkarzowi, to była jedna z lepszych sytuacji, a po drugie nie wiem co ty od niego wymagasz? Żeby piłki rozgrywał jak Messi? Nie, nie będzie tego robił bo Real ma Kroosa, Jamesa, Modricia i Isco :)
A co do Leo.. ostatnio oglądałem mecz z Sevillą, Messi został obsłużony i wykrozystał to, po golu facet kompletnie zniknął na resztę meczu jego zespół zremisował wygrany mecz.

0

po pierwsze go nie ugryzł, po drugie Ribery w tamtym sezonie uderzył perfidnie w twarz Carvajala i też obyło się bez kary, po trzecie ogarnij się.

PS: Perez dał w łapę też za to by Real wylosował Atletico? Użyj czasem mózgu.

0

za to twój komentarz jeszcze jest na niższym poziomie... dziecko. Chodziło im o to że w Gran Derby Real lepiej grał niż dziś z Atletico.

0

niech najpierw zagra ten koncert, miał ukuć hat tricka z Sevillą (tak tu wyczytałem) Mierz siły na zamiary.

0

Coentrao gra na bardzo podobnym poziomie do Marcelo.

2

też lubię pomarzyć.

2

e tam 2, z 5 od razu.

Ramos nie zastawił Torresowi drogi tylko obrócił się na własnej osi , nie znasz się na piłce.

0

przedryblował 3 obrońców i wystawił piłkę Benzemę ale ten spartolił, chyba tego nie widziałeś. A Messi z Sevillą? Został raz obsłużony a później też znikł.

0

póki co to jedni dyktują warunki ale masz rację, wynik jest nieruszony .

0

skoro Real nic nie robi to Atletico w ogóle nie istnieje.

1

A Real miał być rozjechany i co? Nic nie trwa wiecznie, Atletico przy Realu i Barsie jest drewniane obecnie.

1

ja też kibicuję Barsie żeby przeszła PSG bo chcę by doszło do el clasico w LM, obojętnie czy w finale czy wcześniej.

0

0

bo mu dom zrabowali to się boi biedak xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?