Real1010
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przestań się podlizywać.
0
"o remisie zdecydowały błędy pojedynczych piłkarzy. " To samo pisaliście po pierwszym meczu z Realem i co z tego? Właśnie tak się przegrywa 90% meczów- po błędach pojedynczych piłkarzy.. A jakże inaczej? Zremisowaliście bo byliście nieskuteczni (Suarez). Głównie dlatego. A Sevilla była skuteczniejsza (mniej sytuacji, tyle samo goli co wy)
0
Hazard, Ronaldo - granie w najmocniejszej, najszybszej i najtrudniejszje lidze świata, Messi całe życie w lidze śmiechu.
2
"na pewno"? to raczej pobożne życzenie a nie pewny fakt.
0
hahahahaaa tak zwany "kibic"
0
0
zgodzę się co do pierwszej połowy może.
1
Sevilla zrobiła sobie dziś tyle sytuacji że spokojnie mogłaby prowadzić. A remis wisiał w powietrzu od drugiej połowy.
0
jeśli zostanie np lekarzem i uratuje komuś życie to osiągnie o wiele więcej niż kopanie kawałka skóry po trawie. lol
0
Sevilla już ma więcej sytuacji w tym meczu od Barcy. Ale wszystko się odwróciło .
0
to samo tutaj co niektórzy piszą. Ronaldo słabo gra i huk z tym, że ma 38 goli. Jak mnie śmieszą takie istoty.
0
to co zrobił Suarez to będą puszczać na eurosporcie w tych humorystycznych programach
0
kabaret to już pokazał bramkarz przed chwilą.
0
jasne ..blisko było , sam bym zawinął takiego rogala z takiej odległości, dla mnie nic nadzwyczajnego.
0
robię tak na orliku.
1
bardzo przepraszam że zjadłem jedną literę (sam to zauważyłem ale edycja mi nie działa) To się już więcej nie powtórzy przecinkojebco xD
2
no coż, ostatni raz w lidze hiszpańskiej ktoś zdobył 9 goli 36 lat temu więc raczej to spory wyczyn, gdyby to zrobiła Barca to byś o tym wspominał do końca sezonu więc o co chodzi?
0
on mówił, że te hejty to go tylko umacniają żeby grać dalej takim frustratom i hejterom na nosie xD
0
już tak nie chrzań bo mu ewidentnie zabieg drogę "znafco".
0
Ronaldo tak kiedyś gole zdobywał ale to już przeszłość niestety.
0
jak to jest podczas gry rywala pisać więcej postów (głównie obrażających Ronaldo) niż podczas meczu swojej drużyny?
0
będę na każdy post o Ronaldo odpisywać.
0
yyy........ że co? Rozwiń bo nie rozumiem
0
bawią się, strzelają wtedy kiedy nie trzeba z wielu sytuacji i na luzie grają, to tyle.
0
taaa chciałbyś, Real gra coraz lepiej a Atletico piach.
0
póki co wróciła mu strzelecka forma a czy ma start czy nie ma to zobaczymy z mocnym rywalem jak z Atletico np.
2
wiem, że piecze bo Ronaldo ma już tyle goli ale nie musisz ciągle wylewać pomyj na tego wielkiego piłkarza. Bo on ma to gdzieś :)
0
bo to hejterzy Ronaldo, normalka, ja nie mógłbym tak wylewać pomyj na żadnego piłkarza Barcy, nawet na Albę którego nie cierpię. A jak Neymar nurkuje to nawet szkoda mi cokolwiek pisać na ten temat - wielu piłkarzy nurkuje i co z tego .Ich sprawa?
1
jakich łez? Ronaldo w hiszpańskiej lidze ma kosmiczne wyniki, on ma płakać z kimś? dobrze się czujesz? xD
0
pozdro z podłogi, muszę zapisać sobie twój komentarz xD, chociaż pewnie masz 10 lat i nie znasz kariery i gry Ronaldo a oceniasz go po tym tylko sezonie więc wybaczam.