0

Przestań się podlizywać.

0

"o remisie zdecydowały błędy pojedynczych piłkarzy. " To samo pisaliście po pierwszym meczu z Realem i co z tego? Właśnie tak się przegrywa 90% meczów- po błędach pojedynczych piłkarzy.. A jakże inaczej? Zremisowaliście bo byliście nieskuteczni (Suarez). Głównie dlatego. A Sevilla była skuteczniejsza (mniej sytuacji, tyle samo goli co wy)

0

Hazard, Ronaldo - granie w najmocniejszej, najszybszej i najtrudniejszje lidze świata, Messi całe życie w lidze śmiechu.

2

"na pewno"? to raczej pobożne życzenie a nie pewny fakt.

0

hahahahaaa tak zwany "kibic"

0

0

zgodzę się co do pierwszej połowy może.

1

Sevilla zrobiła sobie dziś tyle sytuacji że spokojnie mogłaby prowadzić. A remis wisiał w powietrzu od drugiej połowy.

0

jeśli zostanie np lekarzem i uratuje komuś życie to osiągnie o wiele więcej niż kopanie kawałka skóry po trawie. lol

0

Sevilla już ma więcej sytuacji w tym meczu od Barcy. Ale wszystko się odwróciło .

0

to samo tutaj co niektórzy piszą. Ronaldo słabo gra i huk z tym, że ma 38 goli. Jak mnie śmieszą takie istoty.

0

to co zrobił Suarez to będą puszczać na eurosporcie w tych humorystycznych programach

0

kabaret to już pokazał bramkarz przed chwilą.

0

jasne ..blisko było , sam bym zawinął takiego rogala z takiej odległości, dla mnie nic nadzwyczajnego.

0

robię tak na orliku.

1

bardzo przepraszam że zjadłem jedną literę (sam to zauważyłem ale edycja mi nie działa) To się już więcej nie powtórzy przecinkojebco xD

2

no coż, ostatni raz w lidze hiszpańskiej ktoś zdobył 9 goli 36 lat temu więc raczej to spory wyczyn, gdyby to zrobiła Barca to byś o tym wspominał do końca sezonu więc o co chodzi?

0

on mówił, że te hejty to go tylko umacniają żeby grać dalej takim frustratom i hejterom na nosie xD

0

już tak nie chrzań bo mu ewidentnie zabieg drogę "znafco".

0

Ronaldo tak kiedyś gole zdobywał ale to już przeszłość niestety.

0

jak to jest podczas gry rywala pisać więcej postów (głównie obrażających Ronaldo) niż podczas meczu swojej drużyny?

0

będę na każdy post o Ronaldo odpisywać.

0

yyy........ że co? Rozwiń bo nie rozumiem

0

bawią się, strzelają wtedy kiedy nie trzeba z wielu sytuacji i na luzie grają, to tyle.

0

taaa chciałbyś, Real gra coraz lepiej a Atletico piach.

0

póki co wróciła mu strzelecka forma a czy ma start czy nie ma to zobaczymy z mocnym rywalem jak z Atletico np.

2

wiem, że piecze bo Ronaldo ma już tyle goli ale nie musisz ciągle wylewać pomyj na tego wielkiego piłkarza. Bo on ma to gdzieś :)

0

bo to hejterzy Ronaldo, normalka, ja nie mógłbym tak wylewać pomyj na żadnego piłkarza Barcy, nawet na Albę którego nie cierpię. A jak Neymar nurkuje to nawet szkoda mi cokolwiek pisać na ten temat - wielu piłkarzy nurkuje i co z tego .Ich sprawa?

1

jakich łez? Ronaldo w hiszpańskiej lidze ma kosmiczne wyniki, on ma płakać z kimś? dobrze się czujesz? xD

0








pozdro z podłogi, muszę zapisać sobie twój komentarz xD, chociaż pewnie masz 10 lat i nie znasz kariery i gry Ronaldo a oceniasz go po tym tylko sezonie więc wybaczam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?