Real1010
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no ale w jaki sposób się ośmieszyłem? Skoro nie mówię prawdy to pokaż mi rabony, elastico, backheela itp w wykonaniu Messiego. Ja Ronaldo na pęczki mogę ci pokazać.
0
a jednak triki takie robił przez karierę jakich Messi nigdy bo Messi nie robi trików.
0
trudno wyczuć ironię przez pismo, pewnie o tym nie słyszałeś.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
5:1 i 2:0 Wyniki Realu z Rayo.. Barca 6:1 i 2:0. Ktoś pamięta jeszcze jakieś bardzo podobne wyniki tych zespołów z tym samym przeciwnikiem w tym sezonie?
1
5:1 i 2:0 Wyniki Realu z Rayo.. Barca 6:1 i 2:0 . No rzeczywiście bardzo słabo Real... Widzę że taki z ciebie "kibic" że nawet wyników nie pamięta.
0
"cały mecz po za gra", tylko się wracał na swoją połowę, bronił swojego pola karnego przy rożnych, zrobił kilka fajnych krótkich podań, a na koniec strzelił gola i zaliczył asystę. Umyj sobie oczy, facet.
0
to żeby znaleść się w odpowiednim miejscu, urwać się obrońcy i zrobić sobie miejsce. Widzę, że malutko wiesz o futbolu. Gdyby takie proste to było to wszyscy napastnicy w każdej lidze mieliby ponad 30 goli w sezonie.
0
jasne, że nie. To już bardziej lewy napastnik niż lewoskrzydłowy.
0
9 miejsce w la liga to ogóry? ty sam jesteś jeden wielki ogór.
0
dobrze się czujesz?
0
Rayo grało lepiej? Nie.. utrzymywało się lepiej przy piłce, to Real strzelił gola ze spalonego, to Real powinien mieć karnego i to Real strzelił już 2 gole. Kolego.
0
najsprawiedliwszy remis? hahaahahahha
1
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
0
król pola karnego znowu uciszył hejterów
1
hmmm a Messi? z całym szacunkiem dla niego ale nudzi mnie to że Messi nie robi żadnych trików, żadnych pięknych sztuczek, skoro ty w grze Ronaldo nie znalazłeś piękna przez całą jego karierę to współczuję ci, musisz być niewidomy. Messi mnie zachwyca w inny sposób ale np nigdy nie zrobi takich zagrań jak Ronaldo:
nigdy nie zobaczymy jak Messi robi elastico, rabonę czy innego udanego backheela i mi bardzo brakuje takich rzeczy w jego grze. Facet po prostu genialnie trzyma piłkę przy nodze i w odpowiednim momencie zmienia jej kierunek - to jego CAŁY drybling , oczywiście niesamowicie skuteczny (może najlepszy w histroii) ale ja bym chciał zobaczyć jakiś trik, coś pięknego, nigdy nie zobaczę tego niestety. To niemożliwe. Dlatego wolę Ronaldo za czasów jego najlepszych lat, po prostu Messi mnie bardziej nudzi od niego.
0
"Ronaldo grał słabo"
Pozdro z podłogi, z twojego komentarza to nawet na stronie Realu się śmieją, zastanów się 2 razy zanim coś napiszesz koleś xD
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=58271&kom=ok
0
taka mała dygresja, Ronaldo gdy zdobył pierwszego hat tricka grał w lidze angielskiej wtedy najmocniejszej na świecie do tego na pozycji o wiele dalszej od bramki w porównaniu do Messiego (grał nawet w pomocy i musiał bronić), Messi pierwszego hat tricka zdobył w lidze pełnej ogórków gdzie o mistrzostwo walczyły zazwyczaj 2 kluby do tego grając na pozycji bardziej ofensywnej niż Ronaldo także..wiesz..
0
tak, przy równej liczbie punktów właśnie to będzie się liczyć i to Real będzie się wyżej. Tak można napisać "ogólnie" gdyż ponieważ cały sezon składa się z dwumeczów. lol z ciebie xDDD
1
dziwne bo jak Messi prowadził golami z Ronaldo to pialiście z zachwytu, jak to pięknie wszystko się obraca o 180 stopni. Żenada jednym słowem.
0
"ale na pewno w dzisiejszym meczu nie strzeli 6 goli" Geniusz! xD
1
a kto wygrał ogólnie GD w tym sezonie? odp: Real 4:3.
2
no i? Ktoś Messiemu broni również tak nabijać? Pomyśl a nie się czepiasz. lol
0
z AM w LM? 4:1 ostatnio także nie jest źle chyba.. ha ha ha/
0
no właśnie jest nieskuteczny czyli gorszy w tym aspekcie no i co w związku z tym?
0
jrpdl trudno zauważyć że już nim od 2 lat nie jest? Jest lewym napastnikiem
0
jrpdl trudno zauważyć że już nim od 2 lat nie jest? Jest prawym napastnikiem.