Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Peniu Romeu nie dojeżdża, a pozostali nie są choć trochę podobni w defensywie do niego. Gavi robił to co trzeba - kasował faulem, ale jeden taki blisko bramki, to za mało. Brakuje kogoś, kto skaduje akcje faulem, gdy rywal dojdzie do drugiej piłki.
1
@Emhyr Ta pierwsza sytuacja, to piłkarz doskakuje, nakłada presję i akcja skasowana lub asekuracyjnie stoper kasuje, a on zero presji i dopuszcza do podania. I Yamal (chyba) i Frenkie są tam winni.
0
Gundo zaskakuje wytrzymałością gry na pivocie, czyli pokazuje, że myliłem się z tym u niego, bo myślałem, że wyleci, ale za to udowadnia, że w dłuższym terminie to słaba opcja. Defensywnie nie dojeżdża, bo brakuje mu automatyzmów, który pivot ma, czyli w starciach z rywalami podjęcie decyzje o faulu, pójście do końca, nieodstawianie nogi, czy też gra w obronie niskiej, gdzie zazwyczaj truchta do obrony i jest za pozycją.
1
@Emhyr Jakie przypieprzanie na siłę? Jeżeli popełnia błędy prowadzące do straty goli, to należy mu się krytyka.
@marcin62 @Firestone lepszy wypalony Busi, niż nikt.
1
@Firestone Obudzili się, a mnie ciśnięto, jak go krytykowałem cały sezon 20/21 i jakieś pół 21/22.
0
@LM10GOAT Co za głupoty. XD
To nie ich wina, że klub ich zatrudnił.
0
@barcanawieki Ale was boli ten Roberto. Dajcie juź spokòj.
0
Ale kolega sobie pedałuje.
https://www.instagram.com/reel/C0q-qafoGPt/?igsh=MTFkc2JzcnlhNm51Ng==
6
@xvcWinterSoldier przerwe sobie zrobi.
0
A to dobry pomysł.
https://www.instagram.com/reel/C2QKqgkI03j/?igsh=MWdoeG40OHRscGtoeA==
1
@P33ck Just Allegri things.
2
@Arden kurde, kn tak od początku sezonu. XD
1
@tbas Przy pierwszym jak już szedł, to powinien iść dalej, byćmoże by wyjął jakoś piłkę, albo skrobnął dla kolegi. Przy drugim tak samo powinien wychodzić, jak już zrobił krok do przodu, a tak naprawdę powinien zostać na linii, bo Frenkie powinien to wyczyścić. Zwykły ręcznik i tyle.
0
@pioz123 Chybaj jednak aż.
0
@ranger3120 Ja już robiłem podchody, Barca tylko obserwowała. Więc nie takie prawie, bo zabrakło tylko 'Excuse me, I'd like to tell you something'.
1
@esem91 tak, mam.
0
@JimMorrisonFCB za dużo ludzi było wokół i się zestresowałem przez to. Jakbym się bał opinii opinii publicznej.
5
Nie dałem rady. :(
1
Sam już nie wiem.
0
Nie robię tego.
0
Dobra, robię to.
0
Płaska, czy incline?
0
@TR3YWAY Koledzy wyżej mówią, że to nie ten dzień.
1
@TR3YWAY podziękował. Czas na push day.
0
Czy to jest ten dzień, czy jeszcze nie?
0
@TR3YWAY nie mówi.
4
@Saviola88 Bo stoperzy nie ufają Penii, a zwłaszcza Araujo i to widać w meczach. Wiele wskazuje na to, że Pena to zwykły ręcznik.
0
Barca z Ter Stegenem w bramce - 15 straconych goli w 16 meczach.
Barca z Peną w bramce - 26 straconych goli w 14 meczach.
W tym sezonie nasza defensywa jest fatalna, ale odkąd wypadł nam bramkarz, to wypadliśmy z walki o puchary i jedynie finansowo musimy się podreperować w UCL. Marc musi szybko wracać do gry, bo inaczej można czysto stawiać awans Napoli, a tak - są jeszcze jakieś szanse.
1
@parpe gol na konto podającego. Nie wiem jak na takim poziomie można dokonać tak fatalnej decyzji o podaniu.
2
@PatrykBarca Nie pierdziel głupot. Przecież nasze okazje wynikały z błędów indywidualnych w Athleticu po przerwie. Jak jeszcze potrafiliśmy wykorzystać potencjał Yamala w grze 1v1, czy wyjścia Torresa w pierwszej, tak po przerwie Ernesto Maestro Valverde wyłączył nasze największe karabiny. W ataku grali różnie, pressingiem również. Strzelili po szybkich akcjach po osbiorze, ale także wejściu piłkarza z drugiej linii.