0

Nie no, ta Girona to wrzuca gorzej od Barcy Xaviego. Wszystko w bramkarza. U nas chociaż obrońcy to są zmuszeni wybijać.

0

@macio_944 Potrzebuję łącznie 4 goli Girony w całym spotkaniu. Piąty i szósty mnie nie interesuje.

0

Japierdziele. Mogliby w końcu drugiego strzelić. Wtedy łatwiej będzie z trzecim i czwartym.

0

@pioz123 Kurde, starczy na więcej jak dwa. 1000 funtów, to trochę jest.

1

Dobrze, jeszcze 3.

0

@pioz123 jak siądzie, to rudej pokażę kwotę i zabiorę ją do restauracji.

0

@tomek8756 całe £10.

3

Girona strzela 4 i wygrywa to. Tak będzie, bo tak postawiłem (dokładny wynik).

2

@GeraltzKatalonii Albo po prostu Xavi nie chce wystawiac piłkarza od 1', który gra tylko pod siebie, a nie drużynę.

1

@Peciak Gundogan najlepszy, najgorszy Pena.

2

Życie bywa brutalne dla nas kibicòw Barcy. A o Ćwiąkale nie wspominając.


0

Girona jeszcze wròci w tym meczu.

0

@Jarema2000 Edit poszedł, ale jestem tego pewny.

0

Kirde, btts w meczach Barcy z Peną w bramce, to jest pewniak. Chłop zaliczył dwa czyste konta w 13 meczach. Albo inaczej - drużyna przeciwna strzeli conajmniej jednego gola.

1

@TR3YWAY Było blisko tragedii.

0

@ranger3120 Work in progress. Czy jak to tam szło.

0

@bart_azz Moim zdaniem Cancelo po lewej, 3 stoperów Kounde, Araujo i ktoś z dwójki Cubarsi/Christensen.

0

@FCB24 Nie powinien. Ruchów Ferrana Felix nie wykorzystuje, a Ferran wykorzystuje i pracuje odpowiednio ruchem bez piłki z kolegami w taki sposób, że tworzy odpowiednio opcje podania. Jak nie Lewy, to Roque, ale jak napisałem - jeżeli jest w 100% zdrowy Polak, to powinien grać Lewy. Felix robi pojedyńcze ruchy za linię obrony, gra mocno indywidualnie i się tylko irytuje jak nie dostaje piłek. Ferran robi regularnie ruchy, odpowiednio sie porusza względem ustawienia kolegów i się nie irytuje na nich za brak podania. Do tego różnica w pracy bwz piłki u każdego napastnika - Lewy nawet jak gra słabo, to tworzy odpowiednio przestrzenie partnerom, Ferran również, Roque nawet tak robi, a gra krótko u Felixa tego nie widać. Byćmoże przez to, że on nie porusza się względem tego jak się przemieszcza piłka, a względem tego co ma w głowie.

1

@bart_azz Czy Fort, to nie wiem, tak samo Cubarsi, ale z resztą się zgadzam. Ewentualnie Roque za Lewego, jeżeli Polak ma problemy zdrowotne.

0

@vangoor Napewno taka zasłużyła na wyjście od 1'. Jak już taka wyjdzie, to spodziewam się niewykorzystane potencjału z ruchów Ferrana przez Felixa i pomocników, słaby mecz Portugalczyka z jakimś błyskiem, może dwoma i Yamal najlepiej z całej trójki. Moim zdaniem najlepszą opcją jest wyjście z Lewym lub Roque, aby Ferran korzystał na tym jak oni się poruszają, bo on dużo lepiej czyta grę i pracuje bez piłki, a także gra mocno drużynowo. Dla porównania Yamal, który w przyszłości będzue difference makerem, gra dużo bardziej drużynowo i dojrzale od Felixa, który im bliżej jest bramki, tym dłuzej holuje piłkę i się skupia na przeciwniku, a nie tym co się dzieje wokół niego. Można powiedzieć, a bo asysty, czy asysty drugiego stopnia, ale spójrzmy dokładniej - ile on sytuacji już zepsuł drużynie poprzez brak skuteczności lub grę pod siebie? Osobiście uważam, że powinniśmy wyjść z Roque na 9 jeżeli Lewy nie jest w pełni sprawny.

0

@Kidd Tak klub prowadzi Laporta, że my dalej nie potrafimy kupować piłkarzy, albo mamy problem z ich rejestracją. XD Ale co poimprezował ostatnio, to jego. Już nie wspominając jak tulił manekin z koszulką Leo i roastował rywali, anie merytorycznie się odnosił przed wyborami. Transfery, transferami oraz planowanie, planowaniem. Jeżeli klub nie ma dalej żadnej stabilizacji po trzech latach rządów Joana, to coś jest robione nie tak, jak trzeba w zarządzie. Klub jest ewidentnie źle prowadzony i zamiast wychodzić z bagna, to w nim się zadomowiamy.

1

@Tom0VeB największe problemy są z odżywianien się, ale teraz podchodzę tak, że jak robię kroki lub jestem w pracy i zaliczam trening, to pozwolę sobie na niskokaloryczne (u mnie są 90kcal) batoniki. Takie 2, czy 3, a do tego może zrobię 10-20min cardio, żeby spalić to później. Z treningiem nie mam problemu. Bardziej chodzę wtedy kiedy nikomu praktycznie się nie chce. Z samego rana.

0

@BorzyKrzys jajecznica lub owsianka.

0

@MarioVeB! Nie ma niestety.

0

Chcielibyście mieć szyję jak Mike Tyson?

0

@Tom0VeB właśnie nie bardzo się chce, zwłaszcza że z rana w ogóle mi się nie chce i dlatego też robię trening z rana. Staram się robić to, czego mi się nie chce, żeby wyrobić sobie nawyki, zdyscyplinować się.

0

@Tom0VeB Tylko dzisiaj tak. Poszedłe. Teraz rano myśląc, że dam radę, ale nie wyrobiłbym się jednka. Teraz wiem, że albo jeszcze wcześniej wstać, albo po prostu później.

0

@Croocers @Nazio87 właśnie skojarzyłem, jak to wygląda napisane w tej kolejności. Jeszcze się nie obudziłem jak widać.

0

@konrad1661 Dobrze, już nie będę, bo Konradkowi z la rambli się nie podoba.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?