Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Felix nie powinien grać w pierwszym. Nie ważne, czy z ławki, czy od 1' - zawsze gra pod siebie. Taka gra wygląda lepiej na podmęczonym przeciwniku, czego mamy efekty wejść z ławki. Oczywiście powinien w nagrodę dostać następne spotkanie od 1', ale jeżeli znowu się potwierdzi to, że gra słabo od 1' i pod siebie, to po prostu przyspawać.
1
@ranger3120 kim jest fetor?
0
@Safrani akurat ja nie piję.
0
@Tom0VeB jeszcze nie.
4
@DonMatteo901 Torres palił, Iglesias nie.
0
@Encore 3 cyferki. Bodyweight to był miesiąc temu.
0
@Encore Było dawno. Znajdź w historii.
0
@Safrani o istnieniu wie, ale się nie przejmuje.
0
@partymaker Nie do końca.
1
4.10 u mnie, wstałem. Rolety do góry, mówię, nie dobra - po robocie, spowrotem do łóżka. 45 minut później jestem pod siłownią i zaczynamy trening. @TR3YWAY @ranger3120 @Popitek12 @pioz123
0
Łatwo je policzyć na palcach jednej ręki.
1
@Encore (Nie)pasuje*
1
@Encore do Barcy też nie.
3
To ja i kohel:
1
@Encore Niech wraca do Madrytu.
1
@Popitek12 El Tiburon - opinia?
2
@FIJI On tam nie palił. Isco palił, jakbh Iglesias tego dotknął, a skończyło się bez kontaktu.
2
@qbuteq można narzekać, że Xavi gada głupoty, że powinniśmy grać lepiej, ale spójrzmy inaczej - Jak tu grać lepiej, skoro co kolejkę sędziowie coś odstawiają? Jak tu chociaż łupać punkty jak w zeszłym sezonie, skoro nas dymają? Real łupie punkty podobnie do nas z małą różnicą - im sędziowanie sprzyja, nam nie. Gramy jak gramy, ale przestańmy udawać, że pada deszcz jak na nas plują.
0
@Peciak Co to Barca TV?
1
@ViscaelBarca2007 El Tiburooooon!
0
@pioz123 @Beztroskii no zobaczy się, we wtorek i czwartek mam najbliższą szansę, ale to jak będę wychodził, bo mam tylko dwie ppcje -trening wczesnym rankiem i szansa na zagadanie, jak będzie wchodziła, a w sobotę mam całe 2-3H.
0
Dzisiaj Xavi do was macha na pożegnanie. Jutro powita was nowy avatar.
2
El Tiburoooooooooooooon!
0
@Gaz W Benfice ilenlat temu? W Chelsea był na pierwszym wypożyczeniu. W Atleti był 3 i pół roku przed odejściem. Nie bez powodu go nie kupili do Chelsea.
6
@Gaz Chłop robi coś po wejściu z ławki i to dlatego, że potrzeba czegoś indywidualnego, a jak gra od pierwszej, to wychodzą jego braki w grze drużynowej gdzie oba zespoły są pełne sił i gra indywidualna jest mało warta. Na ławkę można mieć takiego piłkarza, ale żaden topowy klub nie weźmie spłakanego o brak piłek piłkarzyka. Koledzy go zlewają, gdy ten marudzi o brak pdoania, a dodatkowo gra samolubnie.
0
@Beztroskii parę razy złapałem z nią oontakt wzrokowy na moment i raz zauważyłem, jak się mi przyglądała, gdy rozgrzewałem się na skakance.
@pioz123 Tonnie jest, ale musiałbym poczekać ogółem, aż by robiła, to co ja. Lub zrobić coś innego po prostu.
0
@pioz123 Nie chce się poddawać, ale no w sobotę miałem chyba 5 szans na to i w każdej się przestraszyłem podejść. :(
@siuuu Chyba kluczowe będzie przełamanie tej pierwszej bariery u mnie.
1
Ferran przed każdym meczem:
0
@Damian11 A jak Ci się wydaje?
@siuuu No wiem, ale wiadomo jak jest.
0
@pioz123 @siuuu Nie wiem o czym mówicie. :/ :( :'(