2

Felix nie powinien grać w pierwszym. Nie ważne, czy z ławki, czy od 1' - zawsze gra pod siebie. Taka gra wygląda lepiej na podmęczonym przeciwniku, czego mamy efekty wejść z ławki. Oczywiście powinien w nagrodę dostać następne spotkanie od 1', ale jeżeli znowu się potwierdzi to, że gra słabo od 1' i pod siebie, to po prostu przyspawać.

1

@ranger3120 kim jest fetor?

0

@Safrani akurat ja nie piję.

0

@Tom0VeB jeszcze nie.

4

@DonMatteo901 Torres palił, Iglesias nie.

0

@Encore 3 cyferki. Bodyweight to był miesiąc temu.

0

@Encore Było dawno. Znajdź w historii.

0

@Safrani o istnieniu wie, ale się nie przejmuje.

0

@partymaker Nie do końca.

1

4.10 u mnie, wstałem. Rolety do góry, mówię, nie dobra - po robocie, spowrotem do łóżka. 45 minut później jestem pod siłownią i zaczynamy trening. @TR3YWAY @ranger3120 @Popitek12 @pioz123

0

Łatwo je policzyć na palcach jednej ręki.

1

@Encore (Nie)pasuje*

1

@Encore do Barcy też nie.

3

To ja i kohel:


1

@Encore Niech wraca do Madrytu.

1

@Popitek12 El Tiburon - opinia?

2

@FIJI On tam nie palił. Isco palił, jakbh Iglesias tego dotknął, a skończyło się bez kontaktu.

2

@qbuteq można narzekać, że Xavi gada głupoty, że powinniśmy grać lepiej, ale spójrzmy inaczej - Jak tu grać lepiej, skoro co kolejkę sędziowie coś odstawiają? Jak tu chociaż łupać punkty jak w zeszłym sezonie, skoro nas dymają? Real łupie punkty podobnie do nas z małą różnicą - im sędziowanie sprzyja, nam nie. Gramy jak gramy, ale przestańmy udawać, że pada deszcz jak na nas plują.

0

@Peciak Co to Barca TV?

1

@ViscaelBarca2007 El Tiburooooon!

0

@pioz123 @Beztroskii no zobaczy się, we wtorek i czwartek mam najbliższą szansę, ale to jak będę wychodził, bo mam tylko dwie ppcje -trening wczesnym rankiem i szansa na zagadanie, jak będzie wchodziła, a w sobotę mam całe 2-3H.

0

Dzisiaj Xavi do was macha na pożegnanie. Jutro powita was nowy avatar.

2

El Tiburoooooooooooooon!

0

@Gaz W Benfice ilenlat temu? W Chelsea był na pierwszym wypożyczeniu. W Atleti był 3 i pół roku przed odejściem. Nie bez powodu go nie kupili do Chelsea.

6

@Gaz Chłop robi coś po wejściu z ławki i to dlatego, że potrzeba czegoś indywidualnego, a jak gra od pierwszej, to wychodzą jego braki w grze drużynowej gdzie oba zespoły są pełne sił i gra indywidualna jest mało warta. Na ławkę można mieć takiego piłkarza, ale żaden topowy klub nie weźmie spłakanego o brak piłek piłkarzyka. Koledzy go zlewają, gdy ten marudzi o brak pdoania, a dodatkowo gra samolubnie.

0

@Beztroskii parę razy złapałem z nią oontakt wzrokowy na moment i raz zauważyłem, jak się mi przyglądała, gdy rozgrzewałem się na skakance.

@pioz123 Tonnie jest, ale musiałbym poczekać ogółem, aż by robiła, to co ja. Lub zrobić coś innego po prostu.

0

@pioz123 Nie chce się poddawać, ale no w sobotę miałem chyba 5 szans na to i w każdej się przestraszyłem podejść. :(

@siuuu Chyba kluczowe będzie przełamanie tej pierwszej bariery u mnie.

1

Ferran przed każdym meczem:


0

@Damian11 A jak Ci się wydaje?
@siuuu No wiem, ale wiadomo jak jest.

0

@pioz123 @siuuu Nie wiem o czym mówicie. :/ :( :'(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?