Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarioVeB! Nie mów tak.
0
@ranger3120 Borek powiedział prawdę. Telefon do śmieci, komputer do śmieci.
0
Za każdym razem jak tu wchodzę, to liczę, że mnie nie zweryfikuje, ale za każdym razem się zawodzę.
1
@hayek W sumie, jakby tak pomyśleć, to masz rację. Ja jednak wolę szybciej sobie rozwalić weekend.
0
@tristan87 dawno.
0
Najgorsze, że Xavineta gra dopiero jutro.
0
@ranger3120 Nie wiem, nie potrafię. Powinienem zagadać, jak robiła cardio, a tego nie zrobiłem. Czekałem z 40 minut, aż wyjdzie i musiałem ominąć moment jej wyjścia jakoś. Nie potrafię... na ten moment sobie odpuszczę. Nie wiem co mnie blokuje, może po prostu potrzebuję nabrać więcej odwagi, poćwiczyć na takich, które nie podobają się, tylko spotkam przypadkowo... w tej chwili mam ochotę pójść na ławę z suicide gripem.
0
@Stinger_ no dobra. Przysiad do upadku z asekuracją też polecam.
0
@Stinger_ to opowiedziałem.
1
Ale trening nóg dzisiaj ostry wjechał. Dropset na leg extension, zdecydowanie polecam. @ranger3120 @Popitek12 @TR3YWAY
0
@ranger3120 Jeszcze nie poszło. W trakcie serii nie będę przeszkadzał przecież.
1
Co może być gorsze od dnia nóg? @TR3YWAY @Popitek12 @ranger3120
0
Messi bez gola lub asysty z Salwadorem. Skończył się.
1
Dzień dobry. Jakie dzisiaj plany?
0
@Emhyr Potrzebny był rywal na poziomie Messiego, żeby strzelił dwa, trzy gole, jakąś asystę dorzucił, a potem przez tydzień wszyscy śpiewali o wielkim Argentyńczyku. :P
0
Cadiz po tej kolejce utrzyma miejsce w strefie spadkowej.
0
Spokojnie, Xaviego jeszcze nie zwolnili. Chomiki nie wyrabiają.
0
@elitive Potwierdzam.
0
No i ostatni, 8 odcinek Reachera sezonu drugiego.
2
Poleciał.
0
@MessiForeverTheBest cudzysłów nie dałem.
1
@hayek kibice Barcelony.
0
"Możesz oszukać mamę, możesz oszukać tatę, możesz oszukać dziewczynę, możesz oszukać nawet mnie, ale nie samego siebie."
0
@qbuteq możesz streścić?
0
@ranger3120 Będzie trzeba skonsultować się z Paryżem w sumie przed zagadaniem.
https://m.youtube.com/watch?si=eMgu7OTGgljpqzw4&v=2zWzK6lU4tQ&feature=youtu.be
0
@ranger3120 Wtedy akurat się nie doedukowałem.
0
@ranger3120 Nie wiem. Staram się o tym za bardzo nie myśleć na ten moment. Jak zobaczę ją w pobliżu i spojrzy się na mnie, to zamierzam się uśmiechnąć i zobaczę, czy ona się uśmiechnie, chyba że szybko się odwróci. Potem zamierzam sobie dłuższe cardio zrobić, to jak zobaczę ją na cardio, to podejdę i zagadam (jak się uda pozbierać i uspokoić), chyba że gdzieś między seriami się zbiorę.
0
@ranger3120 Oj mnie bolała, że na koniec drugiego dnia, to odpuściłem. Nie polecam keto.
0
@Lanosss A co to to nie wiem. Przeczytałem w linku aminokwasy i myslalem, ze to bcaa. Xd jakiś spalacz to jest, czy jak?
0
@ranger3120 A tak zapytam, czemu mi kibicujesz?