Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@JimMorrisonFCB Zobaczymy.
@TR3YWAY Oby intensywnie było.
@Rust_Cohle Każdy ma swoje uniwersum tutaj.
@Lanosss Szczerze, jak jesz jajka i masz białko, to tego za bardzo nie potrzebujesz.
0
@esem91 Jutro też jest dzień.
1
Po robocie. Teraz regeneracja, bo jutro leg day im. Toma Platza. No może nie na taka sama ilość, ale intensywność już tak. @TR3YWAY @Popitek12 @ranger3120
1
@TR3YWAY Wróci wiosna, to na spacery można pochodzić, a nie jakieś bieżnie do nabijania kroków.
0
@Transu96 Praca panie, praca.
0
Przerwa, przerwa i po przerwie.
0
@Azi spokojnie. Jutro wesoło nie będzie.
3
Dzueń dobry, miłego dnia przyjacieli i przyjaciółki, koledzy i koleżanki.
0
@cules100pro Trenowanie nie jestem problemem, bo ja zawsze lubiłem jakieś sporty, a takie machanie na maszynach i ciężarach mnie fascynuje. Problemem jest trzymanie diety. Póki costoję w miejscu.
0
@Lanosss ale po co? Za rok UCL wygramy z nimi.
0
@MikeBajson nogi jutro. Dzisiaj bic i plecy. Czemu powodzenia?
1
Wstawać na trening panowie, a nie śpicie! @TR3YWAY @Popitek12
0
Huracan póki co 1-0 z Liverpoolem. Gola strzelił Agustin Toledo. 23 letni talent z Argentyny.
0
9 minuta i Atletico jeszcze nie prowadzi. Przegrają to.
0
A już jutro ostatni odcinek sezonu drugiego Reachera.
1
Jest! Kolejna wygrana +2 bramkami!
2
Roque przez ten dyskomfort, to nie zagra nawet pełnych 45 minut.
1
Spokojnie. Zaraz będzie 3-2. Wygrana conajmniej dwoma bramkami, to nie tutaj.
0
@pioz123 Chyba za bardzo nie mam wyjścia, bo inaczej dostanę łatkę kucharka. Druga opcja, to usunąć konto, jeżeli nie zagadam.
1
@pioz123 Słuchaj no, w sobotę też będzie szansa. Tym razem trzeba ją wykorzystać.
0
Kurde, la rambla się laguje coś.
3
No i nie ma gorących już.
0
@pioz123 A jak myślisz? Zerknij w gorące.
1
Rekin powstał, jak... może lepiej nie będę kończył tego, już starczy tego na dzisiaj.
0
El Tiburon nas ratuje z trzecioligowcem.
0
XD, nieźle, Salamanca nas robi.
0
Felix. XD To było dobre.
1
@k.b.fcbarca 4 na raz z drużyny B lub niżej, ktoś czerwo dostanie i walkower.
0
@barcelonaLM nie wiem. Bardzo mi się podoba i bym chciał zagadać, ale mam blokadę jakąś, która chyba wynika z tego co mi się przydarzyło w przeszłości. Ogółem, to w ostatnim czasie zacząłem po prostu bardziej myśleć, aby zagadać do niej, a tak to nie traktowałem tego jakoś poważnie, tylko chodziłem odbębnić trening i wyjść.
0
@kuz Guiu>>>Roque.
Guiu dzisiaj gola strzela.