1

@JimMorrisonFCB Zobaczymy.
@TR3YWAY Oby intensywnie było.
@Rust_Cohle Każdy ma swoje uniwersum tutaj.
@Lanosss Szczerze, jak jesz jajka i masz białko, to tego za bardzo nie potrzebujesz.

0

@esem91 Jutro też jest dzień.

1

Po robocie. Teraz regeneracja, bo jutro leg day im. Toma Platza. No może nie na taka sama ilość, ale intensywność już tak. @TR3YWAY @Popitek12 @ranger3120

1

@TR3YWAY Wróci wiosna, to na spacery można pochodzić, a nie jakieś bieżnie do nabijania kroków.

0

@Transu96 Praca panie, praca.

0

Przerwa, przerwa i po przerwie.

0

@Azi spokojnie. Jutro wesoło nie będzie.

3

Dzueń dobry, miłego dnia przyjacieli i przyjaciółki, koledzy i koleżanki.

0

@cules100pro Trenowanie nie jestem problemem, bo ja zawsze lubiłem jakieś sporty, a takie machanie na maszynach i ciężarach mnie fascynuje. Problemem jest trzymanie diety. Póki costoję w miejscu.

0

@Lanosss ale po co? Za rok UCL wygramy z nimi.

0

@MikeBajson nogi jutro. Dzisiaj bic i plecy. Czemu powodzenia?

1

Wstawać na trening panowie, a nie śpicie! @TR3YWAY @Popitek12

0

Huracan póki co 1-0 z Liverpoolem. Gola strzelił Agustin Toledo. 23 letni talent z Argentyny.

0

9 minuta i Atletico jeszcze nie prowadzi. Przegrają to.

0

A już jutro ostatni odcinek sezonu drugiego Reachera.

1

Jest! Kolejna wygrana +2 bramkami!

2

Roque przez ten dyskomfort, to nie zagra nawet pełnych 45 minut.

1

Spokojnie. Zaraz będzie 3-2. Wygrana conajmniej dwoma bramkami, to nie tutaj.

0

@pioz123 Chyba za bardzo nie mam wyjścia, bo inaczej dostanę łatkę kucharka. Druga opcja, to usunąć konto, jeżeli nie zagadam.

1

@pioz123 Słuchaj no, w sobotę też będzie szansa. Tym razem trzeba ją wykorzystać.

0

Kurde, la rambla się laguje coś.

3

No i nie ma gorących już.

0

@pioz123 A jak myślisz? Zerknij w gorące.

1

Rekin powstał, jak... może lepiej nie będę kończył tego, już starczy tego na dzisiaj.

0

El Tiburon nas ratuje z trzecioligowcem.

0

XD, nieźle, Salamanca nas robi.

0

Felix. XD To było dobre.

1

@k.b.fcbarca 4 na raz z drużyny B lub niżej, ktoś czerwo dostanie i walkower.

0

@barcelonaLM nie wiem. Bardzo mi się podoba i bym chciał zagadać, ale mam blokadę jakąś, która chyba wynika z tego co mi się przydarzyło w przeszłości. Ogółem, to w ostatnim czasie zacząłem po prostu bardziej myśleć, aby zagadać do niej, a tak to nie traktowałem tego jakoś poważnie, tylko chodziłem odbębnić trening i wyjść.

0

@kuz Guiu>>>Roque.

Guiu dzisiaj gola strzela.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?