3

Wydaje mi się, że to nie presja zjadła Xaviego, inaczej bym moim zdaniem zamknął możliwość powrotu tutaj. Jak mało kto z presją potrafi sobie radzić, tutaj bym dał kumulację wydarzeń w ostatnie lato, to co się dzieje u góry oraz zderzenie z rzeczywistośćią Xaviego. Moim zdaniem to nie zwyczajna presja, a po prostu kumulacja wielu zdarzeń spowodowała odejście Xaviego. Byćmoże jakby były wyniki, to nawet by nie było tego tematu dzisiaj, ale ich nie ma, zarząd nie skonstruował kadry jakiej chciał, w trakcie sezonu pchali się mu w kadrę (przykład mecz z Antwerpią), podważali to co mówi, a niektórzy wręcz go atakowali bez przedstawienia tego w oficjalnych słowach (nawiązuję tutaj do Deco). Presja to jedno, ale to co mamy w zarządzie to drugie. Do tego Xavi mimo, że pokazuje na konferencjach mówiąc, że wie gdzie leżą problemy - nie potrafi tego naprawić, jeszcze trochę nauki przed nim, ale potencjalnie może się wybić wysoko, jak się zacznie rozwijać jako trener. Zobaczymy tylko, czy będzie wyciągał wnioski w przyszłych klubach i rozwijał piłkarzy, siebie oraz potrafił robić wyniki równocześnie, bo tutaj o to ciężko.

2

@LaLigaPD Po prostu Bayern spadł z poziomem.

2

@fart My nawet nie przyciągniemy uwagi tych topowych, czy dobrych trenerów. Tu przyjdą Ci, którzy naprawdę lubią wyzwania, młodzi lub przeciętni trenerzy, którzy wierzą dalej, że Barcy się nie odmawia lub chcieli kiedyś ją poprowadzić, jak Setien np., Koeman, czy teraz Xavi.

0

@fart Żeby to tylko finanse były problemem, a tu jeszcze w zarządzie mamy jaja. Nikt tu nie przyjdzie, do tego dochodzą Katalońskie media.

7

@Fcbsoci1980 Jakby Klopp był taki lepszy od Pepa, to dobra gra by szła w parze z trofeami, albo 'wymieniałby się" nimi z Pepem. Żaden klub nie zdobył od Pepa więcej trofeów, gdy znajdował się w danym kraju. Jest blisko jego poziomu, ale napewno nie na tym samym.

1

@bartas97 ja czytałem, że w 97% pewni są, że powiedział "rapist".

0

@ranger3120 Jestem.

1

@Blastocytoza Godzilla.

5

@Blastocytoza jaki miałeś poprzedni nick?

0

@Michu94 RIP.


1

@Pedri16Future jeszcze nie, ale zamierzam.

0

Suicide Squad - Kill the Justice League.

0

1

@Mroziu okej, coś jeszcze?
@ViscaelBarca2007 Obejrzałbym, ale na ten moment pośledzę wyniki. Nie mam zbytnio chęci do oglądania meczów, a forsować się nie zamierzam więcej, a tak w czasie gdy jest mecz - może zrobię coś produktywnego lub ważnego dla swojej przyszłości.

1

W sumie chyba odpuszczę sobie ten jutrzejszy meczyk naszych ananasów. Jakoś tak nie ciągnie mnie do oglądania piłki w ostatnim czasie, chyba będzie trzeba znowu sobie przerwę od Barcy zrobić (w sumie tylko Barcę oglądam).

0

@Bocheno1 A niech sobie wymieniają. Mam to gdzieś.

1

@barcelonaLM Nie dzięki. Rezygnuje.

0

@ranger3120 Nie wygląda.

1

@NeroTFP1 tu akurat ironizuje z tym ze względu na to jaką "popularność" ostatnio zyskałem.

Ale tak - brakuje mi pewności siebie.

0

Czasami się zastanawiam kto większą głupotę w tym klubie palnie - Xavi po słabym meczu, czy Laporta, jak pójdzie do wywiadu.

1

To może hat trick przegrywów i życiowych laczkòw? Co prawda 97 odpowiedzi to sporo i rzadko kiedy jest ostatnio 100+, ale kto wie...

0

@Pawlak1992 Xaviemu akirat brakuje doświadczenia. Przyszedł średnio rozwinięty jako trener. To co miał na boisku jako analizująca mecze osoba przekłada na trenerkę. Problem w tym, że nie potrafi przełożyć tego, aby drużyna minimalizowała zagrożenie rywali, a do tego tworzyła naprawdę dobre sytuacje. Sam mówi co jest problemem, czyli wie co trzeba naprawić, ale problem w tym, że nie potrafi tego naprawić. To jest kwestia czasu i nauki.

0

@Emhyr Lapcio dalej imprezuje.

1

@Faro Yamal, Ferran, Pedri.

3

@Emhyr Xavi widzi wiele i potrafi przedstawić co jest problemem, ale nie potrafi tego naprawić. Nie potrafi w ten sposób pomóc zawodnikom. Ma talent do zauważania wielu rzeczy, ale musi się powoli rozwijać jako trener, aby zaczął potrafić naprawiaç to co jest nie tak na boisku i pomòc piłkarzom lepiej rozumieć to co się dzieje. To są problemy w przygotowaniu taktycznym i grze pamięciowej.

0

@Stoiczkow Była na to szansa, gdy wzięli dźwignie. Niestety, ale przewalili je na transfery, a wyniku za bardzo nie ma.

0

@joloskyy ok. Dobrze wiedzieć.

0

@joloskyy a sytuacja z Gavim, to nie było ewidentne przewinienie.

1

@Stoiczkow Na ten moment to jest zwykły ręcznik. Jemu jest potrzebna stała linia obrony, aby poprawiać kwestie komunikacyjne oraz zbudowanie zaufania między nimi, a do tego same kwestie rozwoju indywidualnego - przy bronieniu, aby stać się lepszym i wycągać więcej sytuacji z tych ciężkich, bo póki co wszystko co wydaje się cięższe lub dobrze dokręcone/uderzone w róg to gol, a także podejmowanie decyzji przy wyjściacj i łapanie piłek dośrodkowanych, bo z tym ma problem. Czyli w skrócie - póki co daleko ma do bycia chociaż dobrym i potrzeba by było rozwinąć go i zaufać mu dając masę czasu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?