Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TR3YWAY Mam dwóch kandydatów, ale jeden z nich jest niepewny co do prowadzenia szatni według mnie. Julek i Mikel. Flick niepewny, jego kariera niewiele o nim mówi, niby sukces z Bayernem, ale to sezon covidowy był. Potem wpadka w kolejnym sezonie gdzie w pucharze Niemiec odpadł z kelnerami, w UCL z PSG i dociągnął tylko Bundesligą. Przygoda z Hoffenheim, ale to na początku tego wieku, a do tego wpadka z kadrą Niemiec. De Zerbi do samego rozwoju jest idealny, ale czy do robienia wyniku... Arteta z czasem by zaczął takowy wynik robić, ale tu trzeba by było cierpliwości, bo wątpię, że od razu by zrobił wynik. Julek wydaje się prawie idealny do tego wszystkiego, ale charakter. Podsumowując jeden z dwójki Julek/Mikel.
1
@ObiwanKenobi Marc, Lewy, Frenkie, Gundo. Rosnące jak Pedri, czy Araujo. Rodzącą się w Yamalu.
0
@ViscaelBarca2007 Julek jak się rozwinie jako trener, to może być najlepszym trenerem na świecie za parę lat. On już wiele aspektów łączy bardzo dobrze. Panowanie nad szatnią i wejście w każdym aspekcie trenerskim na wyższy poziom, niż ten, który do tej pory przedstawił oraz radzenie sobie z presją - to jest klucz dla niego, aby stać się najlepszym trenerem po Pepie.
0
Real Madryt jedyną drużyną z szansą na 100 punktów w LL. Mogą pozwolić sobie tylko na podział punktòw, jakakolwiek porażka i koniec marzeń Białych.
0
Gundogan z numerem 10 w przyszĺym sezonie. Co sądzicie?
0
@barteq Palnął głupotę jakich mało. On z każdym kolejnym wywiadem topi albo siebie, albo klub wizerunkowo.
0
@Emhyr Pedri przegrał pojedynek, Cancelo nie przeciął, Chris zbiegł spóźniony do asekuracji.
0
Dawaj hat tricka młody.
0
Przy wolnym spalony, ale do tego nie wrócą, bo była piłka wybita i nowa akcja się zaczęła. Ehhh
3
Zobaczył Eminema na sterydach rozgrzewającego się i strzela.
0
Tak jak pisałem o pressingu, tak nie wspomniałem, że miałem na myśli strukturę. Brakuje tutaj zwyczajnie większej intensywności i to idealnie widać po podaniach do boku, na którym mamy Pedriego, czy Cancelo. Ich pressingi są zwyczajnie słabe. Albo spóźnieni, albo kryją cień i liczą, ze nie dograją. Nie ma krótkiego krycia, co daje opcję podania dla rywali przez co cała praca kolegów, którzy zepchnęli ich do ich flanki idzie na marne, a Granada wyprowadza piłkę na naszą połowę bez problemu. Środek wygląda względem poprzednich meczów o wiele lepiej zamknięty na ten moment, ale właśnie flanka jest zbyt otwarta i Granada to wykorzystuje.
0
@kulek22 Cancelo ma zawiechy. Od dłuższego czasu je ma. To normalne u niego.
0
A to ciekawe teraz. Pedri w rozegraniu zaczyna powoli schodzić niżej od Christensena. Czyżby potencjalnie na wygrywanie drugich piłek od stoperów/bramkarza taki ruch?
1
@kulek22 Nie powinniśmy obwiniać obrońców za to, że Ter Stegen popełnił błąd, a zespół nie był do tego przygotowany.
1
Pressing w tym momencie wydaje się lepszy względem tego co było przed nowym rokiem. Już wcześniej były pierwsze zarysy poprawy naszego pressingu, ale nie było to regularne. Ciekawi mnie jak to będzie wyglądało z czasem. Dzisiaj mamy dobre ustawienie względem rywali, tylko momentami brakuje odwagi lub po prostu trzymania się bliżej rywala, szczególnie to widoczne jest u Pedriego i Cancelo.
0
@ranger3120 Leg Day. :p
Plan mam, ale no samemu mogę go egzekować na ten moment.
2
@ranger3120 może czternastego.
4
Dzisiejsza kolacja. @Kluivert_P @pioz123
https://zapodaj.net/plik-9piEdXvF8Q
0
Ktòry sport jest waszym zdaniem bardziej brutalny oraz niebezpieczny i dlaczego, boks czy mma?
0
Khabib Nurmagomedov.
0
@mekston Wypadł na pojedyńcze mecze, chyba 2 lub 3, ale co to jest. XD
0
@szkudi7 a co miał przekręcać przy 4-0?
1
@panczo Już Bartomeu odmówił, pojawiła się druga oferta, tym razem od Laporty i przyjął. Był to błąd, ale w Barcelonie sukces odniósł. Wyprowadził klub z gówna, potem zdobył puchary i porobił za duże nadzieje, a klub zaczął się sypać w międzyczasie w zarządzie. Śmiem twierdzić, że jakby Alemany z Cruyffem dalej tutaj byli, to byśmy grali zdecydowanie lepiej, bo ten drugi by pomagał mu, a pierwszy bawił się w finansach na tyle ile potrafił.
0
@Khajio 9 goli i 3 asysty miał w samej lidze i to tyle. Rakitić w tym samym sezonie 4+5. Wcześniej 8+7 16/17, 15/16 9+5, 14/15 8+10. W sumie można powiedzieć, że Rakitić był takim pomocnikiem ostatnim. W 18/19 miał nawet 5+10 i dopiero w ostatnim zgasł mając 1+5. Iniesta liczbowo przez ten okres nawet nie stał obok Ivana. Xavi w ostatnim sezonie miał 2+9. 13/14 miał 4+6, a ostatni sezon pomocnika Barcelony z udziałem przy conajmniej 20 golach, to był Xavi 12/13 oraz Iniesta 12/13 6+22.
A jak chcemy podwinąć, to Fabregas był tak naprawdę ostatnim pomocnikiem liczbowym (Fałszywa 9) 13+17 w sezonie 13/14. 12/13 14+13. 11/12 15+20.
Pomocnicy ostatni raz robili u nas liczby za ś.p. Tito. Od tego czasu mamy tylko spadek liczbowy w środku pola.
0
@4drian0 Xavi Hernandez Creus.
0
Nunez w tym sezonie dla Liverpoolu 12 goli i 11 asyst w 36 meczach, łącznie zagrał 2102 minuty. Gol lub asysta średnio co 91 minut. Zapraszam do Barcelony za rok, dwa.
1
No i można całą Europę tak przejechać teraz.
https://www.instagram.com/reel/C3GZ4ShLHDR/?igsh=MTh4NWtoamYxemIwbw==
5
Kevin De Bruyne > Luka Modrić.
1
@Rastafarnianin Był najlepszy, ale nie przeceniajmy go. Z resztą on od lutego 2022 do kontuzji w tym sezonie grał dobrze. To była najlepsza wersja Frenkiego, odkąd do nas trafił, a i tak mógł lepiej grać, a nie pokazał tego. Prawda jest taka, że na ten moment iest mocno przeceniany, a od powrotu po kontuzji wróciła najgorsza wersja Frenkiego z jesienii 20/21. Najlepszy od czasu Leo, to jest Gundogan tak naprawdę. Człowiek orkiestra.
1
@AlphaNumeric Na żadne. On powinien mieć wtedy wakacje i w tym czasie budować masę mięśniową, wzmacniać organizm.