3

@AmigoBlancos Ale, czy on mówi, że to wina kreta? Czemu przypisujesz mu coś czego nie powiedział?

A co do kreta, to jest ich paru - w zarządzie i jak sam Miguel kiedyś mówił, sztabie, bodaj medycznym.

0

@P33ck No bo jeszcze nie graliśmy, to zmanipulowana. Można napisać, że bez niego nie graliśmy jeszcze w fazie pucharowej, ale no o ostatnim strzelcu pisać, jak od tego momenti nawet z grupy nie wyszliśmy, to zwykła manipulacja, aby to wyglądało źle.

0

@FutureFCBarcelona Może to dlatego, że jeszcze w niej nie graliśmy? Kolejna zmanipulowana statystyka. Jak teraz zagramy, to może będzie ktoś inny, a może nie.

0

@WiecekFCB O, a mi się wydawało, że remis. Hah. Dobra robota. Niedość, że zmanipulowana, to jeszcze obalona statystyka.

3

@Kidd chyba już kiedyś strzelał do nich w sumie. Ale to dobrze, że tak zrobił, bo to żart co sobie robią dziennikarze. Głupio kreują w ten sposób ogromną presję wokół piłkarzy, a do tego potrafią nastawić kibiców przeciwko nim.

0

@ElPonczato to zamiast mówić od x lat, żeby wyglądało to fatalnie, powiedzmy faktycznie - od 10 spotkań. To jest manipulacja, aby wyglądało to fatalnie. Na te 10 spotkań masz 5 remisów i 5 przegranych. Wygląda to źle, ale jak przedstawiasz to od x lat, to wygląda jeszcze gorzej. Nie grasz często w fazie pucharowej, to nie są rozgrywki ligowe.

0

@Kratos1990 zmanipulowana statystyka, aby wyglądało na długo. W pucharach już wygraliśmy w fazie pucharowej z Napoli za Xaviego. Ogólnie na wyjazdach w tym sezonie pokonaliśmy Porto. Przecież w sammym UCL na wyjazdach od wygranej z Arsenalem mieliśmy zaledwie 10 spotkań.

0

Khamzat Chimaev.

4

No i gotowe. Sosik w środku nie ejst. Plan jest taki, aby sobie nim polewać na górę łyżeczką. @Kluivert_P @pioz123
https://zapodaj.net/plik-yq8kNBvcN7

4

Wrapy czekają, sosik czosnkowy z jogurtu greckiego gotowe, pierś z kurczaka się gotuje, a warzywa (marchew, papryka i cebula) smażą. Przewiduję, że pół H maks i gotowe jedzonko. E. Zapomniałem jeszcze wspomnieć o sałatce. :/ @pioz123 @Kluivert_P
https://zapodaj.net/plik-FkCHn0j1di
https://zapodaj.net/plik-4MSqLruROP
https://zapodaj.net/plik-3qqz985q9p
https://zapodaj.net/plik-eVFAifheaM

0

@misterio To dalej - Napoli zapłaciło.

1

W środę, albo Barcelona, albo Napoli zapłaci rachunek.

1

@gumaz Bez leków. Narazie jest mi lżej po napisaniu tego. Trochę lepsze samopoczucie i tyle.

0

@AlexDark00 No niby nie, ale i tak młodym dał chore kontrakty.

3

@AlexDark00 @Cule1234 No projektem sportowy to nie przyciągniemy, bo Laporta go nie ma, więc pensją trzeba, czyli nie przyjdzie, a te plotki można od początku wyśmiać, bo szanse są naprawdę niskie na jego przyjście tutaj.

7

Dzisiaj spaghetti, brokuły, marchew, pulpeciki z serem mozarella w środku i sosik pomidorowy. Smacznego. @pioz123 @Kluivert_P
https://zapodaj.net/plik-Y0gbpc0Kts

0

@TheNekro94 Jakby grał tutaj Leo, to miałby ich więcej, bo ten by mu wyczarował jakieś sytuacje.

0

Kto pierwszy z double double będzie? Lewy, czy Gundo?

0

@HypeR coś czuję, że kaszanka wyjdzie.

1

@Emhyr Gdyby nie to ostatnie zdanie, to można byłoby powiedzieć, że ma racje, a tak 14 strzałów Bochum nie wzięło się znikąd.

0

Były już chusteczki w tym sezonie wyciągniętę, czy nie?

3

@NeroTFP1 Dalej nie zmienia to faktu, że jak faktycznie mu dobrze szło, to każdy go jebał. Było to za Valverde, Koemana, Enrique i niedawno u Xaviego. Jest zdecydowanie gorszy okres Xaviego, ale tu nie ma żadnego szacunku we wpisach do jego osoby, tylko poza krytyką jest też jebanie go, a my powinniśmy być mu wdzięczni za to dokąd nas doprowadził. Pamiętasz jakie oczekiwania były, gdy zaczynał i w zeszłym sezonie?

0

@NeroTFP1 Fajnie, szkoda że jak Xavi bił jakieś rekordy, to był krytykowany, ale to żadne zdziwienie - to Barcelona.

4

Fryteczki, pulpeciki sosik pomidorowy fryteczki/zapałki z marchewki, korzenia brokułu oraz papryki czerwonej. Kolacyjka. Pierwotnie miałbyć sosik jakiś z jogurtu greckiego, ale zapomniałem najważniejszego produktu, czyli jogurtu (nie kupiłem ;p). Smacznego. @pioz123 @Kluivert_P
https://zapodaj.net/plik-WtuG0yc2a5

0

I tak wygrają i tak. :/

1

@Emhyr Dembele przypomniał tą akcją, jak ten w 18/19 zakręcił obrońcą, aż ten się nie mógł wykręcić.

0

@JarekS Julen Nagelsmann.

0

@tbas @Transu96 @Azi Do tego przy golu nie wrócił za swoim gościem.

5

Wrócił on - Lewangoalski. Pedri+Gundo+Lamine = Lewangoalski.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?