Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Pierś z kurczaka, sos pomidorowy, smażona papryka, brokuły i marchew, ziemniaki w kapturach. Kolacja, smacznego. @MesQueUnClub_87 @michal26 @pioz123 @Kluivert_P @Krzysztof1987
https://zapodaj.net/plik-t7SPqdhzMI
2
@Krzysztof1987 u mnie pierś w takiego kotleta będzie, ziemniaki w kapturach (pieczone), smażona marchewka, brokuły i papryka, sosik pomidorowy i będzie kolacyjka.
0
@gumaz biorę asekuracje na przysiady. Ława już nie. Co mi zrobi 60kg? Wstane z tym i wiosłowanie.
0
@Cule1234 nie dostanie tych co chce, bèdzie ciągnął swoją wizję, piłkarze co tydzień l4 łapaneni tyle będzie. ;D
1
@zeko0 Are you okay Jordi?
2
@pioz123 Ja z rana tylko przedtreningówka. Daje mi najlepszego kopa i czuję się bardziej pobudzony do pracy. Kawę gdzieś później, na przerwie w college lub pracy.
3
@pioz123 A no i do kalorii musi wlecieć, więc dlatego też wrap. Chociaż mógłbym to jakimś batonikiem proteinowym zastąpić, ale już jeden mam w planie. ;p
3
@pioz123 U mnie owsianka wleciała + wrap z dwoma jajkami i serem, ale zdjęć nie robiłem. To drugie tylko dlatego, że wieczorem będą rarytasy, a cały dzień mnie w domu nie będzie ikiedy tego zrobić nie będę miał. ;D
0
@michal26 dlatego zazwyczaj talerz dopełniam marchewką, czy brokułami, albo czymś innym.
0
@michal26 redukcjaaaa.
6
Dzisiaj postawione na prostotę. Pulpeciki wołowe, spaghetti, sos pomidorowy i trochę sera żółtego.
https://zapodaj.net/plik-noE8RcL5jl
@pioz123 @MesQueUnClub_87 @Kluivert_P @michal26
0
@Comentateiro Przecież nie napisałem Hansi Flick.
0
@TR3YWAY musiałby jeść za trzech, aby było +7. E. A brzucha nie wywaliło nawet lekko.
0
Julen Nagelsmann.
7
@tbas Jeszcze nie.
6
Do końca ligii 12 spotkań w tym bezpośredni pojedynek z Realem. Wszystko trzeba wygrać i liczyć na dwa potchnięcia się Realu. Nie wszystko stracone. Wierzymy.
3
@Emhyr Suarez, Lewy, długo nic, Benzema, długo, długo nic, Kane.
1
Perez widzi, że sędzia nie daje rady, to laleczka voodoo i kontuzja.
1
Ojojoj. Jak mi przykro.
https://www.instagram.com/reel/C1W7bzat0AQ/?igsh=MXFlZXk0MjY4d3U5MQ==
0
@MesQueUnClub96 No Lewego powalono, Araujo duszono. Coś jeszcze było przeciw nam? Coś z Christensenem chyba ostatnio.
0
@Arden @MesQueUnClub96 No Rudigera gościu przytulił i nie puszczał utrudniając wyjście, a chwilę potym Rudigera En Nesyriego faulował wytrącając go lekko z równowagi, jak był w powietrzu.
0
Var w formie. Brak karnego dla Realu, teraz Sevilli.
0
@LaLigaPD 3 pkt z Sevillą to musi być obowiązek. Valencia, to inna bajka.
1
@FcPortoFan1999 u mnie zawsze - póki piłka w grze.
1
@Emhyr Felix również tego nie da.
0
To jutro Real i Girona z remisikiem. My wracamy do walki o tytuł, a do tego zrównujemy się z Gironą.
1
@Faro Byćmoże łapią luz i schodzi z nich ta presja, o której wielokrotnie mówił Xavi?
1
@Emhyr Tak czy tak, najprędzej ofensywny piłkarz jaki może się znaleźć na fałszywym lewym skrzydle, to Ferran według mnie. Najlepiej tam się odnajdzie Fermin i on powinien grać. Frenkie z Pedrim powinni o skład ogólnie rywalizować. To jest moja opinia. Xavi robi inaczej i w miarę to rozumiem, ale jak już upycha pracusia tam, to najlepszy jest do tego Fermin. A jak już ogólnie chcemy skrzydłowego, to takiego, który pracuje dla drużyny, nawet Roque da na lewej więcej od Felixa.
0
@Emhyr Ja jestem za posiadaniem balansu w drużynie na ten moment, ponieważ mam spore braki obronne, a gonienie w ofensywę nam do tej pory nie wychodziło, co pokazują wyniki ogólne.
0
@Emhyr Pedri pracuje za dwóch. Żeby dostrzec to co on robi, to trzeba się jemu uważnie przyglądać. On w jednym momencie jest na jednej stronie boiska, zaraz po drugiej, wykonuje sporo pracy bez piłki - ma rolę Gaviego przez co wydaje się, że jest bez formy. My tak naprawdę wracamy do tego co dało sukces w minionym seznie. Ja uważam, że więcej zyskamy na posiadaniu balansu, a jak ktoś ma grać za Pedriego, to tylko i wyłącznie Fermin na ten moment.