15

Pierś z kurczaka, sos pomidorowy, smażona papryka, brokuły i marchew, ziemniaki w kapturach. Kolacja, smacznego. @MesQueUnClub_87 @michal26 @pioz123 @Kluivert_P @Krzysztof1987
https://zapodaj.net/plik-t7SPqdhzMI

2

@Krzysztof1987 u mnie pierś w takiego kotleta będzie, ziemniaki w kapturach (pieczone), smażona marchewka, brokuły i papryka, sosik pomidorowy i będzie kolacyjka.

0

@gumaz biorę asekuracje na przysiady. Ława już nie. Co mi zrobi 60kg? Wstane z tym i wiosłowanie.

0

@Cule1234 nie dostanie tych co chce, bèdzie ciągnął swoją wizję, piłkarze co tydzień l4 łapaneni tyle będzie. ;D

1

@zeko0 Are you okay Jordi?

2

@pioz123 Ja z rana tylko przedtreningówka. Daje mi najlepszego kopa i czuję się bardziej pobudzony do pracy. Kawę gdzieś później, na przerwie w college lub pracy.

3

@pioz123 A no i do kalorii musi wlecieć, więc dlatego też wrap. Chociaż mógłbym to jakimś batonikiem proteinowym zastąpić, ale już jeden mam w planie. ;p

3

@pioz123 U mnie owsianka wleciała + wrap z dwoma jajkami i serem, ale zdjęć nie robiłem. To drugie tylko dlatego, że wieczorem będą rarytasy, a cały dzień mnie w domu nie będzie ikiedy tego zrobić nie będę miał. ;D

0

@michal26 dlatego zazwyczaj talerz dopełniam marchewką, czy brokułami, albo czymś innym.

0

@michal26 redukcjaaaa.

6

Dzisiaj postawione na prostotę. Pulpeciki wołowe, spaghetti, sos pomidorowy i trochę sera żółtego.
https://zapodaj.net/plik-noE8RcL5jl
@pioz123 @MesQueUnClub_87 @Kluivert_P @michal26

0

@Comentateiro Przecież nie napisałem Hansi Flick.

0

@TR3YWAY musiałby jeść za trzech, aby było +7. E. A brzucha nie wywaliło nawet lekko.

0

Julen Nagelsmann.

7

@tbas Jeszcze nie.

6

Do końca ligii 12 spotkań w tym bezpośredni pojedynek z Realem. Wszystko trzeba wygrać i liczyć na dwa potchnięcia się Realu. Nie wszystko stracone. Wierzymy.

3

@Emhyr Suarez, Lewy, długo nic, Benzema, długo, długo nic, Kane.

1

Perez widzi, że sędzia nie daje rady, to laleczka voodoo i kontuzja.

0

@MesQueUnClub96 No Lewego powalono, Araujo duszono. Coś jeszcze było przeciw nam? Coś z Christensenem chyba ostatnio.

0

@Arden @MesQueUnClub96 No Rudigera gościu przytulił i nie puszczał utrudniając wyjście, a chwilę potym Rudigera En Nesyriego faulował wytrącając go lekko z równowagi, jak był w powietrzu.

0

Var w formie. Brak karnego dla Realu, teraz Sevilli.

0

@LaLigaPD 3 pkt z Sevillą to musi być obowiązek. Valencia, to inna bajka.

1

@FcPortoFan1999 u mnie zawsze - póki piłka w grze.

1

@Emhyr Felix również tego nie da.

0

To jutro Real i Girona z remisikiem. My wracamy do walki o tytuł, a do tego zrównujemy się z Gironą.

1

@Faro Byćmoże łapią luz i schodzi z nich ta presja, o której wielokrotnie mówił Xavi?

1

@Emhyr Tak czy tak, najprędzej ofensywny piłkarz jaki może się znaleźć na fałszywym lewym skrzydle, to Ferran według mnie. Najlepiej tam się odnajdzie Fermin i on powinien grać. Frenkie z Pedrim powinni o skład ogólnie rywalizować. To jest moja opinia. Xavi robi inaczej i w miarę to rozumiem, ale jak już upycha pracusia tam, to najlepszy jest do tego Fermin. A jak już ogólnie chcemy skrzydłowego, to takiego, który pracuje dla drużyny, nawet Roque da na lewej więcej od Felixa.

0

@Emhyr Ja jestem za posiadaniem balansu w drużynie na ten moment, ponieważ mam spore braki obronne, a gonienie w ofensywę nam do tej pory nie wychodziło, co pokazują wyniki ogólne.

0

@Emhyr Pedri pracuje za dwóch. Żeby dostrzec to co on robi, to trzeba się jemu uważnie przyglądać. On w jednym momencie jest na jednej stronie boiska, zaraz po drugiej, wykonuje sporo pracy bez piłki - ma rolę Gaviego przez co wydaje się, że jest bez formy. My tak naprawdę wracamy do tego co dało sukces w minionym seznie. Ja uważam, że więcej zyskamy na posiadaniu balansu, a jak ktoś ma grać za Pedriego, to tylko i wyłącznie Fermin na ten moment.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?