0

@draxidox zależy kto na kasie.

2

@MESSIah16 @Danny Gaucho Fake. Ligowo strzelił od sezonu 13/14 do teraz (wliczając aktualny sezon) strzelił 293 gole. Nie wiem jak reszta, ale zaraz może policzę.

0

@Romario87 @Azi @Dalhi tym razem.

0

Kurde, dzisiaj leg day, a ja chyba rekordowe 10 minut rozciągałem się. Zazwyczaj 5 minut rozciągania się jest robione. W sumie w końcu trzeba zacząć mocniej nad tym skupiać. ;P @ranger3120 @TR3YWAY

1

@Miszak czemu wstyd?

2

@daniel32778 drugi raz ich zaprowadził do finału, a w superpucharze nas rozpieprzył nawet.

2

2

Valverde możliwe, że stanie przed szansą na drugie trofeum jako trener Bilbao. Pierwsze chyba pamiętamy, co?

1

@michal26 dobra, zdało egzamin. Pełnoziarnista tortilla, cebulka, sos pomidorowy, 2 jajka, 65g awokado, 20g sera mozarella. Dobre, awokado nie czuć praktycznie.

1

@michal26 dobra, podejście numer dwa do awokado. Podsmażone z dwoma jajkami w wrapie z jakąś cebulką będzie i posmaruję wrapa sosikiem, który mam.

1

@Kgorecki2500 żarcik. Po to emotka jest na końcu.

3

@4drian0 powiedz, że nie rozumiesz angielskiego bez mówienia, że nie rozumiesz angielskiego. ;D

0

@Arden piłka nożna to nie tylko mecze, ale też treningi, do tego dochodzą treningi na siłowni. Powiedzmy trening trwa 2h, na siłownia 1h-2h. Masz 3-4h na wysokiej intensywności. Ale to tak płytko na to patrząc.

3

Feliz Cumoleaños Tiburon!

1

Liczyłem na Mbappe. Przynajmniej wiadomo czemu Haalanda wczoraj zdjął Pep.

0

@Rust_Cohle kohel zgodny z AI widzę.

0

@gumaz do picia woda.

8

Fajita z kurczakiem. Sałata, trochę mozarelli, papryka i cebula, gdzieś pod sałatą sos pomidorowy i pierś z kurczaka. @michal26 @MesQueUnClub_87 @pioz123 @Krzysztof1987 @Kluivert_P
https://zapodaj.net/plik-jPiZN9BVt0

3

@pioz123 u mnie wleci fajita z kurczakiem. Tym razem pierś w paski poleci. Dorzucę cebulkę i paprykę do tego oraz może sałatkę.

0

Mallorca zagra w superpucharze. Nieźle. Jeszcze obalić Gironę, a do tego niech dołączy Ernie Valverde.

3

Owsianka to jest top posiłek na śniadanie. Trochę jogurta greckiego, bananik i łyżeczka miodu dla lepszego smaku.

2

No popatrzcie. To tak jak sezon temu. Dobra robota Presi.

22

Znajdź różnicę.


0

@michal26 Kiedyś próbowałem, ale samo awokado w kanapce było z czymś tam, bodaj szynka i ser. Nie smakowało najlepiej. Byćmoże jak usmażę będzie lepsze.

1

-Dodi wstawaj, już 6!
-Znowu Haaland?

1

@michal26 Mieszkam na Wyspach, a tam kauflandu nie ma. A Brokuł akurat smakuje. Trochę krzywo, ale smakuje. A warzyw wiele nie jadłem, dopiero od jakiegoś czasu zacząłem poszerzać to, więc trochę to potrwa zanim jakieś inne będę próbował.

0

@Krzysztof1987 Kalorycznie akirat około 600, może maks 700 jest. Masę od kwietnia się zrobi.

1

@TR3YWAY dzisiaj się postarałem.

0

@Emhyr Kylian Mbappe to Barcelona here we go!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?