Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr Jak nie, jak przysypia? Z Atletico tylko wyszło. Z Porto oba mecze cienko, z Realem tylko w sph po wejściu z ławki, ale i tak to jedna akcja była. Tylko z Atleti dobrze zagrał, z Gironą cienko. Z Bilbao co miał marnował, tylko asystą się uratował. Do tego on nie trzyma konce tracji w obronie tak jak Pedri. Drużynę budujesz od tyłu, Pedri daje więcej spokoju drużynie i o wiele lepiej wspomaga w defensywie zespół.
0
Co dzisiaj wylosował Raphinha?
https://wheelofnames.com/pdh-2ev
Co prawda niekompletne i słabe trochę, ale nie miałem pomysłów.
0
Brawo Mallorca! Teraz 3 punkty są obowiązkiem!
1
@macio_944 Rapha, Cubarsi. No nie spodziewałem się, ale jednak - Rapha musi złapać formę, a z Getafe pokazał się dobrze. Cubarsi natomiast kompletne zaskoczenie.
0
@abram3k @Mario96w Pedri ma na imię Pedro.
0
Oby Mallorca to utrzymała.
0
Marc
Jules, Ronald, Inigo
Andreas, Frenkie
Ilkay, Pedro
Lamine, Robert, Joao C
Liczę na taki skład.
1
To teraz czas na wielką Mallorce. Vamos, po 3 punkty!
3
@blakkudium Ale Casemiro piłeczkę dał Amrabatowi. XD
1
United jedyne co mogło tu ugrać, to remis, a i tak na niego nie zasługują.
0
@AmigoBlancos to teraz ja ide postawić czyste 2.
17
Zaorany.
0
@AmigoBlancos To postaw na 1x.
0
@ranger3120 Siłowy będzie 4 dniowy, 2 kolejne spędze nad budowaniem szybkości, wytrzymałości oraz zwinności.
Ogòłem w tym planie siłowym zamierzam dać sobie dużo funkcjonalnych ćwiczeń, mniej takich pod budowę sylwetki, a takich co pomogą mi w życiu codziennym.
1
@ranger3120 ja jeszcze 2 tyg i jadę push pull, push, pull. Siłę zamierzam robić. Do tego chcę poprawić szybkość, zwinność i wytrzymałość, więc w dwa inne dni zamierzam to trenować. A niedziela rest.
2
Ale ładnie Valencie okradli z karnego na początku drugiej. Spalony - nie było, ręka - nawiązując do bramki Viniego - nie było, faul na piłkarzu Valencii w polu karnym - był. Co tam sędzia gwizdnął, to już nie pamiętam, ale to była korzyść dla białych akurat.
40
@bartas97 Tak, Real-Malaga 16/17, ten sam sędzia. W tym sezonie jakiś ziomek w momencie strzału zakończył połowę bodaj w segunda, a padł gol.
1
@QQL5 Archivo Var > pseudo linia z twittera jakiegoś czopka.
0
Nie było spalonego.
1
@Aragorn33 Koniec tematu.
1
@FcPortoFan1999 to akirat wina Var.
4
No w sumie trochę tak.
0
@Culers Jeszcze była sytuacja z Getafe w sezonie 14/15, jak szli z akcją na 1-1 bodajże. ;D
3
Jude:
2
Ale jaki to błąd? Chyba dlatego, że nie było z duchem gry. Grasz do gwizdka po prostu.
0
@Orlik00 Zanim Diaz kopnął, to poszedł już pierwszy gwizdek, w momencie jak piłka była w powietrzu drugi, a strzału lub trochę po nim trzeci.
@Bobo25 Bellingham, ale to żadna strata akurat.
0
@AmigoBlancos Przecież obie drużyny w obu połowach miały swoje momenty. Real na początku i pod koniec pierwszej, potem w po pierwszym kwadransie drugiej i jakieś 5-10 kolejnych minut po golu na 2-2. Valencia pozostały okres. Może były tam też neutralne, gdzie żadna nie atakowała.
1
@Pedri16Future Getafe w sezonie 14/15 z taką akcją szło 2 na 1 bodajże lub 2 na bramkarza.
0
Jutro Tebas do wywiadu wyjdzie, powie coś o Negreirze, korupcji i tym kogo Barca może kupić i sprzedać, a także ile wydać, a na koniec doda, że to skandal, że sędzia kończy w takiej sytuacji mecz. Później wyjdzie jeszcze kolejny odcinek z RMTV, w którym jadą swojego żołnierza i każdy tam zadowolony.
16
Manzano dał show dzisiaj. Kartki dla Realu w pierwszej żadnej nie dał. W drugiej uznał coś takiego z Varem, a do tego zakończył mecz w najgorszej chwili dla Realu. MOTM XD