0

Jakieś tipy do szybkiej nauki power cleana? Oglądam filmiki i czytam jak to zrobić, ale na ten moment ciężko to ogarnąć, chociaż dwa razy to do tej pory robiłem, dzisiaj i w sobotę.

0

@Popitek12 W jakim temacie?

0

@mekston w ktòrej minucie schodziĺ?

0

@ranger3120 miałem się jeszcze zapytać, czy mieszka w okolicy, ale pojawił się właśnie chłopak.

0

@ranger3120 sam. Zaoferowalem pomoc z przenoszeniem wag, bo robila to co ja, sled push, a potem chwile pogadalismy, ale przyszedl chlopak (chyba) jej i skonczyla.

Wspina sie na gory. Mountain climber czy cos. Spytalem sie o jej imie, a ona zaraz o moje.

0

@NeroTFP1 Robiłem dwa razy od dawna. Leg press na suwnicy był.

1

@ranger3120 rudej nie poznałem, ale czarnowłosą Izabelle poznałem. Ale jest jedno "ale" chyba zajęta.

0

Czy leg press 340kg jest jakimś niesmaowittm wyczynem, czy nie?

0

@stone80 zadałem, bo mnie ciekawi czemu noe strzela.

0

@Szmulek Chłopie. To jest faul. Zobacz jak on wysoko nogę podniósł.

0

Armatki na szczycie. Ciekawe jak długo się utrzymają.

0

@Rust_Cohle Czemu Nunez karnych nie strzela, tylko jakiś czopek z Argentyny? :]

0

@Rust_Cohle Dodaj do gabloty z trofeami. ;D

0

@TR3YWAY to tylko dwie znam.

0

@TR3YWAY jakie były dwa poprzednie?

0

Jakie są minusy tego pozatym, że wiatr zdmuchnie?


0

'Some men just want to watch the world burn.'

1

@ranger3120 lewy/prawy bok.

0

Jak myślicie, w ilu rundach Mike zakończy walkę z Jake'iem?

0

@Faro Jeszcze to idzie zrozumieć, bo to piłkarz, który wiele wygrał i grał z naprawdę klasowymi skrzydłowymi, ale taki Felix co się spruł do Guiu, bo ten instynktownie od razu strzelał, zamiast się obrócić, spojrzeć i stracić piłkę, to było zabawne. Z resztą Lewy rzadko się denerwuje na kolegów, robi ruch, ale nie widaç u niego tych nerwów, to samo Ferran i Raphinha. Jedyne co robi Lewy, to poucza kolegów, zwłaszcza tych młodych, co jest zrozumiałe z resztą. Dla odmiany Felix, pruje się cały czas o brak jakiegokolwiek podania, a sam potem gra samolubnie. Zabawniej, żeby było, to koledzy zlewają go, a innych zazwyczaj przepraszają.

0

@Ricc Raphinhe pożegnać, nie sprowadzać Felixa i masz taki skład na przyszły sezon w ataku:
Prawa strona Ferran+Lamine, Środek Roque, Lewy, Marc Guiu, lewa Nico, Roque.

Taką różnorodnością w ataku dajesz sobie szansę gry z podwieszonym lewym lub prawym napastnikiem, dwoma takimi piłkarzami i wahadłami (np. Fort+Balde), czy też z dwoma szeroko grającymi skrzydłowymi (Nico+Lamine).

2

@HypeR Fajnie by było zobaczyć Granta jako Flasha ponownie.

3

Co Ci ludzie mają w głowach? A no tak, nic.


2

@Pedri16Future Zapracował sobie sam na to. Pique wygwizdywany, rodzina obrażana, Neymar wygwizdywany lub wielbiony, kopany, obrażany i każdy się irytował w szeregach rywali. Messi kopany jak leciało. Żaden nie robił z tego płaczu. Vinicius po latach gry w Realu uświadomił sobie, że może i zaczął płakać o traktowanie, w dodatku on cały czas prowokował rywali, czy kibiców, aż w końcu zaczął płakać, gdy raz poszło 'mono', czy jakieś inne 'negro'. :D

1

@Emhyr nie w lidze, a ogolnie robi double double. Ma 8 asyst i 6 goli. Jeżeli fcbarca dobrze liczy.

0

@Emhyr robi double double w tym sezonie.

4

@MarioVeB! Jakie wybił. On tam równowagę stracił przy pierwszym kontakcie, a przy drugim ewidentnie jego noga już została zahaczona i podtrzymana przez rywala przez co to wygląda jak wyskok. Jakbym miał powtórkę ze zbliżenia na to, to by przedstawiła idealnie co opisuję.

0

@MarioVeB! Przecież we dwòch go tam o obie nogi podhaczyli. Najpierw jeden w jego prawą, a pptem drugi w jego lewą.

8

@MarioVeB! To akurat faul był.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?