Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakieś tipy do szybkiej nauki power cleana? Oglądam filmiki i czytam jak to zrobić, ale na ten moment ciężko to ogarnąć, chociaż dwa razy to do tej pory robiłem, dzisiaj i w sobotę.
0
@Popitek12 W jakim temacie?
0
@mekston w ktòrej minucie schodziĺ?
0
@ranger3120 miałem się jeszcze zapytać, czy mieszka w okolicy, ale pojawił się właśnie chłopak.
0
@ranger3120 sam. Zaoferowalem pomoc z przenoszeniem wag, bo robila to co ja, sled push, a potem chwile pogadalismy, ale przyszedl chlopak (chyba) jej i skonczyla.
Wspina sie na gory. Mountain climber czy cos. Spytalem sie o jej imie, a ona zaraz o moje.
0
@NeroTFP1 Robiłem dwa razy od dawna. Leg press na suwnicy był.
1
@ranger3120 rudej nie poznałem, ale czarnowłosą Izabelle poznałem. Ale jest jedno "ale" chyba zajęta.
0
Czy leg press 340kg jest jakimś niesmaowittm wyczynem, czy nie?
0
@stone80 zadałem, bo mnie ciekawi czemu noe strzela.
0
@Szmulek Chłopie. To jest faul. Zobacz jak on wysoko nogę podniósł.
0
Armatki na szczycie. Ciekawe jak długo się utrzymają.
0
@Rust_Cohle Czemu Nunez karnych nie strzela, tylko jakiś czopek z Argentyny? :]
0
@Rust_Cohle Dodaj do gabloty z trofeami. ;D
0
@TR3YWAY to tylko dwie znam.
0
@TR3YWAY jakie były dwa poprzednie?
0
Jakie są minusy tego pozatym, że wiatr zdmuchnie?
0
'Some men just want to watch the world burn.'
1
@ranger3120 lewy/prawy bok.
0
Jak myślicie, w ilu rundach Mike zakończy walkę z Jake'iem?
0
@Faro Jeszcze to idzie zrozumieć, bo to piłkarz, który wiele wygrał i grał z naprawdę klasowymi skrzydłowymi, ale taki Felix co się spruł do Guiu, bo ten instynktownie od razu strzelał, zamiast się obrócić, spojrzeć i stracić piłkę, to było zabawne. Z resztą Lewy rzadko się denerwuje na kolegów, robi ruch, ale nie widaç u niego tych nerwów, to samo Ferran i Raphinha. Jedyne co robi Lewy, to poucza kolegów, zwłaszcza tych młodych, co jest zrozumiałe z resztą. Dla odmiany Felix, pruje się cały czas o brak jakiegokolwiek podania, a sam potem gra samolubnie. Zabawniej, żeby było, to koledzy zlewają go, a innych zazwyczaj przepraszają.
0
@Ricc Raphinhe pożegnać, nie sprowadzać Felixa i masz taki skład na przyszły sezon w ataku:
Prawa strona Ferran+Lamine, Środek Roque, Lewy, Marc Guiu, lewa Nico, Roque.
Taką różnorodnością w ataku dajesz sobie szansę gry z podwieszonym lewym lub prawym napastnikiem, dwoma takimi piłkarzami i wahadłami (np. Fort+Balde), czy też z dwoma szeroko grającymi skrzydłowymi (Nico+Lamine).
2
@HypeR Fajnie by było zobaczyć Granta jako Flasha ponownie.
3
Co Ci ludzie mają w głowach? A no tak, nic.
5
Jiu-jitsu:
https://x.com/crazyclips_/status/1766192165921947834
2
@Pedri16Future Zapracował sobie sam na to. Pique wygwizdywany, rodzina obrażana, Neymar wygwizdywany lub wielbiony, kopany, obrażany i każdy się irytował w szeregach rywali. Messi kopany jak leciało. Żaden nie robił z tego płaczu. Vinicius po latach gry w Realu uświadomił sobie, że może i zaczął płakać o traktowanie, w dodatku on cały czas prowokował rywali, czy kibiców, aż w końcu zaczął płakać, gdy raz poszło 'mono', czy jakieś inne 'negro'. :D
1
@Emhyr nie w lidze, a ogolnie robi double double. Ma 8 asyst i 6 goli. Jeżeli fcbarca dobrze liczy.
0
@Emhyr robi double double w tym sezonie.
4
@MarioVeB! Jakie wybił. On tam równowagę stracił przy pierwszym kontakcie, a przy drugim ewidentnie jego noga już została zahaczona i podtrzymana przez rywala przez co to wygląda jak wyskok. Jakbym miał powtórkę ze zbliżenia na to, to by przedstawiła idealnie co opisuję.
0
@MarioVeB! Przecież we dwòch go tam o obie nogi podhaczyli. Najpierw jeden w jego prawą, a pptem drugi w jego lewą.
8
@MarioVeB! To akurat faul był.