Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kacper_fcb Nie będzie, jeżeli bedą panowie z zarządu chcieli robić wynik na już, a nie zbudować zespół, który za 3-4 lata zacznie powoli robić wyniki, a potem seryjnie przez lata. Sprowadzono trenera zaczynającego swoją przygodę i to w dodatku narzucając na niego presję wyniku, a żeby było zabawniej, to zgodzili się na to, aby w jego sztabie byli również zaczynający swoją przygodę trenerzy.
0
@FcPortoFan1999 Nie, ale trochę go przypomina z tymi włoskami.
@Sulimo Guiu w każdym młodzieżowym strzelał seryjnie, to się ma lub nie. Czas pokaże. W pozostałych meczach, w których grał Marc, to z łatwością tworzył zagrożenie, czy to dla partnerów, czy samemu dochodząc do sytuacji. Obaj mają swoje plusy i minusy, który się pokaże z lepszej strony, to czas pokaże.
1
@Jakchcesz herba.
0
Vitor "tygrys" Roque 10 spotkań, 226 minut - 2 gole.
Marc "slim shady" Guiu 7 spotkań, 182 minuty - 2 gole.
0
@Firestone otóż nie. Roque zmienił Felixa i grał na jego pozycji.
@Kubsoleon różne pozycje i etapy spotkania oraz dochodzi zmęczenie.
1
@Sulimo A ty trqdycyjnie wałkujesz temat dwa dni, gdy twój ulubieniec dobrze zagrał. ;D spokojnie trochę. Każdy ma lepsze i gorsze okresy. Guiu zaliczył dwa mega wejścia plus dobry mecz w pk z trzecioligowcem, cały czas jest w dynamice pierwszego i drugiego zespołu. Roque przyszedł tu bez presezonu i po kontuzji z ligii Brazylijskiej, która taktycznie odstaje. Jego czas nadejdzie w przyszłym sezonie, lepiej żeby dużo po prostu nie grał, bo spalimy go szybko.
0
@mrboom Ngannou.
Literòwka.
0
3 knockouty dostał, ło panie.
1
@ViscaelBarca2007 On tak zawsze.
0
Dwóch go fauluje, ten obok i nie widzi. XDDDDD
0
Nie no, teraz ta strata Gundo, to efekt słabej jakości podania.
0
@TR3YWAY Najlepsze, że jakby Ferran tak wychodził, to byłby jechany, albo nnikt by nie zauważał, bo nie ma etykiety gwiazdora. :D
0
On serio wolał samemu wejsć w dwóch gości zamiast grać klepkę z Guiu? Impostor z Madrytu.
0
@Rifek @Peciak Problem w ruchach Felixa jest taki, że one są nieprzemyślane. On wybiega nawet w sytuacji, gdy kolega nie ma szans na zagranie mu piłki, bo np. zerka w przeciwną stronę, albo jest ustawiony w przeciwną stronę przez co go nie widzi. Dzisiaj mieliśmy jedną sytuację, gdzie trzech na piłkę się rzuciło, a Felix wybiegał - to było dobre wyjście, ale niefortunna sytuacja. Wcześniej Guiu był plecami do strony Felixa i oddał strzał, nikt go nie zjebał, poza Portugalczykiem.
0
@Peciak No spoko, ale Felix przy każdym takim ruchu płacze o brak podania. A teraz spójrz na Ferrana dla porównania, jego widzą partnerzy i nawet przepraszają, że za późno zauważyli jego ruch, a tego spłaczonego o brak każdego podania Portugalczyka zlewają.
0
@Sulimo Pokazał też, że technicznie odstaje od rywali.
0
@Sulimo ej, może tak samo mam napisać z dowalaniem Xaviemu. Nie jesteś na treningach, byćmoże Guiu lepiej wyglądał. Bierz pod uwagę, że Brazylia to nie Europa.
0
@partymaker Dla Deco i kolegòw z zarządu tak. Każdy wiedział, że w razie czego jest la masia.
1
Cieszy obecność Guiu. Nie cieszy to, że nie gra regularnie.
0
@Cochise Akurat ja jestem w Szkocji.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Lionel_Messi10 Mi się nie podobają.
0
@Lionel_Messi10 Nigdy mi nie siedziały ciuchy pumy. Osobiście preferuję adidasa i nike.
1
@TR3YWAY puma zwykły syf będzie. Nike robi dobre ciuchy, podobnie adidas. Jedynie minus za design niektórych koszulek od nike. Tych naszych ofc.
3
Leverkusen szybciej się skończyło jak zaczęło. Tytuł można wręczyć Bayernowi zatem.
2
Następny przystanek - Barcelona.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Rust_Cohle @Emhyr pewien Urugwajczyk miał podobnie. ;)
0
No to zaczynamy. Kto wygra? Jake Paul, czy Iron Mike?
0
@TR3YWAY Jake tego nie przetrwa.