Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@partymaker Półfinał trzeba zaliczyć i ileś spotkań wygrać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Barcasub Ta, a 50mln przepadnie za KMŚ.
12
Nie no, ale kibicowanie dzisiaj Atletico, to jest życzenie źle Barcelonie.
3
@ZwyklyKibicBarcy04 Powinni być tacy, którzy znacząco poprawią finanse klubu, ale też nie stracimy na tym na jakości. Między innymi Frenkie - taki profil zawodnika jest do zastąpienia. Kolejny Raphinha - to samo co Frenkie, profil do zastąpienia, Christensen. Stoperów mamy masę, w sumie to każdego można ze stoperów wymienić, ale Christensena akurat wyróżnia to, że zagra Ci na pivocie. Sprzedać powinniśmy dwóch, maks trzech z zyskiem i poprawą finansów. Frenkie, Raphinha i ktoś ze stoperów najlepiej, a patrząc jeszcze względem Araujo na to, że to kapitan, to wszystko wskazuje, ze jak ze stoperów kogoś pożegnać, to Julesa.
2
@norbi77 Ciekawe czy odgwizdali tego ewidentnego spalonego parę sekund wcześniej...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@cules100pro Paryż lub Arsenal.
1
@lntrowertyk on powinien grać bliżej lewej. Oprócz tego dochodzi fakt, że ktoś musi popracować z nim nad podejmowaniem decyzji, bo często działa impulsywnie.
1
@Rust_Cohle ostrzegam. Araujo świetnie trzyma linię spalonego.
5
@MarioVeB! Turniej może średnio interesować, ale pieniądze za niego dla klubu byłyby spoko.
1
@MarioVeB! Klubowe Mistrzostwa Świata.
1
@MarioVeB! Jak Atleti przejdzie dalej, to nie jest dla nas najlepsza wiadomość.
0
'You either die a hero, or you live long enough to see yourself become the villain.'
3
@mr Barca @Pedri16Future Kounde, czy to na śo, czy po, czy pśo w trójce jest świetny, pokazał to w zeszłym sezonie i na początku tego. Po kontuzji kolana był bez formy. Jakoś w lutym dopiero zaczął odzyskiwać ją.
0
@Fake69 No to tak, tu racja. Yamal był do zmiany, ale za bardzo nie było też kogo wpuścić później.
0
@PatrykBarca Koeman zawsze mógł grać duetem Lenglet-Pique, a nie grał. Miał wybór. Xavi też miał inne wybory, a postawił na najbardziej utalentowanych. Takze w momencie, jak wszyscy mu się sypali. Patrz Fort. Patrz Cubarsi, Christensen potrzebował odpoczynku wówczas, nie było Inigo. Yamal jak się Raphinha wysypał zaczął grać regularnie, a jedyna druga opcja to był Ferran.
1
@JohnnySilverhand Póki są szansę, to jeszcze wierzę, ale no coraz mniej spotkań, 8 punktów, ewentualnie możliwe 5 przy naszej wygranej. Dalej trochę dużo i wygląda mniej realnie. Trzeba po prostu wierzyć.
3
@reloaded Przypomnę, że jak Xavi odchodził, to zgarnął puchar UCL.
0
@PatrykBarca Rozpisać to i ja samemu mogę. Jak zostało to prowadzone - o to jest pytanie. Czy oszukiwał dietę? Jak prowadził treningi, wykonywał ćwiczenia (tutaj mamy filmiki z sociali Barcy).
A kto siedział? Patrząc na to, że Koeman miał tylko Albę i Pique jako doświadczonych, to żaden. Chyba, że podliczymy jeszcze Połamanego Umtitiego, czy Lengleta, który już miał odpowiednie doświadczenie oraz był gotowym piłkarzem. Możemy jeszcze podciągnąć tutaj Roberto, ale on cały sezon za Koemana się leczył.
0
@Lordzi o tym pisał @JarekS, że bodaj przez włamanie (?) do jego domu od tego czasu nie był tym samym piłkarzem.
0
@Forsyth Ale stawiania mu nie można odebrać. On postawił na Yamala, on postawił na Cubarsiego, on dał szansę Balde, jak już ten został i pokazał się dobrze. Cubarsi zaczął grać, jak był Christensen, Kounde i Araujo dostępni. On postawił na Lopeza, nie grał ten zawsze, ale daje mu szansę i jest w dynamice. A o to chodzi koledze, który zaczął tę dyskusję.
0
@michal26 Tak i tego nie odbieram, ale nie odbierajmy tego samego Koemanowi. Z resztą jak już porównujemy to, to spójrzmy na to jak wyglądały wówczas składy, wiek piłkarzy i dlaczego stawiano na takiego i takiego. Xavi zagrał Cubarsim przy Kounde, Araujo i Cancelo. Każdy doświadczony i gotowy do gry, Yamal obok Lewego i Raphinhi, dwóch gotowych i doświadczonych piłkarzy, Fermin z Gundo i Christensenem. To jest naprawdę rozsądne stawianie. Koeman podobnie stosował, w środku mieliśmy przecież za niego Frenkiego, Busiego, czy Pedriego - jeden młodzian i prawie gotowy Frenkie, jak już nie gotowy do najwyższego poziomu. W obronie Mingueza/Dest, Alba, Pique, Araujo/Lenglet - zazwyczaj jeden młodzian. W ataku Messi, Griezmann i Dembele. Takie przykłady podam. Obaj stawiają/stawiali i robili to rozsądnie.
7
@PatrykBarca No Xavi też za bardzo wyboru nie ma przecież za bardzo. XD
E. A Balde jak debiutował, to zaraz kontuzji doznał, więc tyle było ze stawiania na niego u Koemana. A za Koemana pamiętaj, że w obronie już miałeś po prawej Desta, Mingueze, a w środku Araujo dopiero wchodzącego do wielkiej piłki. To było normalne, że dwóch doświadczonych grało, przecież nie można opierać obrony na trzech młodzianach.
1
@Emhyr DNA Barcy rządzi w pucharach.
4
@Kengo trafimy na Paryż i półfinał nasz.
3
Lewy wczoraj przy tym pierwszym golu, to niewiele zrobił, bo ani on, ani stoper niedoszli by do piłki, kluczowy był przy drugim golu, gdu zrobił przestrzeń dla Yamala do podania i odizolował Raphinhe do 1 na 1. Ogólnie bez piłek, ale robił robotę stojąc z przodu i później strzelił gola dzięki temu. Chociażby sytuacja strzelecka Raphinhi w drugiej, to ruchem zabrał dwóch lub trzech, przy golu na 3-1 zabrał stopera na siebie i otworzył uliczkę do podania dla Sergiego.
0
Kurde, źle z tymi bramkami stawiałem wczoraj. :| CK było w Londynie, a BTTS w Barcelonie, a nie na odwrót. No cóż, i tak następny mecz jaki obstawię, to zapewne ćwierćfinał.
0
@masa11 Tak jak Christensen. Potrzebowałby czasu, aby nauczyć się grać 360 stopni. Na ten moment gra twarzą do bramki, a tam by grał twarzą, ale do obu bramek. 360 stopni.
0
@mrboom Bo u nas są przecież turyści i oni stadion wypełniają. A do tego bodajbLaporta jest skłócony z grupkami kinicowskimi.