0

Porto to bierze.

0

@tbas Ja oglądałem kątem oka, bo miałem dwa mecze odpalone. Akcje szły w obie strony, ale trochę lepsze miał Arsenal, jednak nie wydawało się, aby byli lepszym zespołem.

0

A Arteta też dobry. W 90 minut 1 zmiana. Widać, że szkoła Pepa. A narzekacie na Xaviego. ;D

0

@Derean Nikt się nie wysypał. XD Dobre. :D

1

Co ten Arsenal. Spieli portki w presezonie w meczu z nami grając jak finał UCL i sił nie mają na UCL przez to?

0

@Fake69 Ale co nie tak? Chris miał kartkę i go zmienił, a Lopez nie dojeżdżał. Reszta dawała radę, a nawet dobrze grała. Jedynie mógł Gundo zdjąć, ale no widzisz kogo mamy w środku pola. XD Później zdjął Raphinhę i faktycznie - tu mógł dać na Roque, ale postawił na bardziej doświadczonego zawodnika.

0

To teraz wylosować Paryż i półfinał nasz.

0

Pepe fauluje Odegaarda i brak karnego. XD

23

Jeszcze siatę założył wstając. XD Messi kiedyś z Kolumbią w Copa raczkując mijał rywali.

1

Roberto i Robert! Pograli chłopaki!

0

Roberto w jednej akcji dwa podania do przodu. La Rambla w szoku.

3

Co? Jaki faul? On jest ślepy.

0

Trossard i Arsenal 1-0!

1

Araujo, KOunde, Gundo. Pierwszych dwóch pięknie trzymało linię, a trzeci pokrył.

1

@Culer9002 W sensie tym czarnym?

1

Są w gazie i taka krótka przerwa może wytrącić ich z tego. Oby jednak nie.

2

Raphinha dzisiaj wylosował Ronaldinho na kole, jak swego czasu Dembele.

1

Ktoś się czegoś dzisiaj obawiał? Tu się szykuje manita do przerwy.

0

@Dajnatace Kogo nabrał, tego nabrał.

0

Felix? Na co komu Felix, nawet Raphinha go wyprzedza w hierarchii. XD

5

Jak to nie jest faul????

0

Obaj wysoko z nogą i to Christensen niby faulował. XD

0

@regatta52 Spalony był, to nie było co ratować tak naprawdę.

1

Ale Araujo nadrobił tam do Oshimena. :O

0

@macio_944 Nie brakuje. Jak juź kogoś na lewą stronę z atakujących, to Roque, ktòry gra dla druźyny.

3

Oby to wyglàdało tak:
Kounde, Araujo, Cubarsi
Chris, Gundo
Lamine, Rapha, Fermin, Cancelo
Lewy

0

Barcelona CK + wygra i Arsenal 1 + btts.

0

@JarekS ogòłem opieranie finansów klubu na zrobionym wyniku to największa głupota jakiej można się było podjąć, zwłaszcza przy tylu specjalistach ile było na początku po wygraniu wyborów przez Joana. Do tego dobór trenera pod to to był błąd ogromny. Wprowadzasz młodego trenera, który ma niesamowity autorytet ze względu na nazwisko, to powinieneś dać mu się rozwijać, a nie dokładać presję. Teraz specjalistów nie mamy, a ten trener ucieka, bo widzi, że nie daje rady i chce dobrze dla klubu zrobić w ten sposób.

0

Liczę, że jak już wystawi kogoś na trzeciego napastnika z lewej, to Roque. Lepiej aby on poczuł smak meczów w UCL, aniżeli ten Felix, ktòry gra pod siebie, a w dodatku nie jest naszym zawodnikiem. Ale jak wyjdzie, to liczę, że w końcu zagra dobry mecz.

0

@JarekS AI twierdzi, że UCL nasza, to nie ma żadnych obaw o to. :]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?