Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
7 spotkań, 13 punktów straty. Do zdobycia wciąż 21. Leverkusen tak naprawdę jest 3 mecze od Mistrzostwa.
0
@Emhyr Chłopie, on przyszedł w środku sezonu. Jedyne testy jakie dostanie, to przy dobrym wyniku z ławki. Od nowego sezonu będziemy rozmawiać, czy jest przydatny, czy nie, jak spędzi presezon z ekipą u nowego trenera, a potem pokaże się wówczas, czy to z dobrej, czy to słabej lub przeciętnej strony.
0
@Xxxbarca4ever W każdym meczu ryzykujemy urazami. Proszę Ciebie. Ryzyko kontuzji w każdym spotkaniu jest takie same. Jesteśmy gównianie przygotowani do sezonu fizycznie, więc niezależnie od tego czy są po kadrze, czy po zwykłym ligowym, to ryzyko jest takie same. A po kadrze liczy się złapać dobry rytm meczowy, bo piłkarze przez krótki okres byli poza klubem, grali z innymi piłkarzami, w innych systemach, co ma wpływ na lekkie zaburzenie tego, co buduje się przez cały sezon. To jest największy minus kadr, a nie ryzyko kontuzji, bo latali. Latają, jeżdżą autobusami, podróżują pociągami cały czas. Mają ciągle praktycznie ten sam czas regeneracji. Problemem może być jedynie inna intensywność treningowa na kadrach, ale jeżeli oni tam nie złapali kontuzji, to tutaj też nie powinni. Słowo klucz - powinni, bo wiemy, jak są przygotowani fizycznie w tym sezonie, mimo poprawy przed kadrą.
0
Wrócił do kadry El Tiburon, to mam nadzieję, że dostanie minuty z ławki w drugiej połowie. Potrzebny nam potężny rekin na Paryż.
1
@Kubsoleon Pomijam fakt, że i tak od pierwszej wychodzi Lamine, Cubarsi, czyli niepełnoletni piłkarze i Fermin, czyli po jednym młodziku w każdej formacji.
@TR3YWAY Ułóż lepszą z tego co masz.
@Xxxbarca4ever Jakie rotacje? Gramy mecz za trzy dni kolejny, że wymagałoby to spotkanie rotacji?
13
Następny mecz za póltora tygodnia, a ludzie w szoku, że gra once de gala. XD Do tego mimo, że tracimy trochę do Realu, to cały czas mamy matematyczne szanse na mistrzostwo i trzeba gonić z tego powodu, niezależnie od rywala.
1
@Emhyr @Popitek12
Start - Neymar
Bench - Ronaldinho
Sell - Vini
Ale tylko dlatego, że uważam, że piłkarsko Neymar>Ronaldinho, minimalnie. Uważam, że młodszy Brazol był trochę bardziej efektywnym piłkarzem.
2
Bierzecie zimne prysznice, albo kąpiel w lodzie?
0
@Dako Gundo, Lewy, którzy blisko końca kariery są. Felix XD. Cancelo nie wykupiony. Fajny trzon. Dwa dziadki piłkarskie, w tym dwóch kolejnych to nie nasi piłkarze, a jeden z nich to totalny przeciętniak gorszy od Ferrana Torresa.
0
Co jest, Xantares i Woxic na majorze. XD. Naprawdę dużo mnie ominęło na scenie csa widze.
0
@Encore Ja jak gadałem z kolegami kto wejdzie, to mówię, że Spirit się wyłoży. No swoją mapę przegrali, a teraz na nuke stracili przewagę i doszło do dogrywki, a do tego 3-0 w dogrywce zamienia się w drugą dogrywkę. Nie no, trochę żałuję, że jednak się ich posłuchałem, bo wiele wskazuje, że FaZe to zrobi. :(
2
Aż się przypominają stare dobre czasy la rambli.
https://www.instagram.com/reel/C4dmbivo0H3/?igsh=bW9ud3h1NXdiYWJi
0
@Rust_Cohle sparingu jeszcze nie było. Ale prawie sam siebie raz znokautowałem. XD
0
@ranger3120 Chyba nawet jej się podoba, bo wczoraj wsm shadow boxing z 30minut robiłem po treningu siłowym, a ona się przyglądała. Chociaż w sumie parę osób na siłce patrzyło na mnie jak na debila, a ja walczyłem z cienoem. Od jakiegoś czasu ćwiczę przed zaatakowaniem jej. Już parę razy wdałem się w dysksuję z dziewczynami, więc takiego strachu już nie mam przed tym.
3
Powiem wam, że trenowanie boksu naprawdę pomaga. Dawno nie czułem takiego rozluźnienia w głowie. Do tego podbudowało to trochę moją pewność siebie. Bardzo polecam zapisać się na jakieś sztuki walki, nawet jeśli to ma być tylko raz tygodniowo. Cała negatywna energia, złość, smutek, czy cokolwiek macie w sobie... można to łatwo wyładować na takiej lekcji, a do tego można nauczyć się czegoś w celu samoobrony.
7
@ToWinaSedziego Pierwszy złapany widzę.
6
To jest żart, Męczennik co chwile rzuca gestami, obraża sędziów, prowokuje i beczy na boisku, a nie jest za to karany, a Xavi za reakcję na sytuację z boiska zostaje wyrzucony, zawieszony, a komitet mając dostęp do wielu kamer, ludzi czytających ruchy warg nie potrafi zdjąć tego zawieszenia, tylko je podtrzymuje.
0
@Cvzx chodzi mi o kontuzje.
0
@david89 Messi - mówi to panu coś? On poważnie zaczął grać od Guardioli, bo wcześniei też sporo kontuzji miał.
0
Co zrobił Męczennik wczoraj?
1
@Zoker za Sousy wynikowo może było ciężko, ale wprowadzał coś nowego w tym zespole i patałachem nie był.
3
Trochę burdel, ale no jest danie. Ryż, rumsztyk (rumpsteak) w formie gulaszu, brokuły, marchew, papryka i sos pomidorowy wmieszany w to wszystko, ale jak zwykle - za mało. ;D
https://zapodaj.net/plik-bohdbfRs2M
@pioz123 @Kluivert_P
19
@ViscaelBarca2007 Xavi najlepszy z całej czwórki wymienionej. Kończę temat.
0
@Deviler wszystko.
0
@Worny El Tibruon.
2
Powoli, krok po kroku jest lepiej chłopaki.
0
Laporta czeka, Julek czeka. Laporta jest fanem Niemieckiej myśli szkoleniowej. Julek chce wrócić do piłki klubowej. Xavi odchodzi. Barcelona będzie potrzebowała trenera. Połączyć kropki i wszystko się zgadza.
0
@ViscaelBarca2007 Cicho, nie psuj narracji.
1
@Emhyr Ja w dyskusję nie zamierzam głębiej wchodzić, bo wymaga to wyjęcia ogromnego podkładu, a także wiedzy w wielu sprawach. Czasu na przygotowanie sobie tego nie mam za bardzo.
2
@michal26 mamy polityka u władzy, więc odpowiedź prosta. W podcascie redaktot Błażej świetnie wyjaśnił naszą sytuację.