0

@Rust_Cohle ja też nie wiem. Kim jest ten użytkownik? Jakiś z grona Bartków, czy ktoś inny?

0

@Deviler @Sulimo @Kgorecki2500 Ja mając 177cm czuję się niski.

1

@catalanian09 Powiedz to Laporcie, który musiał uszczęśliwić Mendesa.

0

@JarekS Tzwn. genialne ruchy Laporty prowadzą do problemów. Kontrakty dla młodych, jak dla gotowych piłkarzy, a do tego Ci młodzi mają problemy ze zdrowiem. Fati, Pedri, Gavi, Araujo. Nawet jak nie mają lub mieli, albo nie było takiej perspektywy, że mogą mieć problemy, to jednak - On dał chore dla młodych kontrakty, co na standardy Barcelony wydaje się normalne, tak na standardy topowych klubów - nie jest.

0

@Cule1234 Powiem tak, jak Frenkie wyjdzie od 1', to jestem przekonany, że stracimy bramkę w tym meczu.

2

@Kgorecki2500 Pierwsze 10 minut The Batman. Zamykam.

0

Ilekroć upadamy, to tak długo, jak się uczymy na tych upadkach, w pewnym momencie powstaniemy i wyjdziemy z tego zwycięsko. Cierpliwość, determinacja, motywacja, dyscyplina, oddanie celowi. Miłego wieczoru.


0

@partymaker Dałem tak o na remisik, odpalam, minuta mija i gol na 3-1. Hehe. Przynajmniej asysta była cudowna. :D

2

Ale Nunez robotę zrobił przy tym golu. Gdyby nie ten ruch, to defensor by stał w miejscu lub dalej tak truchtał, a tak wygonił go lekko i łamał linię spalonego.

1

@HighestInTheRoom Nie jest Argentyńczykiem, to wiesz. To samo z Nunezem chociażby.

1

Dawać United, zepchnijcie Liverpool z pozycji lidera!

1

@NeroTFP1 Ale bólu w stopach to jednak nie wyleczy. ;P

E. Dodam, że zajęło mi to 4.5 godziny wliczając bieganie. Liczyła apka samsung health.

1

@NeroTFP1 Mi podbiło moje kroki głównie 30minut biegania, ale z samego chodzenia, to połowa twojego, więc uznam to za dobry wynik u siebie.

3

@michaleu Pewnie liczy 'machanie' ręką.

1

@July_6_BcN No ja akurat mam czas teraz, to nabijam. W Pn były 22k bodaj, wtorek i środa jakoś 14k, teraz 36k. Jutro pewnie zejdę z tym, w sobotę podobnie, ale w niedzielę planuje sporo nabić.

0

@Azi Dużo dało 30 minut biegania po bieżni, ale też dwie podróże na siłownie. Rano trening siłowy, a później było bieganie i boks. Łącznie może z 24k na tym nabiłem, albo 25k. Reszta to spacerowanie po mieście w środku dnia.

4

36000 kroków dzisiaj. No nie powiem, trochę w stopy to dało.

0

@Lionel_Messi10 Ale ma UCL, a Copa to jest odpowiednik UCL. Nie chodzi mi o to, że wszystko co można zgarnąć w każdym klubie, a wszystko co jest do zdobycia, czyli liga, puchar kraju, superpuchary, rozgrywki kontynentalne, MŚ, KMŚ i rozgrywki kontynentalne reprezemtacji.

1

@Lionel_Messi10 Messi chyba jest jedynym, ktòry skonpletował wszystkie puchary.

1

@Emhyr Ale nikt mu nie zabroni trenować, tylko nie będzie grał.

1

@aleksandrowielki @alone49 do godziny w sumie zamierzam wrócić do domu, więc jeszcze kroków nabiję do tego czasu. 3 kawa do tego wlatuje teraz. ;D ale nabuzowany będę. A jeszcze z rana przedtreningówka była.

0

@alone49 30k, ale to w robocie nabiłem wtedy.

0

@aleksandrowielki Kebsik lub pizza. ;P

1

U mnie 11.34, a ja już mam 16k kroków nabite. Ładny dzień, a jeszcze potem z buta znowu na trening (boks) + 30min biegania na bieżni, to te kroki pójdą jeszcze wyżej. Chyba rekordzik dzisiaj zrobię nowy.

0

@PatrykBarca nie byłem pewny, czy aktualnie grają w PL.

0

@Visca_barca szkoda, bo akurat spojrzałem kto gra w PL i grał kiedyś w UCL i to jest Nottingham chyba.

0

@Visca_barca nie doczytałem.

0

@Visca_barca Blackburn.

0

@MesQueUnClub96 wykluczyłem trzymanie się tylko angielskiego potym, jak mi odpowiedział w poprzednim poście, ale widzę dał ci Like, to trzeba się trzymać Anglii.

1

@Visca_barca No to może Udinese?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?