0

@Mixtape Ederson dopiero po kontuzji wrócił.

1

@Cule1234 Wyjść tymi co grali ostatnio. Roberto, Fermin, Gundo. Nie ryzykować zdrowiem żadnego piłkarza i tyle.

0

Fart nie fart, De Bruyne po powrocie po kontuzji tym sezonie w meczach z wielkimi markami PL:
Chelsea, Liverpool, United, Arsenal, Tottenham - asysta. Z Newcastle gol i asysta, czyli łącznie gol i 2 asysty.

W pozostałych meczach 3 gole i 11 asyst. Wszystko liczone po powrocie po kontuzji Belga.

0

@MesQueUnClub96 no jak widać nie. Jak spojrzysz, to on z przeciętniqkami robił liczby. Z takimi ekipami:
Burnley, Huddersfield, Brentford, Everton, Kopenhaga, Luton, Crystal Palace - zrobił z nimi 3 gole i 11 asyst.
Z Newcastle gol i asysta, a z Chelsea, Liverpoolem, Totkami, Arsenalem, United tylko asysta. Jak widać jest nierówny.

1

@TheNekro94 jeżeli w top składzie ktoś nie jest w formie, to czemu ma grać? Bo na papierze topowy?

0

City idealny skład na under 2.5.

0

@4drian0 zajebiste tłumaczenie.

0

@tbas @Kubsoleon znaczy bardziej żartuję sobie, bo wspomniał 2-3 rqzy w wywiadzie o tym.
@Encore A jak był Messi i robił im tam grę, to też Mbappe był najlepszy?

0

Pamiętajcie - PSG jest faworytem w tym meczu, a do tego kupili od nas Dembele.

0

Ćwiczycie szyję?

0

@jacobFCB De Jong gra głęboko przeważnie. Z resztą obaj przy takim składzie rzadko kiedy graliby od bramki do bramki. Byliby ustawieni bardziej asekuracyjnie względem piłlarzy ofensywnych, więc żaden by nie grał od bramki do bramki. Odpowiadaliby za to za dystrybucję piłek i asekurację. Zazwyczaj jak dobrze pamiętam, to oni grali do 25-30metra bramki rywala.

0

@jacobFCB no nie. Jak już to Gundo.

1

@jacobFCB bardziej stoperów co musieliby łatać co chwile dziury.

1

@Emhyr Do Liverpoolu też byli elegancko ubrani 5 lat temu. W nagrodę elegancki wpier...dziel dostali.

0

@joloskyy a czemu golf?

1

@Kidd Jeszcze nie.

16

Jutro Lewy robi Marquinhosowi to co Suarez zrobił Luizowi 9 lat temu, a do tego strzela gola.

3

@Rust_Cohle gdzie, in po prostu chciał zaserwować jak w siatkòwce.

0

@escarabajo A mogłem to dołożyć, bo to był pewniaczek wsm.

1

"Strzeliłeś w tym sezonie dziewięć goli, z czego trzy przeciwko Atlético i trzy przeciwko FC Porto. " Albo złe tłumaczenie, albo dziennikarz się pomylił, bo strzelił, ale łącznie 3 gole w tych 4 spotkaniach.

0

@Emhyr dziwne to uniwersum.

0

AJ, Inter pięknie rzutem na taśme. Zostały Portugalczyki.

1

Luis Enrique w klubowej piłce w okresie od kwietnia do końca sezonu:

Sezon 11/12 okres od kwietnia do końca sezonu AS Romy:
3 wygrane, 3 remisy, 3 przegrane. Gole strzelone: 18, gole stracone: 19

Sezon 13/14 okres od kwietnia do końca sezonu Celty Vigo:
4 wygrane, 1 remis, 2 przegrane. Gole strzelone: 15, Gole stracone: 10

Sezon 14/15 okres od kwietnia do końca sezonu FC Barcelony:
13 wygranych, 2 remisy, 1 przegrana. Gole strzelone: 46, gole stracone: 10

Sezon 15/16 okres od kwietnia do końca sezonu FC Barcelony:
7 wygranych, 0 remisów, 4 przegrane. Gole strzelone: 30, gole stracone: 8

Sezon 16/17 okres od kwietnia do końca sezonu FC Barcelony:
9 wygranych, 1 remis, 2 przegrane. Gole strzelone: 35, gole stracone: 15

Podsumowując Luis Enrique w końcówkach każdego sezonu w klubach na 55 spotkań:
wygrał 36 z nich, zremisował 7 z nich, a 12 z nich przegrał. Jego drużyny strzeliły w tym okresie 144 gole, a straciły 62 gole.

4

@Blanco16 Ale za to Mendesa.

0

Zagłębie-Górnik. Łatwy btts. To teraz jeszcze Inter i w Portugalii remisik.

0

@Aragorn33 w sumie tak jest co okienko.

0

Ronaldo z Al Hilal grał w 4 meczach dla Al Nassr. 1 z nich to był Arab Club Champions Cup. W jednym z tych czterech spotkań zdobył jedynie dwa gole w meczach przeciwko tej ekipie. Był to wówczas jedyny wygrany mecz na ten zespół przez ekipę CR7 z Portugalczykiem w składzie. Było to właśnie spotkanie w Arab Club Champions Cup. Al Nassr wygrało wówczas 2-1 po dogrywce. Pozostałe trzy mecze, to kolejno 2-0, 3-0, 2-0 dla Al Hilal. 2 spotkania były ligowe, a jedno towarzyskie.

0

Mcgregor wróci, czy nie wróci do UFC? Ponoć przeszedł 5 testów pomyślnie i jest niby czysty.

0

@MesQueUnClub_87 miałem lekkie gwiazdki jeszcze jak odczytywałrm i przeczytałem ile ważysz. XD Od ponad roku ćwiczę. A poprawnie przeładowuje dopiero od września zeszłego roku. W październiku max był 170kg.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?