Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@arasz1819 @MesQueUnClub_87 @Comentateiro Teoretycznie - aktualna pompc powinna być lepsza. Frenkie z większym bagażem doświadczenia, Gundo w aktualnym wieku>Busi wtedy i tylko Roberto, a wtedy grał Pedri, jeszcze dziecko. Jednak jak spojrzeć szerzej, to bardziej porównywalnie to wygląda, bo wówczas był pivot, a ostatnio nikogo. Gundo przewyższał i przewyższa poziomem Frenkiego i Pedriego, czy Sergio, ale dalej - to jeden piłkarz. Frenkie wracał po kontuzji, a Roberto to Roberto, pracuś na boisku, nic poza tym.
4
@Comentateiro Xavi>Koeman, zamykam temat.
0
Roma wygrywa z Milanem pierwszy raz od 2019 roku. W dodatku to jest pierwsze wyjazdowe zwycięstwo z zespołem z Mediolanu od 2017 roku.
1
O, Felix w końcu zrównał się z Ferranem. Myślałem, że jak Hiszpana nie było, to go wyprzedzi w kanadyjce fcbarca, a tu proszę.
0
Brawo Marsylia. Praktycznie drugie zdarzenie odhaczone, bo Aston raczej tego nie wypuści. Teraz Liverpool dwa gole, Milan comeback i Leverkusen niech w końcu strzeli i wygra.
1
Ej Kohel, a ten Liverpool strzeli może dwa gole?
0
@abram3k no Cubarsi. Przez jego głębokie zejście Frenkie musi być bliżej Cancelo, a do tego podczas przekazywania krycia przez Roberto, Cubarsi jest spóźniony, bo dał się ściągnąć dosyć głęboko przez piłkarza PSG.
0
@abram3k a w kogo strefę ten Vitinha wbiegł, bo zostawił ją otwartą? Cubarsiego.
0
@mrboom z PSG był Leo i faza pucharowa.
0
@Cvzx @mrboom za Koemana również. Juve 0-3, PSG 1-4.
0
@abram3k No i Cubarsi przy drugim golu popełnił błąd.
0
@insp1re to, że w lidze daje radę jest niesamowite, ale w meczach z Atleti, czy Realem widać po nim było, że te ekipy mają za wysoki poziom na ten moment dla niego. Kluczowy będzie tutaj jego rozwój.
8
@abram3k no ciężko, żeby dojeżdżał skoro gra pierwszy sezon na takim poziomie taktycznym i fizycznym.
1
Gundo teraz formie złapie, ramadan się kończy, kebsik wleci i ogień.
0
@ElTomas no podąża i do pewnego momentu dobrze robi, ale tam powinien stać Cubarsi i asekurować przestrzeń do ewentualnego wejścia, to raz, a dwa do asekurowania Cancelo, jakby ten dał się minąć, a jego tam nie ma, bo dał się wyciągnąć z łatwością.
0
@ElTomas piłkarz ze środka pola nie powinien opuszczać pozycji jeżeli jest krycie strefowe. Tutaj Cubarsi powinien asekurować tą przestrzeń do ewentualnego wejścia, a nie Roberto podążać i zrobić dziurę przed polem karnym. Do tego Frenkie źle ustawiony przez złe ustawienie się Cubarsiego. Młody dał się zrobić tu jak junior, którym jest.
1
@MesQueUnClub96 i bez niektórych z nich zaszli dalej, jak z nimi.
0
@Kengo Przed sezonem obstawiłem za £10 wygraną UCL, do wygrania £140. Do tego parę lat temu przed przyjściem Xaviego w głowie miałem taką wizję, ale się nie spełniła za dobrze. 22/23 obstawiałem bez pucharów, a tu był dublecik, dopiero 23/24 stawiałem na wygraną ligę, a sezon później Dublecik lub UCL. Xavi przyszedł i robi wszystko szybciej, niż stawiałem, że zrobi parę lat temu.
2
@P33ck ja zawszw preferowałem profil skrzydłowego podobny do Dembele, ale jak @JarekS stwierdził kiedyś - piłka od tego sposobu gry odchodzi, coraz mniej ekip ma takiego skrzydłowego, a z topowych zdecydowanie mniej skrzydłowych o profilu Ousa jest. Real, PSG, Bayern i my. Live, City, czy Arsenal majă skrzydłowych o profilu podobnym do Raphinhi. W Barcy oczywiście jest system z skrzydłowym o profilu Ousa - masz Yamala nie bez powodu.
1
@P33ck dobry piłkarz, ale nie pasuje do nas profilem.
0
@ShawnC @ElTomas przy drugiej bramce to zawalił Frenkie mocno, ale Cubarsi też za daleko od otwartej przestrzenii, powinien trochę bliżej się ustawić w celu asekuracji, zwłaszcza że w polu karnym piłkarzy PSG nie było za dużo.
0
@LM10GOAT Aaa, to lipa.
0
@The_Man w UCL dwa dwumecze na Atleti - dwa razy odpadaliśmy.
0
@kondziu88 Chris od 1'. To samo Inigo, Lewy.
2
@Lionel_Messi10 A Suarez? Bo wsm postawiłem btts + gol Luisito.
0
@mariogbch trójka.*
7
Najgorsze jsst tylko to, że rewanż nie jest na CN.
0
@Peniu Nie gra. W wyprowadzeniu jest z tyłu. W defensywie tak, ale nie gra jako stricte PO ze względu na to jak gramy z piłką. Idziemy wyżej, on jest niżej i blisko środka, a jak już jest wyżej, to są to pojedyńcze wypady.
14
Zeszły sezon Kounde bardzo dobry. Jedynie końcôwki meczów w drugiej części nie dojeżdżał zajechany. W tym wejście w sezon genialne, po kontuzji fatalnie grał, a od lutego znowu gra znakomicie. Co łączy to wszystko? Pozycja prawego środkowego obrońcy. Noe gra stricte jako PO, a włąśnie jako ten pomiędzy.
0
@Sawik_10 nie grał.