Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@VegetaPolska @Mlodypro101 Macie chłopaki, może Davi wam pomoże.
https://www.instagram.com/david_meessen/
1
@Benz Nie, ja mam inne cele. Z resztą już progresują w niektórych aspektach mojego życia.
1
@Mlodypro101 tak z ciekawości, gdzie mieszka na Wyspach?
0
Kirde, nawet nie wiedziałem, że to powstało na live. Dobry chłop.
1
@Mlodypro101 David Messeen nie poleca long distance relationship. Spróbuj po prostu zapomnieć o niej i tyle. Siłownia, medytacja, może wyżalić się do najbliższych.
0
@Herato Nie wiem czemu, ale z Serie A mi się skojarzyło to i szukałem w Milanie. XD Potem zobaczyłem Bayer, Writz 3 bramki, jego jedyny klub i x1 Mistrz kraju.
4
@Herato Florian Writz.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
To kto robi jutro Iniestazo? Gundo, czy Pedri?
0
@MichuZ44 01/02, 03/04, 06/07, 11/12. W tych latach Baya też nie wygrywał, a UCL nie wygrywaliśmy. Ale za to w 3 na 4 przypadkach osiągaliśmy półfinał.
0
@arsenallondyn0 Ultrona nie postrzegałem nigdy jako potèżnego. Hobbita nie widziałem.
0
@qbuteq No zazwyczaj jego wrogowie potrzebują jego momentu słabości, gdy jego uwaga jest odwrócona, aby go pokonać. Ewentualnie jak są w przewadze, to próbują stawić mu czoła, a zazwyczaj kończy się tym, że unikają starć z nim.
0
Czy Optimus Prime to najpotężniejsza postać fikcyjna w filmach?
3
@Worny Gaspart geniusz. :D
0
@marcin62 @DLFCB U mnie nie ma, a jest zwykłe przemyślenie. Barcelona na pierwszym, na drugim Arsenal, ale już się wykoleił w lidze, a UCL też się wykoleja z Bayernem niestety.
@Messibestplayerintheworld Na ten moment tak, ale w przypadku odpadnięcia Barcy i (dla mnie) Arsenalu, będę już tylko jemu kibicował wtedy.
1
Kurde, z jednej strony fajnie, jakby Guardiola obronił tryplet, ale z drugiej - my wciąż jesteśmy w grze o UCL, więc no fajnie jak nie obroni tego trypletu.
1
@Volk Potrzebny był pewien Anglik, aby to przerwać.
0
Inter w następnej po następnej kolejce wakacje może zacząć praktycznie. ;D
0
@ViscaelBarca2007 Ten brak doświadczenia może dużo oddać w złym kierunku w przyszłości, jeżeli dallej będą się tak wykolejać na koniec sezonu. Im dłużej jest Pep w City, tym większe szanse, że na dłuższym dystansie Ci piłkarze staną się zwykłymi dobrymi piłkarzami, chyba że w końcu wygrają coś znaczącego w postaci ligii, bo po prostu w kluczowym momencie będą się wypalać psychicznie, coś jak my to mieliśmy, ale u nas powodem było pierw rozluźnienie, a potem dopiero zamieniło się to w strach.
6
No to City jedzie po obrone trypletu w tym momencie. Arteta zesrał się metr przed kiblem. Znowu.
0
Pamiętajcie, nawet ręcznik czasami złapie jakiegoś farfocla.
0
@P33ck łatwy dublet.
1
@Faro A Frenkie zagrał słabo.
1
@kigani aż to sprawdziłem i masz rację. Yamal miażdży Felixa w obronie.
1
@Faro chłop zagrał drugi raz po kontuzji. XD
1
W ostatnich latach to Real i Barca naprzemian się deklasują punktowo z wyjątkiem dwóch sezonów.
17/18 i 18/19 - Barca zdeklasowała ligę, 19/20 i 20/21 było trochę odejściem od tego, a potem 21/22 Real, 22/23 Barca i znowu Real. 5 z ostatnich 7 sezonów, a lider ma praktycznie 2-4 spotkań w zapasie.
0
@Blanco16 Fermin oddał 4 strzały i zaliczył 3 kluczowe podania. Reszta pomocników + rezerwowi (wszyscy) nie byli nawet blisko tych liczb, gdyby ich liczby dodano razem. W skrócie Fermin odpowiadał za 7 z 12 akcji strzeleckich.
0
@kamilos1214 masz z nią jakieś zdjęcie, na którym jesteście razem w Szkocji?
0
@kigani przy golu Vitinhi, to spartolił Cubarsi, Raphinha i Gundo. Pierwszy źle ustawiony, a dwóch noe wróciło przez co byliśmy otwarci.
0
@kamilos1214 kup jej obraz.