0

@partymaker A kto w ataku nie wygląda tragicznie? Inaczej - kto poza stoperami nie wygląda tragicznie?

1

Gol. Zajebiście, ale problem. Ferran bez asysty. :/

1

@michal26 Andre Gomes? Mathieu? Digne? Ło panie, odkopałeś młodego Sergio!

0

Cubarsi jak Pique kiedyś. Dał sobie sitko i zabrał piłeczkę.


2

Patrząc na to kogo mamy na boku - Ferran dobra wrzuta, to samo Alonso, to dziwi mnie, że Guiu nie gra.

0

Wrzuta dobra, ale strzał taki no trochę wiadomo...

0

Romeu już może iść na ławeczkę.

0

Ferran ma dobrą wrzute, jest nie kryty, a ten się zastanawia gdzie podać. XD

0

@Faro Bo tam zazwyczaj gra Cancelo. XD

4

O wiele lepiej to wygląda z bordowymi spodenkami.

2

Vamooos Barca!!!!!!!!❤️❤️

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@TR3YWAY Widział Pan jaki kurs na to jest?

1

@norbi77 Oglądałem na Brytyjskim Viaplay, więc nie słyszałem naszych ekspertów.

0

A zagram sobie tak o. Under 1.5 i asysta Torresa, co może pójsć nie tak?

0

@JordiAlbion Barcelona.

0

Muriqi dzisiaj jak Lewy, tylko 10x gorzej. Schodził poza pozycję, coś tam próbował rozgrywać, a jak miał okazję, to nawet nie zagroziło to bramce Realu. XD Impotent jeden.

2

Muriqi co za baran...

0

Wchodzi Militao, to zaraz klops i brama.

0

Ale męki się szykują dzisiaj. XD

0

Czy Vitor Roque odda dzisiaj celny strzał?

1

@Faro Mallorca powinna strzelić z tego rożnego, a tak będą problemy w drugiej. Muszą wytrwać pierwszy kwadrans i strzelić po nim gola, bo jak nie strzelą, to ostatnie 10 minut + doliczony Real raczej zgarnie wtedy pełną pulę.

1

@Popitek12 Najlepiej wszystkie.

0

A stroje domowe?

0

Cud nad Manchesterem. Pep dokonał dwóch zmian.

0

Kane oferma, już nawet Haaland potrafi z jakimiś leszczami strzelić.

1

Pep i zmiany. Hah

0

Ambasada w ryk.

0

@abram3k @derus w sensie drugą w tym spotkaniu. Na 2-0.

0

Czy potężny Norweg strzeli drugą bramkę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?