Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@partymaker A kto w ataku nie wygląda tragicznie? Inaczej - kto poza stoperami nie wygląda tragicznie?
1
Gol. Zajebiście, ale problem. Ferran bez asysty. :/
1
@michal26 Andre Gomes? Mathieu? Digne? Ło panie, odkopałeś młodego Sergio!
0
Cubarsi jak Pique kiedyś. Dał sobie sitko i zabrał piłeczkę.
2
Patrząc na to kogo mamy na boku - Ferran dobra wrzuta, to samo Alonso, to dziwi mnie, że Guiu nie gra.
0
Wrzuta dobra, ale strzał taki no trochę wiadomo...
0
Romeu już może iść na ławeczkę.
0
Ferran ma dobrą wrzute, jest nie kryty, a ten się zastanawia gdzie podać. XD
0
@Faro Bo tam zazwyczaj gra Cancelo. XD
4
O wiele lepiej to wygląda z bordowymi spodenkami.
2
Vamooos Barca!!!!!!!!❤️❤️
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@TR3YWAY Widział Pan jaki kurs na to jest?
1
@norbi77 Oglądałem na Brytyjskim Viaplay, więc nie słyszałem naszych ekspertów.
0
A zagram sobie tak o. Under 1.5 i asysta Torresa, co może pójsć nie tak?
0
@JordiAlbion Barcelona.
0
Muriqi dzisiaj jak Lewy, tylko 10x gorzej. Schodził poza pozycję, coś tam próbował rozgrywać, a jak miał okazję, to nawet nie zagroziło to bramce Realu. XD Impotent jeden.
2
Muriqi co za baran...
0
Wchodzi Militao, to zaraz klops i brama.
0
Ale męki się szykują dzisiaj. XD
0
Czy Vitor Roque odda dzisiaj celny strzał?
1
@Faro Mallorca powinna strzelić z tego rożnego, a tak będą problemy w drugiej. Muszą wytrwać pierwszy kwadrans i strzelić po nim gola, bo jak nie strzelą, to ostatnie 10 minut + doliczony Real raczej zgarnie wtedy pełną pulę.
1
@Popitek12 Najlepiej wszystkie.
0
A stroje domowe?
0
Cud nad Manchesterem. Pep dokonał dwóch zmian.
0
Kane oferma, już nawet Haaland potrafi z jakimiś leszczami strzelić.
1
Pep i zmiany. Hah
0
Ambasada w ryk.
0
@abram3k @derus w sensie drugą w tym spotkaniu. Na 2-0.
0
Czy potężny Norweg strzeli drugą bramkę?