0

@Faro za tydzień La Liga będzie w ogniu.

0

@mekston Pep i zmiany.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Sean Strickland króciutko z dziennikarzyną.
https://www.instagram.com/reel/C2VlObHo-b2/?igsh=Z2pzNmUxNGlrc290

0

@kigani kogoś z ambasady Argentyny.

0

@michal26 Gavi w przyszłym sezonie.

0

@kigani jaki miałeś poprzedni nick?

1

@kigani jutro sensacja się szykuje, a za tydzień La Liga w ogniu.

0

To jutro tak:
Btts:
Newcastle-Totki
Atleti-Gurona

Juve gol. Barca, Mallorca i Rennes z wygranymi. Tak będzie.

12

@TR3YWAY Xavi między wierszami powiedział, że Roque nie ogarnia jeszcze.

0

O i gol kontaktowy. To jeszcze ze dwa dawać.

0

Ale chłop z Celty teraz zaprzepaścił akcje bramkową, a mogło być 2-1, to chłop prawą zamiast lewą próbował.

0

No i po kuponie. Betis 2-0. Ale fajnie ogólnie. Ostatnie 5 meczy Celty z nimi bez przegranej. Ostatnie 4 mecze Betisu to 4 przegrane.

0

Kurde, Praktycznie Celta już zamyka, bo Metz chyba nie wypuści. :d

0

Dobra, mogą już skończyć ten mecz w Augsburgu.

0

@kigani Co do gola.

Roberto odpuścił i to był błąd w pewnym momencie, ale wszystko zaczęło w tej akcji złe ustawienie Cubarsiego, który wyjściem zawodnika podążał za nim i nie poprawił w żadnym momencie swojej pozycji. Jechanie Frenkiego, czy Roberto tutaj jest bez sensu, bo Pau był poza pozycją i Frenkie musiał asekurować Cancelo przez to. A w miejscu, w którym był Pau znajdował się Araujo i tylko 1 zawodnik z Paryża, a na długi nikt nie wchodził, bo stali na granicy 16 metra. A do tego Roberto był tam sam na 16 metrze pokazując partnerom, że jest dwóch piłkarzy z Paryża. W tej akcji zabrakło też Gundo i Raphinhi, którzy byli zdecydowanie za wysoko.

0

@Emhyr Nie robi, bo postawiłem, że wygrają.

0

@Encore @Danny Gaucho weryfikacja.

0

@Rust_Cohle tu zgoda.

Powiedz to Betisowi, ktòry od 5 spotkań z Celtą nie wygrał.

0

Celta dzisiaj robi Betis.

1

@kanver_ Kane gol średnio co 77 minut, Lewy średnio co 60. Panie, z czym do Ludzi, to jest deklasacja. Kane musiałby naprawdę się postarać.

0

@kanver_ A w przełożeniu na 90 minut?

5

@Sysia11 Araujo? XD Faye też. XD dwóch sprowadzonych z innej szkółki, nieogranych na żadnym innym szczeblu La Masii poza drużyną B.

1

@Kidd Gdyby nie pewien Hiszpan, to lepiej by to wyglądało. Tak jak @arasz1819 napisał.

0

@Faro @pax pisał o jego wadach już od kego pierwszego sezonu. Ja w drugim sezonie gry krytykowałem Holendra, bo w sumie od drugiego każdemu dokładniej się przyglądam w meczach.

0

@szymonekk Ale trzeba przyznać - bardzo efektowne.

0

Dobry jest.


0

Ciekawi mnie czy Guardiola obroni tryplecik. Z resztą, on nie mówił czasem przed sezonem jakoś, że jak znowu wygra tryplet, to kończy karierę?

1

@MesQueUnClub_87 A tamten skład miał Messiego i Griezmanna. Dwie armaty w ataku.

1

@Comentateiro ogólnie nie chce mi się rozpisywać, ale w skròcie napiszę, że według mnie skład jest porównywalny, albo nawet trochę lepszy aktualnie od tamtego ze względu na ławkę. Jednak tu nie ma co porównywać, wtedy graliśmy u siebie, a ostatnio na wyjeździe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?