0

Ciekawe, czy zobqczymy walkę Islam-Conor.

1

@P33ck W zamian jest Islam.

0

@joloskyy zawodnik wracaĵący po kontuzji liderem ofensywy? A to nie miał nim być ten Felix, co zaliczył trzy strzały, z czego dwa dzięki dograniom od Hiszpana? Zdobył gola, fajnie, ale sam nie zagrał dobrego spotkania. Jedna sytuacja stworzona do Ferrana i gol, tyle z dobrej gry Portugalczyka.
@FCB_dimiC i tego nie neguję, ale podkreślam, że stworzył zagrożenie. Stworzył dwie sytuacje, a do tego sam do jednej doszedł. Tak samo Felix. Uważam, że cała ofensywa była tragiczna i nie zagrała dobrze, ale jeżeli zagrozili w jakiś sposób, to należy to podkreślić.

2

@joloskyy Doszedł do bardzo dobrej sytuacji, a do tego sam stworzył dwie. W pierwszej Felixowi po świetnej wrzutce, a w drugiej też Felixowi i to dużo lepszą, tylko że jego strzał przeszedł obok słupka. Jedyne co mógł lepiej zrobić, to uderzyć, bo sytuacja strzelecka była naprawdę dobra.

2

@qbuteq Jak tylko zszedł, to nasi coś pokopali. Nawet ten Felix zaczął jakoś wyglądać, bo coś mu wychodziła współpraca z Ferranem. Obaj w sumie stworzyli największe zagrożenie wczoraj.

2

@MesQueUnClub96 Powiem tak. Jak Bayer dzisiaj przegra, a od następnej kolejki Kane i Dier nie wyjdą na boisku nawet z ławki w żadnym spotkaniu, to Bayern wygra lige.

4

@MesQueUnClub96 Conor wraca? No i gitara.

0

Ta asysta to nie tyle co wizja, a po prostu to jak zagrał. Większość by podcinała, a on po ziemii wyłożył.

0

Justin, Charles i Alex wygrywają w nocy.

1

Jak wygramy UCL, to trzeba kupić koszulkę z kapitanem na plecach.

0

@kanver_ Pedri nic?

0

Ferran w pierwszej tragedia, ale w drugiej lepiej. To samo Felix.

1

Za Tydzień już tylko -5 będzie, a potem trzeba liczyć na innych.

3

Psy szczekają, karawana jedzie dalej.

0

@Who_you_mam Do pewnego momentu było ofensywnie. Jak widać, Xavi zadzwonił.

2

@matirix20 @AlexDark00 Pena to by wleciał z piłką do bramki.

0

Oscar pokazuje Xaviemu jak się zmiany robi. Raphinha za Fermina. Ofensywnie. Wcześniej też parę zmian, a wyszły bardziej ofensywne.

4

Marc Andre Ter Spidermen. Ter-Airlines. Marc Andre Ter Superman.

1

Trzeba przyznać - Felix i Ferran ładnie się szukają.

0

@against_modern_football A Chris czasem nie miał zawieszenia na plecach?

0

Zszedł Brazol i od razu lepiej gramy.

0

Miał 2 opcje po przyjęciu - Fermin i Ferran, to zaczął samemu chcąc minąć gościa... Kurde Yamal...

0

Jak to przerzucił, to już widziałem go łapiącego się za mięsień.

0

No i Felix się zrewanżował za zmarnowaną sytuację. XD

0

Felix w końcu na boisku. Szkoda, że Ferran po prostu siłowo nie uderzył.

0

Dawaj Guiu zaraz za jednego z impostorów z ataku.

0

'Nie, nie, nie... Nie było spalonego' - Machał paluszkiem napastnik Cadizu.

0

@Pedri16Future Ja rozumiem, że oczekiwania względem Barcy spadły, ale szanujmy się. Nie patrzmy tylko na grę, ale też na to jaki ma profil dany piłkarz. Felix to jest piłkarz, który powinien być difference makerem, a nim nie jest. Wyszła mu ta przewrotka, ale on nie robi przewagi, nie kreuje i nie przyspiesza gry. Do tego często gra samolubnie (nie dzisiaj).

0

@partymaker Parę razy dobrze wychodził, ale jemu się strony chyba pomieszały, bo to właśnie prawy skrzydłowy u nas ma kreować, a nie wychodzić. On robił przestrzeń często niepotrzebnie Ferminowi na pojedynki. Dobrze czasami się ustawił pod otrzymanie na wrzutkę szeroko i tyle. Widać, że wraca po kontuzji i ma problem z czytaniem gry. Pewnie Yamal lub Raphinha go zmienią.

0

@Pedri16Future Do gola, to wyglądał niewiele lepiej od jego partnerów. Dzisiaj jedynie stoperzy grają dobrze, Forta można pochwalić i Fermin solidnie z Roberto. Reszta to tragedia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?