0

Chrissssstensen! 1-0! Manita incoming!

3

Dzisiaj3z-3 po hat-tricku Yamala.

0

@MesQueUnClub96 Słabo. Oni mają się rozwijać pod względem taktycznym, kwestie presji i gry pod wynik powinni zyskiwać po wejściu do pierwszej drużyny. Obyśmy nie awansowali na zaplecze La Liga, chyba że w planie mamy zatrzymać rozwój młodych piłkarzy.

1

Los chyba wyjmuje mi rękę i chyba próbuje pomòc w pewnych sprawach. Zobaczymy czy to się skończy powstaniem, czy plackiem.

0

@Visca_barca RB Lipsk.

0

@Visca_barca Freiburg.

0

@Visca_barca Hamburg.

0

@Visca_barca Heidenheim.

0

@Visca_barca Union Berlin.

0

@qbuteq Nie widzę błędu w tym, tylko chodzi mi o samo powiedzenie.

5

@Culer9002 To już nawet nie angielski, chłop pewnie po Polsku by to samo napisał. :D

0

@szymekdymek Z PSG mówił, że wygrana po jego golu. :D

0

@Rl9k1nG Mówi się 'Better late than never', czyli 'Lepiej późno, niż wcale'.

3

Ale on to spartolił...

0

Klepu, klepu i w trybuny.

0

@P33ck Wielki Beton. :P

0

A mam nadzieję, że Soto Grado nagle zacznie gwizdać wszystko przeciw nim. Nam za rękę przy ciele da karnego, czerwo za faul taktyczny na żółtą dla Realu i za jakiegoś bicka Viniciusa anuluje gola. :)

0

@Rust_Cohle No jak sędziowie i Jackson robią wszystko, aby Chelsea nie wygrała, to raczej tak.

0

@blakkudium Niech stracą gola, bo na kuponie poza Czelsiokami, to mam gol wilków i 1Girona.

0

@RosjaninBut City Pepa?

0

Dawaj Baya jeszcze jeden gol i można was skreślić z kuponu.

1

@blakkudium postawiłem czyste 2 tutaj. XDD

0

@Encore Wembley, pòłfinał FA.

0

City dzisiaj imo leci z pucharu. Wątpie, żeby mieli wystarczająco paliwa po środzie. Chelsea powinno to wziąć w regulaminowym.

0

@kigani Nie, zawdzięczamy to lagom Cancelo, bo nawet w 10 - PSG miało problem ze stworzeniem dobrej sytuacji. Jedynie rzut rożny gdzie Lewy nie wyszedł. Cancelo dostał dwa lagi, przy jednym gol, przy drugim karny.

0

@ViscaelBarca2007 np. Spójrz tak - strzelamy 2-3 gole w Monachium lub wygrywamy i inaczej wygląda dwumecz z Interem i późniejszy klasyk. Dlaczego? Bo budujemy mental i pewność siebie. W Mediolanie brakło szczęścia i sędziego wówczas. Gol z dystansu po chwili nieuwagi naszego piłkarza, a do tego nieodgwizdany karny. Jedynie w obu rewanżach zawiedliśmy taktycznie, a z Bayernem mentalnie.

0

@ViscaelBarca2007 z Interem jestem w stanie zrozumieć tą narrację, bo był pech. Z Monachium w drugiej po prostu polegliśmy. Tworzenie takiej narracji ma sens, jak są ku temu argumenty.

1

@ViscaelBarca2007 Ale akurat z Paryżem to błędy indywidualne nas kosztowały awans i to doświadczonych piłkarzy - Lewy przy golu na 2-1 nie wyszedł z pola karnego do blokowania strzału, Cancelo odwalił z karnym, a do tego przy golu Dembele go zgubił.

Madryt, Bilbao, to były taktyczne wpierdziele.

0

@kigani Ale akirat to było zagranie taktyczne Lucho, bo Pau był odcięty od otrzymywania piłek, zwłaszcza jak Araujo je miał.

1

@FCB24 Mbappe to co?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?