Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chrissssstensen! 1-0! Manita incoming!
3
Dzisiaj3z-3 po hat-tricku Yamala.
0
@MesQueUnClub96 Słabo. Oni mają się rozwijać pod względem taktycznym, kwestie presji i gry pod wynik powinni zyskiwać po wejściu do pierwszej drużyny. Obyśmy nie awansowali na zaplecze La Liga, chyba że w planie mamy zatrzymać rozwój młodych piłkarzy.
1
Los chyba wyjmuje mi rękę i chyba próbuje pomòc w pewnych sprawach. Zobaczymy czy to się skończy powstaniem, czy plackiem.
0
@Visca_barca RB Lipsk.
0
@Visca_barca Freiburg.
0
@Visca_barca Hamburg.
0
@Visca_barca Heidenheim.
0
@Visca_barca Union Berlin.
0
@qbuteq Nie widzę błędu w tym, tylko chodzi mi o samo powiedzenie.
5
@Culer9002 To już nawet nie angielski, chłop pewnie po Polsku by to samo napisał. :D
0
@szymekdymek Z PSG mówił, że wygrana po jego golu. :D
0
@Rl9k1nG Mówi się 'Better late than never', czyli 'Lepiej późno, niż wcale'.
3
Ale on to spartolił...
0
Klepu, klepu i w trybuny.
0
@P33ck Wielki Beton. :P
0
A mam nadzieję, że Soto Grado nagle zacznie gwizdać wszystko przeciw nim. Nam za rękę przy ciele da karnego, czerwo za faul taktyczny na żółtą dla Realu i za jakiegoś bicka Viniciusa anuluje gola. :)
0
@Rust_Cohle No jak sędziowie i Jackson robią wszystko, aby Chelsea nie wygrała, to raczej tak.
0
@blakkudium Niech stracą gola, bo na kuponie poza Czelsiokami, to mam gol wilków i 1Girona.
0
@RosjaninBut City Pepa?
0
Dawaj Baya jeszcze jeden gol i można was skreślić z kuponu.
1
@blakkudium postawiłem czyste 2 tutaj. XDD
0
@Encore Wembley, pòłfinał FA.
0
City dzisiaj imo leci z pucharu. Wątpie, żeby mieli wystarczająco paliwa po środzie. Chelsea powinno to wziąć w regulaminowym.
0
@kigani Nie, zawdzięczamy to lagom Cancelo, bo nawet w 10 - PSG miało problem ze stworzeniem dobrej sytuacji. Jedynie rzut rożny gdzie Lewy nie wyszedł. Cancelo dostał dwa lagi, przy jednym gol, przy drugim karny.
0
@ViscaelBarca2007 np. Spójrz tak - strzelamy 2-3 gole w Monachium lub wygrywamy i inaczej wygląda dwumecz z Interem i późniejszy klasyk. Dlaczego? Bo budujemy mental i pewność siebie. W Mediolanie brakło szczęścia i sędziego wówczas. Gol z dystansu po chwili nieuwagi naszego piłkarza, a do tego nieodgwizdany karny. Jedynie w obu rewanżach zawiedliśmy taktycznie, a z Bayernem mentalnie.
0
@ViscaelBarca2007 z Interem jestem w stanie zrozumieć tą narrację, bo był pech. Z Monachium w drugiej po prostu polegliśmy. Tworzenie takiej narracji ma sens, jak są ku temu argumenty.
1
@ViscaelBarca2007 Ale akurat z Paryżem to błędy indywidualne nas kosztowały awans i to doświadczonych piłkarzy - Lewy przy golu na 2-1 nie wyszedł z pola karnego do blokowania strzału, Cancelo odwalił z karnym, a do tego przy golu Dembele go zgubił.
Madryt, Bilbao, to były taktyczne wpierdziele.
0
@kigani Ale akirat to było zagranie taktyczne Lucho, bo Pau był odcięty od otrzymywania piłek, zwłaszcza jak Araujo je miał.
1
@FCB24 Mbappe to co?