Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Odpaliłem meczyk.
0
@mekston Football: 'Watch me'
0
No to zagrane po piątce trzy kupony. 0-1 dla Bayernu dokładny wynik, wygrana Bayernu, wygrana Realu. Dzięki bonusowi z wczoraj, to jak Real wygra, będzie +1, a jak siądzie wynik lub wygra Bayern, to będzie +25/+10. W funtach ofc. Jak nie skończy się remisem, to win-win sytuacja.
1
@mekston To samo wszyscy wczoraj pisali o Paryżu. XD
2
Wczoraj Dortmund, dzisiaj Monachium. No to co, 0-1 w drugiej?
1
@norbi77 Niektóre osoby potrafią przypiąć to Laporcie w taki sposób: Zasługa Laporty, bo wiedział z jakimi ludźmi miał pracować oraz tym z kim się przyjaźnił.
1
@blakkudium Pavlović, to tam nie wiedział kogo kryć widzę. xd
0
@Encore no to karne.
0
@BORO_12 odpowiadam na komentarz z parasolem ochronnym. Nie pensją.
1
@BORO_12 Przed kamerą tak, ale medialnie już jest różnie.
3
@BORO_12 Wiesz, medialnie Lapcio lubi atakować swoich.
2
@blakkudium i cyk niszczymy medialnie reputacje legend/piłkarzy.
2
Jak Real wejdzie do finału, to w BVB Hummels się wyłoży, albo zagra kaszane. Brandt złapie z Reusem kontuzje. Adeyemiego będzie bolał brzuch, a reszta obsra zbroje. A no i bramka nie będzue zaczarowana.
2
@Bulbulator Potrzebny mu trener, ktòry pozwoli mu się poprawić pod bramką, ktoś kto popracuje nad jego głową i wykończeniem, bo często marnuje sytuacje, ktòre powinny zamienić się na gola, ze względu na głowę przez co pôźniej zawodzi wykończenie.
0
@esem91 Powiedziałbym w sumie, że ja, ale coś o jakiejś konkurencji piszesz, więc nie jestem pewny o kim mowa. Ale możesz napisać na priv zawsze. ;D
1
@esem91 O kim mowa?
1
W skrócie robi to co powinna w sumie.
0
@Destroyer_of_Worlds Roma, Bayern jeszcze, bodaj Atletico 13/14.
0
Ajajaj, antyfutbol w finale. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze jutro, albo Madrycioki Franco, albo szwaby z Bawarii.
1
@mekston + nogami trącił jego nogę.
0
@Tasde Nogi, nogi.
0
To jest faul imo. Chłop mu ściągnął nogę i ten się w łydkę kopnął przez to.
0
Jak ten Paryż jeszcze nie prowadzi?
0
@Salchent Wtedy, to Lewy stał i patrzył, bo reszta miała po jednym do krycia.
0
PSG strzelać zakazano.
0
@Arden nie no. Zgodnie z TM, to najbliżej double-double był w sezonie 04/05 (pierwszy sezon w Chelsea) mając 9g+10A. W drugim sezonie w Madrycie dopiero się zbliżył do tego wyniku robiąc 8g+10A. Lepszego wyniku w tych klubach nie zrobił.
1
@Arden brak Gaviego, często nie nadążający za kontrami Frenkie i Gundo + 1 z trójki Pedri, Fermin Christensen. A Ci najbliżej bramki mają najdalej z powrotem, bo Lamine 16 lat, Felix leń, a Ferran wraca do pewnego momentu. W zeszłym sezonie Busi, Frenkie, Pedri + nawet atakujący wspomagali, ale to zależnie kto był trzeci. Jesteśmy jarceni na kontrach i tym jaki profil mają zawodnicy, bo raz, że źle wykorzystujemy, dwa mają problem z dostosowaniem się.
0
@VeB 1899 A może zróbmy dwa kroki w tył w końcu, żeby zrobić 4 do przodu. Na ten moment zrobiliśmy krok do przodu (22/23) i dwa w tył (23/24).
0
Kolejny sezon za nami...
1
@BORO_12 Nie ma czego znoszczyć na ten moment, bo Roque ma za duże braki piłkarskie i taktyczne.