Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@graco14 nie no, teraz mamy Euro po sezonie 23/24, a do tego copa.
0
Sezon 25/26 wydawał się być w końcu normalnym sezonem w piłce gdzie maszy.... znaczy piłkarze i top klub mieliby w końcu wolne lato, a tu cyk klubowe mistrzostwa świata.
1
@betonito ale Son spartolił to.
1
@Tarins Jak mamy wybierać kogoś z dwójki Joao, to tylko Cancelo. Ja jestem zdania, że już lepiej postawić na młodzież i ich rozwijać, a wraca pewien młody lo z wypożyczenia, a na drugą stronę jest Fort. Cancelo jest fatalny w defensywie, ma zawieszenia jakieś, a do tego strasznie nieregularny.
0
@Lanosss źle. Bardzo źle.
2
Romero to jest zwykły boiskowy bandyta.
0
@kigani ja tam nie potrzebuję muzyki, ale jak już i jej nie stosuję na siłce, ale w trakcie biegania jak już coś słuchać, to Rockyego. Na dworze biegam od niedzieli i dzisiaj w +/-30 minut ponad 5k przebiegłem, ale interwałowo. Prawdopodobnie pomaga trochę fakt, że wcześniej biegałem na bieżni, ale mimo wszystko jest postęp. Dzisiaj pierwszego stopa zrobiłem po 8-9 minutach, a wcześniej miałem do tego czasu z 2-3 stopy i spacer w celu złapania oddechu. Z czasem będzie lepiej.
3
@Albatros Wiem, ale moim celem na ten moment jest przebiec jednym ciągiem 5k.
0
@Kulakula a wystarczyłoby, że Messi trafiłby z Chelsea, a na Anfield Alba z Cou i Luisem nie zawalili swoich sytuacji.
5
Z każdym dniem biegania jest coraz lepiej. Nie tylko poprawiam czas i dystans, ale dzisiaj udało mi się zaliczyć mniej interwałowego biegania.
0
@norbi77 już KOTM wyglądał lepiej jako film.
1
@DragonxNF @norbi77 tylko, że oni robią uniwersum filmowe, a to powoli traci jakikolwiek sens i niewiadomo co jak to uniwersum wygląda. Zwykły bałagan.
0
@AxelF Może więcej przedstawi na następnej konferencji, trzeba czekać.
12
@Emhyr W sensie Polska normalna?
0
@Herato A już miałem pisać o Ronaldo.
4
Albo gada głupoty, albo Deco lub ktoś inny z zarządu przyspieszył ten transfer, bo skoro gada, że takie coś nie ma sensu, to jestem skłonny wskazać na to, że ktoś z zarządu przyspieszył ten transfer.
"Tak to zaplanowaliśmy. Celem nie było przybycie Vitora w grudniu. Intencją było to, aby jeszcze nie przychodził. Ostatecznie jednak pojawiła się taka opcja, po tym jak Gavi i Balde doznali kontuzji. Zdecydowaliśmy, że dla jego dobra i dla jego rozwoju i przyszłości przyjdzie i pozna klub, pozna kolegów i dopiero potem będzie rywalizował z innymi zawodnikami. Dla mnie nie ma to sensu. To młody zawodnik, który się rozwija. Oczywiście zapłacone zostały za niego pieniądze, ale to zawodnik w fazie rozwoju. To, czy gra, zależy od konkurencji i od tego, kogo ma przed sobą. Ja jako trener uważam, że są obecnie zawodnicy, którzy są przed nim, i którzy są w lepszym momencie i dlatego gra mniej. Nie rozumiem tego, tak było przez cały czas, szczególnie z młodymi zawodnikami."
0
@MOLESTA Pep nie prowadzi City czasem od 16/17?
1
@Kozinho. To on ma dostawać minuty, bo jest młody? Dobrze się czujesz? Na minuty trzeba zasłużyć, zapracować. Yamal zapracował, to samo Fermin, Balde rok temu, Gavi i Pedri za Koemana, czy aktualnie Cubarsi. Trenujes ciężko, a do tego pokazujesz się dobrze = minuty. Jeżeli Roque nie trenuje ciężko i nie daje na treningach powodów, to dlaczego ma grać?
0
@Objectivo Chociażby jakość uderzenia, czy podania do partnera.
0
@Sewren122 Wygrany Copy.
0
@Zoker my może nie, ale Xavi widzi go na codzień.
5
@Emhyr Póki jest Guardiola, to do momentu, gdy ktoś nie zagra życiowego sezonu, jak Liverpool Kloppa w złotym ich okresie, to tak długo nikt nie wygra tytułu poza City Pepa, bo jak trzeba - to oni są do bólu regularni.
0
Jeszcze drugie tyle Totki. Dawać remisik.
1
@JanneAhonen na ostatnie 5 sezonów, to zajęliby 2 ex equo z City, 2 i 2 razy 3 miejsce w lidze z tym samym dorobkiem punktowym co w tamtym sezonie. Jak Live w ostatniei kolejce nie wygra, to trzecie miejsce. Więc jednak max 2 by zajeli.
0
@kanver_ patrzę realnie na naszą sytuację. :p
0
@kanver_ możemy oostawić na tego co wraca z wypożyczenia LO.
0
@BORO_12 Graliśmy już z Felixem w tym sezonie na 9. Bilbao na Montjuić.
Nam aktualnie potrzeba pivota i kogoś kto zagra na lewym interiorze.
1
@doc Bo to jest przeciętniak, a my chcemy robić wynik. Aby Roque zaistniał, to potrzebuje czasu i rozwoju. W Barcelonie nie ma tego. Rozwijasz się w innym klubie lub zespole B, ale w drużynie A masz chore gonienie wyniku, a żeby to robić, to zarząd sprowadza tak jak im się podoba zamiast z opinią sztabu.
0
@lntrowertyk na 9 przez cały sezon mieliśmy Lewego, Guiu i ewentualnie Ferran lub Felix. 4 piłkarzy mogło tam graćm transfer Roque był kompletnie niepotrzebny. Lewa strona to był Felix, Ferran, albo jakiś pomocnik. Roque nawet na skrzydłach nie może grać, bo pozycje są wypełnione.
0
@budel17 to jest przeciętniak. Zobacz ile straciła Aston bramek.