0

@barcelonaLM nie będzie. Postawiłem na remisik.

0

Canelo bestia.


0

@kuz Znaki na niebie i ziemii.

0

Ale kurs na Atalante. Pieniądze na ziemii leżą.

2

@Arkon Neto zamiast Peni.

0

@Keson na ten moment mam trochę plombowania na bokach, 6 i 7 głòwnie. Gdzieś tam wizyta będzie na przegląd, a na koniec naprawa jedynek. Na szczęście w lipcu będzie to wszystko zrobione. Jedynie ortodonta będzie potrzebny wtedy.

0

@Danny Gaucho nieee, dawno nie byłem na bramie. Prędzej na ringu, ale jeszcze nie było sparingu.

0

Kurde, tyle lat u dentysty człowiek nie był, w końcu poszedł i czuje się jakby ktoś mu przyłożył w szczękę.

2

@Albatros Laporta.

0

@NeroTFP1 Zobacz na ilość sezonów prowadzonych, a nie spotkań. Spotkań w sezonie może być różna ilość, ale dochodzą też treningi, prowadzenie zespołu podczas właśnie tych sesji.


No jak u nas po prowadzeniu 4-2 i odpadnięciu w 10 to kompromitacja, czy przegrana dwumeczu z United 4-3, to tam również doszło do kompromitacji.

2

@Emhyr Xavi to jednak ma klasę, nie to co pewien "szkodnik" u steru z wujkami, szwagrami i przyjaciółmi na stołkach.

0

@Kondziubarca No i co z tego? Potem w drugim skompromitował się na arenie Europejskiej, w superpucharze i pucharze Niemiec. A teraz z Niemcami dał popis, że ho, ho.

0

@aspr1me myślę, że Flick nie jest odpowiednim trenerem dla Barcelony. Pomijając fakt, że chłop blisko 20 lat starszy od Xaviego ma mniejsze doświadczenie trenerskie od naszej Legendy.

2

@TR3YWAY No tak, nagle zdecydował się zmienić zdanie, gdzie cały czas mówił, że odchodzi, a media huczały, że Lapcio stara się go przekonać. Sam się zdecydował zostać i przekonać do tego człowieka, który po jego dymisji powiedział przed kamerami, że jakby nie był Xavim, to by go zwolnił.

2

@macio_944 stawianie przereklamowanego Anglika, który nie doprowadził do żadnego pucharu Totków, a z Baja nic nie zdobył, to obraza dla pozostałej trójki.

Pardon, Audi cup.

0

@kuz @misterio Ukrzyżowany Setien, Koeman z tylko CDR, a można było spokojnie 3 puchary przytulić, pusty sezon, odklejenie się z Xavim i 2 puchary, pusty sezon. To wszystko to tylko 4.5 sezonów od odejścia Ernesto i rozpoczęcia filozofii "gorzej nie będzie".

1

@misterio od kilku lat to stosujemy i jest gorzej z każdym sezonem. XD

0

@ViscaelBarca2007 Tak już będzie zawsze, bo ludziom nie chce się artykułów czytać.

Szczerze, ja już wolę zostać z Xavim, aniżeli gościem, który doświadczenie ma mniejsze od Marqueza, Xaviego, czy Nagelsmanna.

1

@ViscaelBarca2007 no i na nadzieji się to kończy.

0

@Arden @Pedri16Future Bo były dźwignie. Teraz dźwigni nie ma. A jak zwolnisz Xaviego, to nawet jak nie weźmie pieniędzy, to dalej będzie nam brakować na kupno bez wyprzedania sie. Na samego coacha i jego ludzi może się cudem uda, ale nie na zachcianki, a bez tego ciężko będzie o wynik.

1

@Pedri16Future nie stać nas na nich i ich zachcianki. Chcesz wyniku, to przyjdzie Flick, Mou, Tuchel, czy Conte i będą chcieli transferów. Chcesz rozwoju, to licz się z tym, że jak przyjdzie taki De Zerbi, czy Poche, to wynik nie pójdzie wraz z rozwojem.

0

@misterio Albo masz gościa co poda do kolegi obok, a ten strzela zza pola karnego i masz KP.

0

@Albatros Ktoś pisał i jakimś Martinezie?

2

@FCB_dimiC dzisiaj ją zauważyłem. Rzadko kiedy sprawdzam kto trafił w gorące.

1

Statystyki poboczne można sobie o kant tyłka czasami rozbić, jeżeli nie przynoszą one efektu. Możesz dryblować i mieć kp na ppziomie 3.0, ale jak nie masz z tego goli, asyst, czy asyst 2 stopnia, to jesteś w tym aspekcie nieefektywny. Tak samo działa ze statystykami bramkarzy, co z tego, że górujesz we wszystkich, jak puszczasz 60+ goli w sezonie. Z takimi statami powinieneś mieć max 1 gola ma mecx puszczonego, a to tylko pokazuje, że cały czas pracujesz, ale nie dajesz niczego ekstra w tym, bo puszczasz dużo bramek.

3

Wytłumaczy mi ktoś czemu Ambasada Argentyny się tak łatwo odpala, jak ktoś ma inne zdanie od nich?

0

Triple G!


0

@Faro Araujo też nie jest top. Powiedział w sumie prawdę.

Nawet teraz:
"Wszyscy są w topie, tylko wynik jest na dole"

0

@ViscaelBarca2007 podrzuć.

0

@BORO_12 Ale daleko mu do bycia odrzutkiem. Do tego to jest nasz były piłkarz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?