Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To ile dzisiaj potężny świeży Madrytczok strzela Luksemburgom?
2
@mekston w przeliczeniu na mecz Messi minimalnie lepszy. Mbappe udział przy golu 1.07 na mecz, a Messi 1.10.
@budel17 Igrzyska.
0
Alex 'Poatan' Pereira.
2
@Lionel_Messi10 Emeryt z MLSa z gwarantowaną pozycją. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Faro "Lose". :/
1
@JarekS Jakieś podejrzenia?
3
A ten dalej głupoty pitoli.
0
@krol211 a jak tam nasz dług?
0
Taka tam przejażdżka.
https://www.instagram.com/reel/C7tTxczobLT/?igsh=MWJtZzBnbWdmcTI5Zw==
0
@lntrowertyk Rok temu był za 3mln. W zimę na raty przyszedł Roque. Lato 21 niebyło pieniężnych transferów. Zima 22 Ferran na raty, potem mieliśmy dźwignie.
1
@norbi77 Jak wejdzie 3-4 kolejne transfery + młodzi, to tego kolektywu nie zobaczymy do marca przyszłego roku. Może lutego.
1
Kiedy życie próbuje Cię zatrzymać, ale znasz swoje przeznaczenie i idziesz dalej.
0
@Kozinho. Ostatni piłkarz, który wyszedł z la masii i trzyma się do dzisiaj w klubie. Zdobywał z nami wszystko i był ważną postacią przy wielu tych zwycięstwach. Jak najbardziej jest legendą klubu.
2
Kolejna legenda klubu, którą koledzy u stołków chcą sobie wykorzystać do podtarcia brudnego tyłka... wstyd.
0
@Faro Byćmoże za wcześnie dla niego na transfer do top klubu, ale my nie jesteśmy na ten moment top klubem. Do tego nam daleko. Możemy być dla niego przystankiem do takiego lub miejscem gdzie stworzy swoje nazwisko, ale tylko wtedy jak okaże się wobec niego cierpliwość.
0
@Kozinho. Kolejną legendą wytrą sobie dupska koledzy.
3
@Peciak Do tego młodzi wchodzący piłkarze mieliby jakiś autorytet w szatni.
1
@Faro To nie są słabe, a przeciętne liczby. Jednak warto zwrócić uwagę na to, że on z sezonu na sezon robi progres. W pierwszym pełnym sezonie 3 gole i asysta, potem 9+6, teraz 8+17. W dodatku on ma dopiero 21 lat. Nie każdy będzie od razu odpalał.
0
@Faro co ty piszesz za bzdury? Przed przyjściem do nas 15/16 12 goli i 5 asyst. 16/17 10+22. Mam wymienić statystyki z każdego sezonu u nas? Przekroczył? Przekroczył, w dodatku w dużo młodszym wieku od Nico.
0
@Pawel13sz Ale nie był sprawdzony w top klubie.
1
@KamQiX Xavi z mentalności zwycięzcy i bycia lepszym jako piłkarz szybko zamienił się w popychadło, wystarczył moment kryzysu, aby otworzył oczy i zmienił spojrzenie na to, ale dalej zachowywał się po swojemu, jednak potrafił zrozumieć, że dla nas będzie ciężko.
0
@Faro A to Barca jest top klubem? Z resztą Messi był spraedzony? Neymar? Suarez? Rakitić? Vinicius? Salah? Mane? Piłkarz się rozwija po to, aby w momencie progresu przed peakiem formy lub jak właśnie w niego wchodzi - przejść do top klubu, chyba że jest staroświecki poglądem i kocha klub, który go stworzył.
0
@bartekvisca A na spłatę długów się znajdzie tyle co nic pewnie.
6
@patrykzmc2000 Napisz, że Nico Williams nie przyjdzie bez pisania tego wprost.
3
Era Messiego za bardzo nas rospieściła i widzimy to nawet teraz gdzie w trudnym momencie klubu każdy oczekuje sukcesu i rozwoju oraz stylu jednocześnie, a w dzisiejszych czasach bez odpowiednich ludzi u sterów, odpowiedniego trenera i piłkarzy dopasowanych do jego sposobu - jest to ciężko osiągnąć. Mało klubów jest takich na świecie z mniej więcej takim podejściem, ale wykonując je odpowiednio- Liverpool, City, można trochę podciągnąć Bayern pod to i Real (oba kluby dopasowują transfery do zapotrzebowań, ale też robią przyszłościowe i teraźniejszościowe pod względem profilu piłkarzy). Do tego kibice tych klubów rozumieją pewne rzeczy, bo nie dali się tak łatwo rozpieścić. Real przez półtora dekady nie był klubem, który cały czas regualrnie osiągał sukces - zawsze w jednych lub dwóch rozgrywkach się zawieszał i ich nie wygrywał. W pewnym momencie radził sobie na boiskach Hiszpańskich tylko, a potem tylko w Europie, a w kraju w kratkę. Teraz osiągają sukcesy, ale nie są regualrne pod względem Mistrz przez 3/4 sezony, tylko 3/5, gdzie zdobywali go w co drugim sezonie, a nie sezon po sezonie. Potrzeba nam więcej cierpliwości wobec naszego klubu i w końcu uspokojenia tej rządzy zdobywania pucharów z połączeniem gry młodymi, rozwijaniem ich oraz stylem gry. Na ten moment skupmy się na tym co jest realne - poprawienie stylu i rozwój młodzieży, bo to jest dla nas klucz do powrotu ze względu na parę aspektów, jak - Zysk na tym jak rozwiniemy młodego i pozbędziemy się go, najbardziej utalentowani się zbudują do gry na najwyższym poziomie i w przyszłości staną się najlepsi (możliwe), poprawi się gra, a także dadzą nam to, co ma Real od paru lat na przyszłość, czyli rozwój i wprowadzanie młodzieży z sukcesami. W krótkim terminie może nie odbudujemy natychmiast finansów i zdobędziemy wielu pucharów, ale w długim terminie wypadniemy zdecydowanie lepiej. Będziemy mieli skład na lata, możliwość dokonywania w nim roszad, odbudujemy w miarę finanse klubu, a także otworzymy się na nowo (w przypadku jak młodzi się rozwiną) do gry o trofea. Po prostu uzbrójmy się w cierpliwość i czekajmy. Chociaż może za dużo oczekuję z cierpliwością, patrząc na to kto jest prezydentem, ale to moje przemyślenia. Miłego wieczoru.
0
@trolownik 21 g+a+a2 obu zawodników. Różnica minut, 150- Felix 2143, Ferran 1993. Do tego dodam @kanver_ , który wrzucał statystykę punktów zdobytych przez danego zawodnika po ich golach lub asystach.
0
Hubert, czy Jurek, ktòry lepszy?
0
@Encore tak sobie żartuje.
0
Może Conor niech zrobi drugie podejście, ale na innego ruska. :D Ogółem, to ciekawe z kim zawalczy teraz Islam.
0
Dustin... Byłeś tak blisko i przewaliłeś...