2

Szybko poszło. Początek drugiej i koniec.

1

Pereira prawie zakończył walkę w ostatniej sekundzie pierwszej rundy. :D

0

Pereira-Prochazka. Kto wygrywa?

2

@Arden ostatni piłkarz z tych, ktòrzy szlo do końca mimo ciągnięcia za koszulkę, wślizgów, czy innych pchnięć. Teraz piłkarze przy praktycznie każdym starciu się zatrzymują i oczekują faulu.

0

@LioNey99 sprzedaż i budowa składu kosztem spłaty długu?

0

@normasubiektywna Są pozytywnie nastawieni, bo moga kolejne takie zgromadzenie zrobić i jakieś sushi zamówić, czy inne pizze, albo kebaby. Pytanie tylko - kto za to płaci? Chyba nie idzie z kasy klubowej? Co?

0

Szkoda, że tak daleko do Ragnaroka na pc, już by sobie pograł człowiek, a tak trzeba czekać.

0

@Firestone Nie no, wcześniej też był syf, ale Alemany bardziej profesjonalnie do tego podchodził w porównaniu do Deco. Teraz to nie tylko robimy z siebie pośmiewisko w mediach (patrz ciśnięcie po piłarzach, glupoty gadane przez ludzi z zarządu, trenerów, wypuszczane jakieś kłótnie na linii trener-zarząd itd.), ale także w negocjacjach.

Potrzeba nam profesjonalistów w tym klubie, bo szkoda słów na to co się dzieje. Do tego lepiej, żeby Ci profesjonaliści nie mieli prawie w ogóle wspólnego, jeżeli nie nic z poprzednikami.

0

@Firestone To swoją drogą, ale to wygląda mi na to, że my wypychamy Faye z klubu, a nie sprzedajemy.

0

A w ogóle, to czemu Deco poleciał do Porto? Przecież to Portugalczycy niby chcą go kupić.

2

@kejdzi Zacznijmy od tego, że Porto raczej parcia na niego nie ma, skoro to Deco leci do nich im go opchnąć za bezcen.

2

@Dawid95 Nie no, nawet nie muszą przychodzić, to my sami do nich idziemy. :D Przecież przedstawiciele Porto do Barcelony nie polecieli po gościa, tylko Deco do nich.

0

Wygląda to trochę tak, jakbyśmy zaoferowali go Porto, oni powiedzieli, że czemu nie, ale nie mamy kasy. Nie mają parcia na gościa i nie pchają się po niego, Deco rzuca ofertę (15mln), a Porto mówi, że za dużo, potem kolejna, kolejna, aż w końcu usatysfakcjonowana kwota Porto. Dogadali się do kwoty, a teraz Deco leci przybić to. Karta zawodnika w dłoni. Co zabawne - Porto jakby chciało go kupić, to by ich przedstawiciele w Barcelonie byli, a ich nie ma, to Barcelona chce sprzedać młodego za jakiekolwiek pieniądze, aby w papierach była kwota na plus.

2

Deco rekin negocjacji.

10

Ostro poszedł tutaj po Laporcie. Dobrze diagnozuje problemy, ale niewiele oferuje w celu naprawy ich. Byćmoże nie chce ujawniać planów, kto wie.

0

@Pedri16Future Arrow i Flash. Arrow pierwsze trzy sezony, piąty i szósty. Flash 1-5, od 6 już tragedia. Legends of tomorrow pierwsze dwa sezony. Trzeci już zjazd, a od czwartego tragedia. Supergirl, Batwoman, Black Lightning nie oglądałem. Jedynie te trzy wyżej.

0

Jogo obstawiacie w finale z dolnej drabinki? Ja waham się między Holandią, a aktualnymi Mistrzami Europy.

2

@HypeR ajjj, to były dobre czasy Arrowverse.

0

@mekston Znaczy, tu bardziej los moim zdaniem pójdzie na korzyść Czechów. Cały mecz pod górkę, sędziowie przeciw nim do tego, a tu cyk remontada.

0

Aż tak kręceni są Czesi? Bo kusi postawić dyszkę na ich wygraną.

0

@PatrykBarca Wcale tak nie napisałeś. XD

0

@Arden chociażby @PatrykBarca. Do tego jakiś wyśmiewający komentarz się przewinąl, że niby flexuje na powtórkach mięśnie.

1

@michaleu Holandia-Austria.

2

Ja rozumiem cisnąć po Ronaldo za to, że nie daje rady piłkarsko, ale jechanie go za to jaką sylwetkę zbudował, to już wyższy poziom nie ciśnięcia, a kompleksów.

0

Czy jak Portugalia wygra Euro, to potężny Portugalski skrzydłowy zdobędzie złotego balona?

0

'Death can have me, when it earns me.'

3

No i Holandia Koemana zalicza pierwszą porażkę z Austrią od 1984 roku, Austria po jednym remisie i 6 przegranych z rzędu w końcu przełamała Holendrów.

0

W 21 wieku Holandia mierzyła się 6 razy z Austrią. Za każdym razem wygrała. Teraz jest to 7 spotkanie w tym wieku między tymi ekipami i Austriacy mogą przełamać tą passę. Ostatnia wygrana Austriaków była w 1984 roku. Wynik ogólny to 2 wygrane, 2 remisy i 8 przegranych.

0

@Firestone to, że Francuzi swoich sytuacji niewykorzystali, a my mieliśmy dwie dobre nie oznacza, że zagraliśmy dobrze.

0

@tbas W sensie dobre 5 minut na połowę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?