Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Xavi i Iniesta - najbardziej poszkodowani piłkarzr w historii złotej piłki.
3
@Firestone Mendes.
0
Tylko Cancelo zszedł i od razu gola strzelili.
1
@ACMaldini3 Chyba dalej Wilki.
1
@Rust_Cohle włożyłeś właśnie kij w mrowisko.
2
@Sysia11 A ja myślę, że trzeba być niesamowicie regularnym i najlepszym w tym co się robi na przestrzenii całej kariery, a nie w pewnym momencie. Bo wtedy taki R9, czy Ronaldinho są najlepsi w historii, a oni mieli tylko krótkie epizody (Ronnie dłuższy, ale dalej za krótki).
8
@supraomnes1 nawet jak uda mu się MŚ zgarnąć, to nie ma o czym tu dyskutować. Messi, długo nic i inne największe postacie tego sportu.
1
Takim się pouczyć.
https://www.instagram.com/reel/C7wMZXjorrx/?igsh=MWR3NjE2a3pqZHQ0ZA==
0
Rewanż u siebie w klasyku? No to liga jest nasza.
0
'Don't be sorry. Be better.'
0
@R10BarcaM10 dla jakich młodych? Młodych mieliśmy dwóch - Zalewski i Urbański. Chyba, że mówisz tylko o nich, a nie całej grupie, to pardon.
0
@Martwy kto wygra mnie nie obchodzi. Zagrałem under 2.5 tam.
0
O, Chimaev również nie zawalczy. Kontuzjowany. Aliskerov w kego miejsce.
0
@Faro Ja cisnę God of War i w jednym miejscu ze trzy godziny się męczyłem na latające stworki.
0
@ViscaelBarca2007 kontuzja Connora.
0
Connor kontuzja. W zamian dostaniemy Jiri Prochazka vs Alex Pereira..
0
@Michau98 God of War. Kratos i Atreus, ajajaj, duecik.
0
GoW? TOP. Jeszcze gierki nie skończyłem, ale naprawdę top gierka.
0
@kigani Ale Mbappe tak nie powiedział.
0
Co za świat mamy. Wcale mnie nie dziwią tutaj słowa Gogginsa o tym, że łatwo stać się wielkim w dzisiejszych czasach jak mamy coś takiego wokół nas.
https://www.instagram.com/reel/C7oe2sWiKVt/?igsh=MTM3eGd6NTZ0Z3h4MQ==
0
@S1l3nt czyli trzymamy się szczegółu.
@Arczi1991 Jakbyś potrafił czytać, to byś siedział cicho.
0
@Mateonvious po to, żebyś się głupio pytał. To nie tak, że zadałem pytanie w głównym komentarzu i ono praktycznie odpowiada na twoje pytaniem
1
Z ostatnią kolejką praktycznie przestali być naszymi piłkarzami, więc pytanie - po co informacje o tym jak grają piłkarze w kadrze, którzy nie są nasi? No, a jak już się zaczniemy czepiać szczegółowo i kontrakty do końca sezonu są, to liczę, że żadnej informacji wtedy nie będzie jak Portugalia jeszcze w lipcu będzie grała.
0
@draxidox Ostatni raz za Sousy.
1
@PJ777 Xaviego zamiast sforsować do posiadania doświadczonych ludzi w sztabie i profesjonalistòw, a nie amatoròw jakichś, to pozwolili mu na to co miał, żeby oszczędzić. Chyba Flick jako, że to nie człowiek klubu i raczej transferów dużo nie będzie - po prostu chce mieć dobrych ludzi w sztabie i zmusił chłopaków do znalezienia w miarę dobrych. A czy są dobrzy, to się dopiero okaże.
4
@FCBparasiempre To nie jest klubowy towarzyski, tylko reprezentacji narodowej, ktòrą reprezentujesz parę razy w roku. To po pierwsze. Po drugie - krytykowanie za to, że cieszył się z gola i niefortunnie doznał kontuzji, to jest dopiero dziecinada. Mógł równie dobrze w momencie uderzenia mięsień zerwać lub w trakcie biegu źle stopę postawić. Po trzecie - jak koledzy wyżej - normalna cieszynka.
4
@FCBparasiempre xd.
0
@norbi77 @barcanawieki @VegetaPolska mogłem dodać, że na pc.
0
Gdzie znajdę starsze wersje God of War na PC?
1
@Faro po 1, to towarzyski. Po drugie - ilu trenerów już wymieniliśmy, żeby zobaczyć dobrą grę przez dwa mecze towarzyskie z czego w drugim nawet nie zagrali pełnej połowy.