0

Xavi i Iniesta - najbardziej poszkodowani piłkarzr w historii złotej piłki.

3

@Firestone Mendes.

0

Tylko Cancelo zszedł i od razu gola strzelili.

1

@ACMaldini3 Chyba dalej Wilki.

1

@Rust_Cohle włożyłeś właśnie kij w mrowisko.

2

@Sysia11 A ja myślę, że trzeba być niesamowicie regularnym i najlepszym w tym co się robi na przestrzenii całej kariery, a nie w pewnym momencie. Bo wtedy taki R9, czy Ronaldinho są najlepsi w historii, a oni mieli tylko krótkie epizody (Ronnie dłuższy, ale dalej za krótki).

8

@supraomnes1 nawet jak uda mu się MŚ zgarnąć, to nie ma o czym tu dyskutować. Messi, długo nic i inne największe postacie tego sportu.

0

Rewanż u siebie w klasyku? No to liga jest nasza.

0

'Don't be sorry. Be better.'

0

@R10BarcaM10 dla jakich młodych? Młodych mieliśmy dwóch - Zalewski i Urbański. Chyba, że mówisz tylko o nich, a nie całej grupie, to pardon.

0

@Martwy kto wygra mnie nie obchodzi. Zagrałem under 2.5 tam.

0

O, Chimaev również nie zawalczy. Kontuzjowany. Aliskerov w kego miejsce.

0

@Faro Ja cisnę God of War i w jednym miejscu ze trzy godziny się męczyłem na latające stworki.

0

@ViscaelBarca2007 kontuzja Connora.

0

Connor kontuzja. W zamian dostaniemy Jiri Prochazka vs Alex Pereira..

0

@Michau98 God of War. Kratos i Atreus, ajajaj, duecik.

0

GoW? TOP. Jeszcze gierki nie skończyłem, ale naprawdę top gierka.

0

@kigani Ale Mbappe tak nie powiedział.

0

Co za świat mamy. Wcale mnie nie dziwią tutaj słowa Gogginsa o tym, że łatwo stać się wielkim w dzisiejszych czasach jak mamy coś takiego wokół nas.
https://www.instagram.com/reel/C7oe2sWiKVt/?igsh=MTM3eGd6NTZ0Z3h4MQ==

0

@S1l3nt czyli trzymamy się szczegółu.
@Arczi1991 Jakbyś potrafił czytać, to byś siedział cicho.

0

@Mateonvious po to, żebyś się głupio pytał. To nie tak, że zadałem pytanie w głównym komentarzu i ono praktycznie odpowiada na twoje pytaniem

1

Z ostatnią kolejką praktycznie przestali być naszymi piłkarzami, więc pytanie - po co informacje o tym jak grają piłkarze w kadrze, którzy nie są nasi? No, a jak już się zaczniemy czepiać szczegółowo i kontrakty do końca sezonu są, to liczę, że żadnej informacji wtedy nie będzie jak Portugalia jeszcze w lipcu będzie grała.

0

@draxidox Ostatni raz za Sousy.

1

@PJ777 Xaviego zamiast sforsować do posiadania doświadczonych ludzi w sztabie i profesjonalistòw, a nie amatoròw jakichś, to pozwolili mu na to co miał, żeby oszczędzić. Chyba Flick jako, że to nie człowiek klubu i raczej transferów dużo nie będzie - po prostu chce mieć dobrych ludzi w sztabie i zmusił chłopaków do znalezienia w miarę dobrych. A czy są dobrzy, to się dopiero okaże.

4

@FCBparasiempre To nie jest klubowy towarzyski, tylko reprezentacji narodowej, ktòrą reprezentujesz parę razy w roku. To po pierwsze. Po drugie - krytykowanie za to, że cieszył się z gola i niefortunnie doznał kontuzji, to jest dopiero dziecinada. Mógł równie dobrze w momencie uderzenia mięsień zerwać lub w trakcie biegu źle stopę postawić. Po trzecie - jak koledzy wyżej - normalna cieszynka.

4

0

@norbi77 @barcanawieki @VegetaPolska mogłem dodać, że na pc.

0

Gdzie znajdę starsze wersje God of War na PC?

1

@Faro po 1, to towarzyski. Po drugie - ilu trenerów już wymieniliśmy, żeby zobaczyć dobrą grę przez dwa mecze towarzyskie z czego w drugim nawet nie zagrali pełnej połowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?