Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chłopaki już nie dojeżdżały po prostu.
2
Yamal do zmiany.
0
@agaFCB Co z siateczki, jak nie przeszedł go?
1
Kounde jednak ciężki do przejścia.
0
Francuzi zamierzają grać tylko dwoma piłkarzami w polu karnym?
0
@Encore jak będzie więcej, niż dwóch Francuzòw w polu karnym, to tak.
0
@Sulimo no problem Francuzów jwszcze taki, że mają Kolo i Mbappe w polu karnym i obak biorą sporo Hiszpanów na siebie. Taki Griezmann jakby był, to by był jak znalazł, bo ze 2, 3 podania w pierwszej na takiego piłkarza jak Antek były idealne, ale brakowało adresata.
0
Dembele powinien wstrzeliwać te piłki w pole karne, a nie wrzucać. To jest u niego bardzo groźne dla rywala zagranie, bo dochodzi swobodnie piłka w miejsce gdzie jak się znajdzie piłkarz wbiegający, to ma idealną piłkę na strzał. Ale te wrzucanie aktualnie mi nie przeszkadza, bo one są niedokładne.
3
@Oskar00 jeden sprint i dwugłowy.
6
Złota piłka dla Yamala.
2
Gol Olmo. Piłeczka do bramki leciała.
0
Jak Messi uderzył.
0
@Encore pewnie to, że nie złamał prawa.
0
@krol211 wszystkie newsy są gówno warte. Wokół Barcelpny, to chyba 1-2 dziennikarzy warto sledzić i jednym z nich jest Juanmarti.
1
@macio_944 Jak dyscyplina Simeone nic nie dała, to co tu ma sać dyscyplina Flicka? Skończmy się łudzić na tego przeciętniaka, którego maxem jest liga portugalska. Wybujałe ego na boisku, samolubna gra i nieefektywna. Piłkarz momentów, a bez nich pokazuje tylko wfektowność bez efektywności. Przykłady tego? Jakieś udane dryblingi w środku kosztem lepszej opcji do podania, czy szukanie na siłę strzału zamiast podania, mimo że sytuacja nie pozwalała na to. Takich akcji było multum. Najlepsze było pisanie, że dużo pracuje w defensywie. Tak było na początku, a potem opinia się trzymała, bo raz na mecz wszedł wślizgiem po piłkę, czy wrócił sprintem. Chyba nie ma bardziej przecenianego i ślepo hajpowanego piłkarza przez Barcelonismo na ten moment. Nawet Fati, Ferran, czy inny Moriba, albo Puig nie był tak hajpowany, bo szybko zostali sprowadzeni na ziemię po gorszym dla nich okresie.
0
@Lucyfffer Między liniami - nie stać nas na Williamsa, dlatego weźmiwmy kogoś kogo mamy i na niego postawimy.
0
"A fierce warrior, a killer made a hero, a man made a God."
0
@BORO_12 Ponieważ Yamal ma 16, a niedługo 17 lat. Cała kariera przed nim. Niezależnie od tego jak będzie chciał Flick grać, to Lamine będzie zmiennikiem Raphinhi. Teraz grał w pierwszym jedynie dlatego, bo brakowało jakości po obu stronach. Raphinha jest aktualnie dużo lepszy o efektywniejszym piłkarzem, a po drugiej mając tak samo jakościowego Nico, Lamine nie zagra. Do gry w środku pola poza Gundo masz jeszcze Fermina, Pedriego, czy innych. Może grać Fati, a Raphinha do środka powinien być ostatnim zabezpieczeniem.
0
@Borneo Jakby przyszedł Nico, to Yamal ława.
0
@Ojciec5tkidzieci przynajmniej dostanie jasny plan na rozwój, a nie to co klub mu zaoferował (trening w trzech zespołach - pierwsza ekipa, druga ekipa i jakaś młodzieżówka).
0
@Dosq Xavi w całej karierze ma ponad 72000 minut rozegrane. Modrić chyba podobnie, ale nie spędził całej kariery w klubie jak Barca, Bayern, Real.
1
@Herato przez całą karierę zagrał ponad 57000 minut. Iniesta ma ponad 61000 minut. Nie patrzmy na wiek, a wiek piłkarski. Ilość sezonów, zagranych spotkań, rozegranych minut, a także na to w jakich klubach grali (chodzi o presję wyniku jaka spoczywa wtedy na nich).
2
@Botanik Kiedyś w peaku, ja, @Encore i @Coutinho007 potrafiliśmy dużo pisać, ale od tego czasu ja zacząłem mniej, koledzy w miarę podtrzymują formę (chyba), a na rambli wyszły nowe twarze, które przebijają to co my robiliśmy i to ostro.
1
Rozwój postaci A-Traina w The Boys absolutny top.
0
@Ziemny @pioz123 @bartekvisca @Benz ja dzisiaj próbowałem. Na nazwę nie zwróciłem uwagi, ale smakowało jak woda gazowana z jakimś smakiem, ale jakim to nie potrafię powiedzieć.
0
Piwo bezalkoholowe - opinia?
2
@GeneralXavi No. W ogòle kiedyś latał filmik na twitterze z golami z sezonu 20/21 i ogòlnymi interwencjami i ròżnica była ogromna, gdy piłka leciała w lewą stronę Marca, a w prawą.
0
@ranger3120 może, nie wiem.
1
@barcelonaLM poszło w stronę gdzie ma gorsze kolano. Przez to kolano już nie wròci na najwyższy poziom.
2
"Kratos, the ghost of Sparta. The fallen God, the cursed mortal."