0

Klasowa 9 zamiast isc zamiast do konca, to odpuszcza. Jedyne wytlumaczenie, to towarzyski.

0

@MOLESTA nasz trener od przygotowania, Ivan Torres pracował w Leeds.

Xavi popełnił błąd otaczając się swoimi kolegami, bo oni ròwnież byli bez doświadczenia przez co nie miał odpowiedniego wsparcia ze sztabu w celu poprawy. A epoka nie ma znaczenia, chyba że ma się toporne podejście do czegoś.

0

@FcPortoFan1999 Bo to skrzydłowy i gra z kontozją.

0

@blakkudium Jakby z tego nie zrobiłby asysty, to bym się uśmiał. Chociaż wiem, że do tego nasz Nelsonek jest zdolny, to jednak.

3

@Jakchcesz W zasadzie ja wiele nie oczekuję od Flicka pod względem gry i wyników, ale jeżeli coś mam jeszcze od niego oczekiwać, to zmiany w kwestiach przygotowania fizycznego. Jest to osoba spoza klubu i liczę, że ujrzymy w tym aspekcie jakieś pozytywne zmiany. Wynikowo i stylowo nie uważam, że będzie lepiej względem poprzedniego sezonu, a to co było w 22/23 może być tak, że niedługo będziemy doceniać tak samo, jak tamte 8 tytułów ligowych, ale koniec końców, jak napisałem. Moje oczekiwania nie są wielkie, ale jednego oczekuję najbardziej - poprawy w przygotowaniu fizycznym.

0

@siuuu hybrydowy trening.

0

Już się przerzuciliście na hyrox, czy dalej trenujecie, jak trenowaliście?

0

@Barcasub regres względem poprzedniego sezonu napewno był, ale opinia o lepszym składzie jest subiektywna. Moim zdaniem był porównywalny jakościowo, a nawet lekko gorszy względem tego z Mistrzowskiego sezonu. Tak czy inaczej, szczęścia brakowało napewno, patrząc na to co nasi marnowali w ataku oraz błędy w koncentracji pod naszą bramką. Oczywiście nie tylko piłkarze za to ponoszą winę, ale też trener. Mimo wszystko dalej - odsyłam do pierwszego komentarza.

5

@kuz Nie ma czegoś takiego jak masa farta, jeżeli zdobywasz Mistrza mając około 10pkt przewagi nad drugim zespołem na kilka kolejek przed końcem.

8

@kuz w sezonie 22/23 Real miał lepszą kadrę od nas i ligę przegrał, do tego bezpośrednio w sph przegrali i dali radę tylkp w cdr. Skończmy z tym robieniem z Xaviego leszcza. Dopiero zaczyna przygodę z trenerką i należy dać mu czas przed wyrobieniem opinii o nim.

3

@BorzyKrzys Prawy w nos.

0

And what kind of God is that, Kratos?

0

@marcin62 dobrze mòwi.

1

Polski Guardiola, tego już nikt nie zatrzyma. Biedni Francuzi, biedna Holandia.

2

Lewus blokuje potencjał tej kadry.

0

Czemu Chimaev tak mało walczy?

0

@FcPortoFan1999 No w sumie patrząc na to co widuję na ulicach u siebie w Szkocji, to zdecydowanie. Coraz częściej widzę młode dziewczyny wyglądające jakby były w moim wieku i bardzo mnie ciekawi jak do tego doprowadziły, że wyglądają starzej, aniżeli faktycznie mają lat.

14

Biedna Holandia, nie ma pojęcia na kogo trafiła. Szkoda mi ich trochę.

0

@FcPortoFan1999 Dwadzieścia dwa, trzy może? Nie wygląda tak staro.

0

@PIWOSZ89 Piszę o UFC.

0

Jaki jest moment przełomowy w UFC? Co sprawiło, że tak się wybiło pod względem popularności?

0

@FcPortoFan1999 Nie wygląda na taką. Pytania nie było.

0

@zadafcb Coś tam szprycha.

0

@esem91 raczej by obronił. Piłka była zdecydowanie w jego zasięgu. Gdyby nie gwizdek, to by obronił.

1

@Arden Lunin tylko odpuscil. To byla dynamiczna akcja. Gwizdek byl w momencie podania bodajze (z pamieci pisze ;D) i jak tylko dostal strzelec, to uderzyl, a obronca nawet probowal interweniowac. Tam nie bylo szans na doskoczenie.

0

@ViscaelBarca2007 bo w kadrze to gra na jednej pozycji w sumie.

2

Dwóch kandydatów do pozostania - Eric i Alex. Oni są warci dostania szansy (w przypadku Erica drugiej).

0

@Gall dla nich nie ma ratunku.

0

U Mbappe nie tego hat tricka co trzeba postawiłem.

5

@krol211 Ale odklejeńcy. XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?