Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Klasowa 9 zamiast isc zamiast do konca, to odpuszcza. Jedyne wytlumaczenie, to towarzyski.
0
@MOLESTA nasz trener od przygotowania, Ivan Torres pracował w Leeds.
Xavi popełnił błąd otaczając się swoimi kolegami, bo oni ròwnież byli bez doświadczenia przez co nie miał odpowiedniego wsparcia ze sztabu w celu poprawy. A epoka nie ma znaczenia, chyba że ma się toporne podejście do czegoś.
0
@FcPortoFan1999 Bo to skrzydłowy i gra z kontozją.
0
@blakkudium Jakby z tego nie zrobiłby asysty, to bym się uśmiał. Chociaż wiem, że do tego nasz Nelsonek jest zdolny, to jednak.
3
@Jakchcesz W zasadzie ja wiele nie oczekuję od Flicka pod względem gry i wyników, ale jeżeli coś mam jeszcze od niego oczekiwać, to zmiany w kwestiach przygotowania fizycznego. Jest to osoba spoza klubu i liczę, że ujrzymy w tym aspekcie jakieś pozytywne zmiany. Wynikowo i stylowo nie uważam, że będzie lepiej względem poprzedniego sezonu, a to co było w 22/23 może być tak, że niedługo będziemy doceniać tak samo, jak tamte 8 tytułów ligowych, ale koniec końców, jak napisałem. Moje oczekiwania nie są wielkie, ale jednego oczekuję najbardziej - poprawy w przygotowaniu fizycznym.
0
@siuuu hybrydowy trening.
0
Już się przerzuciliście na hyrox, czy dalej trenujecie, jak trenowaliście?
0
@Barcasub regres względem poprzedniego sezonu napewno był, ale opinia o lepszym składzie jest subiektywna. Moim zdaniem był porównywalny jakościowo, a nawet lekko gorszy względem tego z Mistrzowskiego sezonu. Tak czy inaczej, szczęścia brakowało napewno, patrząc na to co nasi marnowali w ataku oraz błędy w koncentracji pod naszą bramką. Oczywiście nie tylko piłkarze za to ponoszą winę, ale też trener. Mimo wszystko dalej - odsyłam do pierwszego komentarza.
5
@kuz Nie ma czegoś takiego jak masa farta, jeżeli zdobywasz Mistrza mając około 10pkt przewagi nad drugim zespołem na kilka kolejek przed końcem.
8
@kuz w sezonie 22/23 Real miał lepszą kadrę od nas i ligę przegrał, do tego bezpośrednio w sph przegrali i dali radę tylkp w cdr. Skończmy z tym robieniem z Xaviego leszcza. Dopiero zaczyna przygodę z trenerką i należy dać mu czas przed wyrobieniem opinii o nim.
3
@BorzyKrzys Prawy w nos.
0
And what kind of God is that, Kratos?
0
@marcin62 dobrze mòwi.
1
Polski Guardiola, tego już nikt nie zatrzyma. Biedni Francuzi, biedna Holandia.
2
Lewus blokuje potencjał tej kadry.
0
Czemu Chimaev tak mało walczy?
0
@FcPortoFan1999 No w sumie patrząc na to co widuję na ulicach u siebie w Szkocji, to zdecydowanie. Coraz częściej widzę młode dziewczyny wyglądające jakby były w moim wieku i bardzo mnie ciekawi jak do tego doprowadziły, że wyglądają starzej, aniżeli faktycznie mają lat.
14
Biedna Holandia, nie ma pojęcia na kogo trafiła. Szkoda mi ich trochę.
0
@FcPortoFan1999 Dwadzieścia dwa, trzy może? Nie wygląda tak staro.
0
@PIWOSZ89 Piszę o UFC.
0
Jaki jest moment przełomowy w UFC? Co sprawiło, że tak się wybiło pod względem popularności?
0
@FcPortoFan1999 Nie wygląda na taką. Pytania nie było.
0
@zadafcb Coś tam szprycha.
0
@esem91 raczej by obronił. Piłka była zdecydowanie w jego zasięgu. Gdyby nie gwizdek, to by obronił.
1
@Arden Lunin tylko odpuscil. To byla dynamiczna akcja. Gwizdek byl w momencie podania bodajze (z pamieci pisze ;D) i jak tylko dostal strzelec, to uderzyl, a obronca nawet probowal interweniowac. Tam nie bylo szans na doskoczenie.
0
@ViscaelBarca2007 bo w kadrze to gra na jednej pozycji w sumie.
2
Dwóch kandydatów do pozostania - Eric i Alex. Oni są warci dostania szansy (w przypadku Erica drugiej).
0
@Gall dla nich nie ma ratunku.
0
U Mbappe nie tego hat tricka co trzeba postawiłem.
5
@krol211 Ale odklejeńcy. XD