1

@maroon ja tam nigdy nie oczekiwałem od naszych półfinału. Liczyło się dla mnie wyjście z grupy tylko. W tej kadrze nie widziałem potencjału na zajście tak daleko i rewanż to udowodnił. Brak Europejskiego doświadczenia Araujo, czy Inigo to udowodnił. Nie dawali rady z presją, to samo dotyczy, ale tylko presji - Felixa, Ferrana, Cancelo, czy Yamala (1 mecz z PSG).

9

Nie bardzo ludzie wierzyli w nich, mieli odpaść w grupie, a jednak wyszli. Mieli problemy z Holendrami, a jednak dali radę. Mieli odpaść z Atletico, a jednak dali radę. Paryż miał ich pokonać, a jednak się nie udało im tego dokonać. Dzisiaj też nie ma za bardzo wielu kibiców, którzy wierzą w to, ale za to jest wielu trzymających za nich kciuki. Vamos BVB.

0

@etobzyk No postawiłem dwa kupony i na jednym jest BVB+Poirier+Strickland+Wilder i na drugim jedyne zmiany to Real+Islam przez submission.

0

Da radę dzisiaj Wilder?

0

Mam przeczucie, że Poirier to weźmie na punkty.

1

Z Paryż, w żadnym innym meczu nie graliśmy na takim poziomie jak na wyjeździe w Paryżu. Klarownych sytuacji PSG nie miało, wysoki poziom obrony, świetna gra z kontry i kontrola rywala. PSG wykorzystało dwie sytuacje, als nie były to jakieś klarowne. Wysoki poziom taktyczny z naszej strony jak i pod względem gry indywidualnej.

2

Ahh ten Scaloni, woli emerytę z MLS kosztem gwiazdy z Serie A po świetnym sezonie.( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@KamQiX Zależnie od kadry, ale jeżeli patrzymy na aktualną - Bez zmian, postarać się o jedno z PK/SPH, powalczyć do końca o ligę z Realem i wyjść z grupy UCL. I tak trzeci sezon z rzędu może lecieć z moimi oczekiwaniami.

0

@Gaz Piramidy chyba są na to dowodem, że nie jesteśmy sami.

0

@Magicc89PL fakt jest taki, że zmiana trenera nam mało da. Nieważne kto się pojawi, z Realem rywalizować szans za bardzo aktualnie nie mamy, może poprawimy grę lekko, ale wyniki nie pójdą w parze (moja opinia). Żeby do tego doszło, to musimy na moment dać sobie spokój z tym, postawić na odbudowę finansów, pozbyć się niektórych gwiazd i kreować młodych. Najlepszych zostawić, a tych utalentowanych wykorzystać do zarobku. Mam wrażenie, że Bartomeu w momencie kryzysu to próbował zrobić, bo bodaj Koeman nawet mówił, że nieoczekiwano od niego pucharów. Trzeba się odbudować, zbudować szkielet i dać sobie czas. A do odbudowy potrzeba kompletnego resetu zarządu, osoby która nie ma nic wspólnego z Laportą, Barto, Rosellem, czy innymi poprzednikami.

0

0

@krol211 Tego nie wiemy.

5

@Aragorn33 No nie wiem, jak na moje to media po prostu robią swoje, czyli budują trenera prezydenta. Podobnie strzelali z Xavim, czy bodaj Koemanem, że jak nie wysyłali swoich ludzi do oglądania la masii, czy coś np. To jest po prostu typowa robota dziennikarska związana z Barceloną.

2

Ktokolwiek wiązał nadzieję między Cancelo, a Felixem, ten naprawdę miał problem ze zrozumieniem dlaczego Ci piłkarze są wypychani ze swoich klubów lub nie grają po prostu. Dlatego ja się nimi nie rozczarowałem. Lewy podobnie, po drugiej połowie zeszłego sezonu nawet się nie nastawiałem na poprawę w jego grze. Frenkie po tym jaki progres zaliczył i jak dobrze zaczął sezon - można się rozczarować, ale on miał jeden dobry/bardzo dobry sezon z pośród wszystkich. Araujo miła sporo momentów gdzie rozczarowywał, ale nas ratował. Wybór tutaj jest ciężki, ale jak już wskazywać, to według mnie na kogoś z dwójki Araujo-Frenkie.

1

Cheri, Cheri, Lady...

0

Te walki w mma odbywają się o napisanym czasie, czy wcześniej jak jakaś się skończy?

0

Kto w weekend wygrywa? Islam, czy Dustin?

0

@JarekS Nie no, tu potrzeba Laporte zrzucić ze stołka, ale to już. Socios musią ruszyć te leniwe tyłki, albo któryś z kandydatów mógłby nawet to zrobić.

0

Cubarsi wszedł z buta i trzymał równą formę do momentu, aż Madryt przypieczętował Mistrza. Lamine, to diament i można było się spodziewać, że będzie grał dobrze, ale nie tego, że utrzyma tak wysoką formę na tak długie okresy w sezonie. Fermin pokazał właśnie to, czego powinno spodziewać się w kontekście formy po Laminie, czyli miał mniej okresòw w formie. Fort i Guiu za mało na objawienie. Wybór między Lamine, a Pau, ale postawiłbym na Lamine, gdyż ten rozgrywa pełen sezon i pokazał się lepiej, niż przewidywałem, już nie mówiąc dużo lepiej.

2

Były szwagier, jak to w ogòle brzmi...

1

@arasz1819 Nie, człowiek się rozwija i zmienia spojrzenie przez to. Jeżeli udowodnisz, że faktycznie tak pisałem, to zobacz co pisałem w trakcie tego sezonu, gdy nawiązywałem do Koemana. Zobacz co ogólnie pisałem, gdy nawiązywałem do Koemana od jakoś sezonu 22/23. Człowiek się zmienia z czasem, uczy na własnych błędach i rozwija. A jako, że nie chcesz udowodnić mi tego, to nie narzucaj mi tu czegoś, czego nie chcesz udowodnić.

1

@arasz1819 Po pierwsze - udowodnij to.

Po drugie, nawet jesli tak pisałem, tak każdy uczy się na swoich błędach i coś zrozumiałem, że nawet jeśli wówczas wtedy popierałem coś takiego (jak udowodnisz), tak teraz mam kompletnie inne zdanie.

2

@tbas pełna zgoda, ale takie wypuszczanie informacji ma na celu przedstawić Xaviego w złym świetle.

0

Nie no, oni serio chcą napuścić media na Xaviego?

0

@BORO_12 Xaviemu na konferencjach nie warto wierzyć we wszystko co mówi. Często leje wodę na nich.

3

@Arden Jak to się mawia, ofensywą wygrywasz mecze, ale to defensywa zdobywa trofea. ;D

44

@ViscaelBarca2007 Jak to napisał BI "Są Cule i Ciule".

0

@Bocheno1 tym razem daję mu szansę na wykazanie się i pogadanie. Z resztą ja dawno nie strzelałem.

1

@Roobo Ale w papierach jego odłożona wypłata jest problemem. Zarobek plus zejście z pensji i tego co jest odroczone, to pod względem finansowum złoty ruch dla nas.

0

@MesQueUnClub96 @Moderacja @wpwelement Policja. Ktoś was woła.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?